zeeland 123 Zo uit de fabriek woningbouw in piepschuim lüi r:: -- GERARDM Pinkstermarkt en oldtimerbeurs Hennepkwekerij in schuur opgerold Lonink: steek geld spoorbak in zeesluis Lidl tijdelijk naar Marconistraat Jubileum Cantorij Hansweert-Schore vrijdag 10 juni 2011 Je haalt arbeid weg van de bouwplaats. De elementen kun je zo uit de fa briek laten komen." Dick Roos, directeur van bouwbedrijf De Delta ij 's ••••-- Ven1ien gele] met P'nks terklimkort- 7.5% 100/ t,n9- 'U /o en 12,5% directe KORT,Ng onwlnVols Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen Bij Colijnsplaat wordt het eerste huis van styropor gebouwd voor de familie Wisse: in de nog blinde muren worden ramen uitgesneden, foto Willem Mieras jgaaaggaaaaa verhuizingen en meubeiopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl HEINKENSZAND Op industrieterrein Noordland in Heinkenszand wordt zondag de jaarlijkse Pinkstermarkt en oldti merbeurs gehouden. Vanaf 13.00 uur is er een heel scala aan activi- teieten, zoals een demonstratie van een motorstuntteam, tentoon stelling van oude legervoertuigen, braderie, kofferbakverkoop en live muziek van Surrender. Deelnemers kunnen zich nog aan melden via e-mail: kees@ahheinkenszand.nl WISSENKERKE In een schuur bij een huis aan de Wilhelminastraat in Wissenkerke is maandagavond een hennepkwe kerij gevonden. Er groeiden 65 hen nepplanten. Die zijn, met de kweekapparatuur, in beslag geno men door de politie. De 56-jarige ei genaar van de schuur meldde zich op het politiebureau en is gehoord. TERNEUZEN De Terneuzense burgemeester Jan Lonink vindt dat de miljoenen die havenschap Zeeland Seaports heeft gereserveerd voor een spoorbak in Goes, in de bouw van de nieuwe zeesluis in Terneuzen moeten wor den gestoken. Zeeland moet 50 mil joen bijdragen aan de sluis, maar dat geld is er niet. De zeesluis is volgens Lonink van 'nationaal be lang'. Goes wil niet reageren op de uitlatingen van Lonink. GOES De Lidl-supermarkt in De Spinne in Goes gaat ingrijpend verbou wen. De winkel zal tijdens dat kar wei tijdelijk verkassen naar een pand aan de Marconistraat Het Goese college van B en W heeft daar toestemming voor gegeven. Het gaat om een periode van drie maanden. Wanneer de verbouwing begint, is nog niet bekend. HANSWEERT Tijdens een oecumenische viering in de protestantse kerk van Hans- weert wordt zondag het 35-jarig ju bileum van de Cantorij Hansweert -Schore gevierd. De cantorij staat al sinds de oprichting onder leiding van Janny Dieleman. De dienst wordt voorgegaan door ds. Marijke Helderman en pastor Wiel Hacking en begint om 9.30 uur. Het Rooms-Katholieke Koor is ook aanwezig. Na afloop is er koffie, thee en limonade.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43