BuétmSi Büutm V zeil wiel 27 KLINKENDE MUNT WEK Endura, Spedrum AcLuLoa Eini Eye Explorer V "Het adres voor onderhoud en reparatie van uw caravan of vouwwagen". dinsdag 14 juni 2011 Bekijk het leven eens door een roze sportbril. Of., een gele, een blauwe, een oranje, een groene. Endura heeft haar sportbriüen in de Spectrum-serie allerlei tinten gegeven. Een kleurige Spectrum- bril is niet alleen een opvallende accessoire, maar biedt de ogen door de ergonomische vorm ook bescherming tegen de wind. Verder heeft de bril flexibele brillenpootjes en een zachte neusbrug voor een goed comfort, pasvorm en grip. I.et wel op, de mate van bescherming tegen uv-licht is afhankelijk van welke kleur bril je kiest. Zo is de gele bril vooral geschikt voor lichtbewolkte dagen. En bijvoorbeeld de blauwe en roze zijn voor zonnige dagen. En voor fel licht en sneeuw is het zwarte model het best. De Endura Spectrum kost 21,95 euro. Meer informatie is te vinden op www.endura.co.uk. Voor brildragers is het lastig om een fietsbril op sterkte te vinden. Voor deze sporters biedt Adidas uitkomst. Die heeft namelijk de Evil Eye Explorer in het assortiment. Deze bril is niet alleen met gewone glazen leverbaar, je kunt ook glazen in je eigen sterkte bestellen. Je krijgt zelfs twee sets lenzen. Een setje donkere LST Active lenzen voor zonnig weer en een setje contrastverhogende LST Bright Orange lenzen mocht het bewolkt weer zijn. De bril is ook voorzien van een veiligheidsscharnier. Deze breekt onder druk niet af maar klikt los. Een schuimvulling zorgt voor een zachte aansluiting tegen het voorhoofd en is naar wens afneembaar. Tenslotte is de neusbrug verstelbaar. De Adidas Evil Eye Explorer met glazen op sterkte kost 296 euro. Voor honderd euro minder zitten er gewone glazen in. Meer informatie is te lezen op www.adidas.com. HONDA The Power of Dreams jÊp*- ko.do* Tot 100,- kado" bij de Honda-dealer op een nieuwe Honda grasmaaier! k** kücio Tot ziens in onze showroom: TRAMPER 'S-GRAVENPOLDER B.V. Baarlandsezandweg 1 - 4431 NJ 's-Gravenpolder - tel. 0113-311451 Pekelingseweg 8 - 4363 RB Aagtekerke - tel. 0118-581618 CARAVANSTALLING Noordweg 76 4353 AZ Serooskerke www.zeilenwiel.nl tel.: 06-14982033

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27