c Ineke Minderhoud-van Wijnen Johan Boot Lieve Ed, de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Van der Hooft Uitvaartzorg IHenseniinq.nl vrijdag 10 juni 2011 familieberichten 137 Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een jarenlange strijd tussen hoop en vrees is overleden mijn allerliefste man, onze vader, zoon en broer Hans Lansen Déze uitdaging was te groot. Gé Maaike en Henry Kim O Ronald en Marcella Mickey en Little Pa en Ma Jannie 8 juni 2011 Lewestraat 10,4481 BD Kloetinge De afscheidsbijeenkomst is op zaterdag 11 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3 te Middelburg. Met diep respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, is toch nog overwacht te vroeg overleden mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Hans Lansen echtgenoot van mijn dochter en zus Gé Goes: T.L. Torbijn-Tazelaar St. Jansteen: Riet den Herder-Torbijn Apeldoorn: Rinus Torbijn Zutphen: Liset Torbijn en Gerrit fan Koopman Apeldoorn: Marjolein Torbijn en Berco Verhoek Kortenhoef: Tilly Klaassen-Torbijn Bert Klaassen Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging hebben wij afscheid genomen van Ome Hans Geerard en Karin Hans en Theo En kinderen Herinneringen blijven Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze lieve nicht Ineke Minderhoud-van Wijnen J.L. van Wijnen Wout en Sonja C.J.M. van Wijnen-de Groene Sjef en Janneke Heieen en Jan Verdrietig delen wij u mede, dat na een langdurig ziekbed is heengegaan, onze lieve nicht: Ineke Minderhoud-van Wijnen Sjaak en tante Jo de Klerk Magda en Fons van Dartel Hans en Ellie de Klerk Ellie en Sjaak Labeur Middelburg, 7 juni 2011 Ineke Het is zo leeg ook zonder jou Janke en Cor Onze lieve buurvrouw is niet meer. We zijn dankbaar voor 23 jaar vriendschap en dat haar verder lijden is bespaard. We wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Jos en Jan Willem de Vries Nieuw en Sint Joosland "Abba, Vader, U alleen, U behoor ik toe" Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Here onver wachts uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Janneke Aaltje Romeijnsen sinds 1995 weduwe van Cornelis Ribbens in de leeftijd van 76 jaar. Temeuzen: Maarten Romeijnsen Stien Romeijnsen-de Beer t Temeuzen: Piet Romeijnsen Leun Romeijnsen-de Bruijne Canada: Kitty Meerman-Ribbens Rinus Mèerman f Rijswijk: Tonny Louwerse-Ribbens Ko Louwerse t Schoonrewoerd: Rita de Ruijter-Ribbens Arie de Ruijter Temeuzen: Heieen Muller-Ribbens Cees Muller Neven en nichten Temeuzen, 9 juni 2011 Stuvesande 550 Corr.adres: Fam. P. Romeijnsen Churchilllaan 586 4532 MB Temeuzen Janneke is opgebaard in de rouwkamer van het uitvaartcen trum op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Er is nog gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op dinsdag 14 juni van 13.00 tot 13.20 uur. Vervolgens zal om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats de afscheidsdienst worden gehouden, waarna D.V. aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heejt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dient elkander door de liefde Dag lieve tante, we zullen je missen. Anja en Jack Lia en Ronald Jaap, Jolanda, Mark, Michel en Meike Suzy, Micha, Milan en Manouk Je hoorde er gewoon bij Liefs, Suzy en MiCha Dag "tante Betje" Kusje, Milan en Manouk Dag lief "tanteke" Anja en Jack Nooit meer samen een spelletje spelen en thee drinken wat zal ik je missen! Liefs en een dikke kus Lia wim Voor uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens haar laatste moeilijke jaren en na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Agatha Blankenburgh-Minderhoud zeggen wij U hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Juni 2011 In deze droeve dagen, na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa zijn uw tranen uw woorden uw handdruk en uw glimlach een heel bijzondere steun voor ons geweest. Met heel veel dank, Magda Boot-van de Sluis kinderen en kleinkinderen Grévelingenlaan 46 4328 EW Burgh-Haamstede 19 april 2011 25 april 2011 Zo gewenst zo verlangd zo veel dromen zo groot de leegte zo diep het verdriet... maar ook zoveel liefde ervaren, door een arm om ons heen, een handdruk een kaart of brief, bloemen en nog zoveel meer... Al deze warme reacties alsook uw liefde, troost en vriendschap hebben we als zeer bemoedigend ervaren. Bedankfvoor alle steun en hartelijkheid. Zierikzee, Peter en Marian van Heukelom-van der Werf Nieuwerkerk, G.R.J. van Heukelom J. van Heukelom-Geluk Oosterland, Leendert en Tineke van der Werf ooms en tantes neven en nichten Zierikzee, juni 2011 We zullen je zo missen.. Liefs Celine en Remco Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging aangesloten bij: REQUIEM Ondernemen en werken, dat was jouw leven, altijd het beste en harmonie nagestreven. Tot het lot jou velde, na een paar weken. Die stilte viel zwaar, duurde lang als de nacht hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht Bij het verlies is de rust die jij hebt gekregen een troost voor ons, die jij zo'n mooi voorbeeld hebt gegeven. Rust zacht lieve Ed, we zullen je missen Je collega's van Nelsons en Plenty's Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuilvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waarcl voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37