COlOfOI|amisieberichten Wat blijft is de emotie... familieberichten familieberi chtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant <1 ni9nsenlinq.nl Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven die wij ontvangen hebben tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Joke ten Hove - Louwerse danken wij u langs deze weg heel hartelijk. Uw betrokkenheid, op welke manier dan ook, hebben wij erg gewaardeerd. Henk ten Hove Kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, juni 2011 donderdag 9 juni 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Lieve mensen, Wij willen jullie ontzettend bedanken voor de over weldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten 'die wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze Steef van de Velde De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Geraldine Lizette Kirsten en Alex Zijn moeder en broer Ellemeet, juni 2011 I familieberichten 137

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37