effeweg.nl S3 in Uruguay overeind sport 31 supervoordelige busreizen Kijk op www. ifft weg nl of bel 0529 - 46 96 67 gelijkmaker: 1-1 Minderhoud begint NK met vierde plaats Handballers sluiten af met nederlaag Eredivisie houdt vast aan huidige play-offs donderdag 9 juni 2011 Ontdek het prachtige Noorwegen! Kijk uw ogen uit in Jotunheimen, het hoogste gebergte van Scandinavië. Ga mee naar de Sognefjord, de diepste fjord van Noorwegen. Boek de treinrit over de Flamsbana voordelig bij en laat u verrassen door de fantastische uitzichten! 2 overnachtingen aan boord van de ferry, 2x ontbijtbuffet aan boord, 5 hotelovernachtingen, 5x ontbijt en diner, bootovertochten en vervoer ^per Comfort Class touringcar 5 dagen Bohemen en Praagv.a. €199,- 10 dagen Veelzijdig Polenv.a. €459,- 11 dagen Toscane: Pisa, Florence en Elbav.a. €539,- Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. €17,- reserveringskosten per boeking. de enige treffer van Oranje tegen Uruguay. ge aanvaller van Bayern München wilde in de laatste wedstrijd van het seizoen geen risico met zijn ge kwetste lies nemen. Ook zonder Robben combineerde het Nederlands elftal af en toe prachtig door de defensie van Uru guay. Met Ibrahim Afellay op de linkervleugel en Robin van Persie vlak achter diepe spits Klaas-Jan Huntelaar nam Oranje direct het initiatief De verliezend WK-finalist mocht zich uiteindelijk wel aanrekenen dat het vooral voor rust geen enke le fraaie aanval met een treffer wist te bekronen. Huntelaar, Van «Persie en ook Afellay konden doel- DE STEEG man Fernando Muslera van dicht bij niet passeren. Khalid Boulahrouz had als enige moeite met het hoge niveau. De vervanger van de vermoeide Gre gory van der Wiel leed veel balver lies en sprong slordig om met de ruimte die hij kreeg. Omdat Uru guay het positiespel van het Neder lands elftal niet op een eerlijke ma nier kon ontregelen, koos het af en toe voor ongeoorloofde wapens. Zo mocht verdediger Diego Luga no scheidsrechter Nestor Pittana uit Argentinië erg dankbaar zijn dat hij na een zware charge op de benen van Van Persie niet met een rode kaart van het veld moest. GELEEN De Nederlandse handballers heb ben de kwalificatie voor het Euro pees kampioenschap van 2012 afge sloten zonder overwinning. De ploeg van bondscoach Harrie Weer man verloor gisteren in Geleen ook de laatste groepswedstrijd te gen Noorwegen: 21-36. Oranje haal de uit vijf wedstrijden slechts één punt Nederland pakte alleen een punt tegen Griekenland, de andere kwalificatieduels gingen verloren. Noorwegen eindigde door de zege als eerste in groep 6. foto Robert Vos/ANP Doelman Tim Krul kwam in zijn tweede interland nauwelijks in de problemen. Hij leek geklopt nadat Luis Suarez in de 25e minuut Edin- son Cavani had gevonden. Net als zaterdag tegen Brazilië assisteerde Erik Pieters zijn keeper echter op de doellijn. Bondscoach Bert van Marwijk gun de na rust Jeffrey Bruma, Stijn Schaars, Hedwiges Maduro en- Luuk de Jong speeltijd. Hij leek zich het te kunnen permitteren, totdat Suarez in de 82e minuut als nog doel trof (1-0). Kuyt behoedde zijn trainer met een rake kopbal voor een derde nederlaag in bijna drie jaar met Oranje. ZEIST De opzet van de competitie in de eredivisie zal in de komende jaren weinig tot niets veranderen. Dat betekent dat de play-offs in de huidige vorm van kracht blijven en dat op het hoogste profniveau in Nederland achttien ploegen actief zullen blijven. „Ik kan natuurlijk niet in de toekomst kijken, maar dat is wel de bedoeling", zei direc teur Alex Tielbeke van de belangen vereniging Eredivisie CV (ECV) gis teren. Volgens Tielbeke zijn de play-offs een doorslaand succes. Hans-Peter Minderhoud uit West- kapelle is op het NK dressuur op het eerste onderdeel van de lichte tour als vierde geëindigd. Hij verdiende in De Steeg met de hengst Johnson ruim 70%. De Goe- se Tessa Baaijens-Van de Vrie ein digde op het NK voor dressuurrui ters met een lichamelijke handicap als tweede in de Grade in-klasse. Met haar paard Riana scoorde ze 67,160%. Winnaar werd Sanne Voets met 68.395%. TEUTOBURGERWALD EN TECKLENBURG 1 -irn Vertrek op: 4 juli, 1 aug, 19 sept en 17 okt Boekcodi Inclusief: 3 dagen Antwerpenv.a. €79f- Vertrek op: 17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 juli, 2, 4 aug 4 dagen Parijsv.a. €119f- Vertrek o.a.: 5, 8,11, 20, 23, 26 juli, 4, 13, 16, 25, 28 aug 4 dagen Berlijn....v.a. 119f- Vertrek o.a.: 1,4, 13, 16, 22 juli, 3, 12, 18, 21, 24, 27 aug 4 dagen Londenv.a. €149f- ^Vertrek o.a.: 3, 9, 12, 18, 27, 30 juli, 2, 5, 17, 23, 26, 29 aug 4 hotelovernachtingen, 4x ontbijt- en dinerbuffet en vervoer per Tourist Class touringcar VJ Vanuit ons gemoedelijke familiehotel in Willebadessen maken we diverse uistapjes. Breng een bezoek aan de Paderbronnen en neem een kijkje in de glasfabriek van Bad Driburg. Geniet van de natuur van het Teuto- burgerwald en zie roofvogels in actie in hun natuurlijke omgeving.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31