t Senna Nadjezjda DyarJaiiar] Helena Berendina Huisman Boekhoven 3 6 I familieberichten vrijdag 10 juni 2011 (J> IH0nS6nilnq.nl f Lang gewacht, maar stil gezwegen Nooit gedacht, en toch gekregen N Quinten en Xander hebben een zusje Trotse ouders: Alexander Le Maire en Nadjezjda Le Maire-Leyten V Tilburg, 8 juni 2011 y Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor mij en vele anderen heeft betekend, geef ik u kennis dat in alle rust is heengegaan mijn innig geliefde man Hubrecht Cornelis Bal - Bert - Schore, 8 maart 1925 t Vlissingen, 7 juni 2011 Roos Bal-Steur Oranjeplein 220 4388 AH Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Bert te nemen op zaterdag 11 juni van 17.00 tot 18.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 14 juni om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijk< Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. JÉË Bedroefd zijn wij om het verlies van onze oudste broer en zwager Bert Bal Echtgenoot van Roza Bal-Steur Nw. Zeeland: Vlissingen: Yerseke: TasmaniëfAustr.): Yerseke: Kapelle-Biezelinge: Middelburg: Yerseke: Leuntje van de Pas-Bal Kees en Nel Bal-Daane Adrie Tjarks-Bal Leen en Mieke Bal-Post Nellie Bal-Hengsdijk Corry Bal-van Eekeren en Hans Zuidweg Leny Bal en Max Geldof Gerard en Lenie Bal-de Waard Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Jo Jansen weduwe van Jan Dees Maatje en Frans Gerrie en jant Adriaan en Corrie Cees en Janny neven en nichten Vlissingen, 8 juni 2011 Hendrik Balthazar Goettsch ir ing. Officier in de Orde van Oranje-Nassau Begunstigd met de Oortwijn Botjes penning Grootegast, 27-04-1922 's-Gravenpolder, 04-06-2011 Tenax propositi Hanneke Goettsch-Bouman Gijsen Cindy Tonko en José Digna en Erik Maarten en Agnes klein- en achterkleinkinderen De crematie heeft inmiddels overeenkomstig zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. De as zal door de zorg van de kinderen boven zee worden verspreid. Esdoornstraat 24, 4431 DE, 's-Gravenpolder Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde mede werker en fijne collega René Henstra Sinds 1 december 1983 werkte René binnen onze organisatie, het laatst als nautisch gegevensbeheerder van het Waterdistrict Zeeuwse Delta te Goes. Daarnaast was hij coördinator voor de Oosterschèldekering. Iedereen die met René samenwerkte, kende hem als een altijd hartelijke en uiterst bescheiden collega met een grote betrokkenheid bij zijn werk. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directieteam en medewerkers Rijkswaterstaat Zeeland Dhr. Rein van der Kluit Tijdens zijn fietsvakantie van Zwitserland naar Frankrijk, samen met zijn vrouw Martine, is op 59-jarige leeftijd plotseling overleden onze zeer gewaardeerde en altijd hartelijke districtsmedewerker René Henstra René werkte al ruim 27 jaar bij het District. Eerst bij de bediening van de Kreekraksluizen en later als nautisch gegevensbeheerder en coördinator van de Oosterschelde- kering. De plannen die we na zijn vakantie met hem hadden, hebben we helaas niet kunnen verwezenlijken. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers van het Waterdistrict Zeeuwse Delta te Goes 5 juni 2011 "Golven die komen nemen het water weer op van golven, die gaan. Johanna Kruit Uit de tijd werd weggenomen ons aller lieve |jj| Bep Heystek - Dekker weduwe van Adri Heystek Een afscheidsbijeenkomst houden we in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke op zaterdag 11 juni 2011 om 12.00 uur. Voorafgaand is ervan 11.15 tot 11.45 uur gelegenheid om afscheid van Bep te nemen. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Wij brengen Bep naar Adri toe in Kortgejne, Noord-Beveland. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden. Amsterdam: Maastricht: Vlissingen: Den Dolder: Iman Heystek Wilma Heystek Lies en Jaap van der Doef-Heystek Benjamin Christine Heystek Gijs Liselotte 7 juni 2011 Correspondentieadres: Herman Heijermanslaan 5, 4382 BR Vlissingen Onze liefste vrolijke mama, oma Leen, grootoma Leentje is tot ons verdriet niet meer bij ons. geboren op 21 mei 1922 is na een kort ziekbed op 7juni 2011 overleden. Middelburg: Luitje Dirk Huisman t Utrecht: Otto Huisman Jorien Bax Heieen en Remco Hester Middelburg: Gerjanne Wiersum - Huisman Evert Wiersum Sandrien Wiersum Alex de Bakker Floor Anniek Sven Nander Wiersum Correspondentieadres: Fam. Wiersum - Huisman Kievithof 3 4332 CK Middelburg Gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 14 juni om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Wij zouden het fijn vinden om u daarna te ontmoeten om wat na te praten in Grand Café Willem, Oranjelaan 17 te Middelburg. Wij ontvingen het droevige bericht van overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Tannetje Moens - Meijers Amersfoort: Ko Meijers t Riek Meijers - de Vries Hoofddorp: Lauw Meijers Neeltje Meijers - van den Broeke Neven en nichten Wij wensen de familie troost en bemoediging toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36