Amphia Ziekenhuis <4kfflbeth Een goed gevoel! Bent u ANIOS, anesthesie medewerker, operatieassistent, IC-verpleegkundige of klinisch perfusionist? Dan komen wij graag met u in contact. Het Amphia Ziekenhuis is een topklinisch opleidingsziekenhuis (STZ) en één van de grootste niet- academische ziekenhuizen van Nederland. Ruim 250 medisch specialisten, 4500 medewerkers en 300 vrijwilligers maken zich dagelijks hard voor hoogwaardige en patiëntvriendelijke zorg op drie locaties in Breda en Oosterhout. Kwaliteit en veiligheid staan daarbij hoog in het vaandel. Evenals een plezierige en inspirerende werkomgeving met veel eigen verantwoordelijkheid. De manier van werken zorgt voor gedreven en betrokken medewerkers die sterk verbonden zijn met het werk dat zij doen voor onze patiënten. Het Amphia Ziekenhuis investeert in opleiding en training en biedt volop kansen voor doorgroei en ontwikkeling. Verkoopteam Zeeland (0118) 434 070 email: teamzeeland@bndestem-pzc.nl Het Amphia Ziekenhuis is op zoek naar gedreven specialisten en medewerkers die een bijdrage willen leveren aan patiëntvriendelijke en kwalitatief hoogwaardige patiëntenzorg. Op www.amphia.nl vindt u onder Werken&Leren alle actuele vacatures. U kunt ons ook volgen op Twitter: AmphiaZKHuis. Amphia Ziekenhuis, Molengracht 21, Postbus 90158,4800 RK Breda, www.amphia.ni Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Elisabeth bestaat uit: Locatie Galderseweg Locatie Leuvenaarstraat Locatie Overakker Locatie Vuchterhage Locatie Westerwiek Locatie De Donk Elisabeth Zorg Thuis Merlinde, hotel dat zorg draagt Stichting Elisabeth Postbus 90103 4800 RA Breda 076 - 527 61 00 cliëntenservicebureau elisabethbreda.nl Stichting Elisabeth is HKZ-gecertificeerd ^^^Stichting Stichting' Elisabeth is een organisatie op het gebied van.wonen, welzijn en zorg met speciale aandacht voor senioren. Al 190 jaar bieden we kwalitatieve zorg en ondersteuning op maat. Dat doen we dagelijks vanuit verschillende locaties in en rondom Breda met meer dan duizend enthousiaste medewerkers en honderden vrijwilligers. Maar ook bij u thuis kunnen we alle ondersteuning bieden die u nodig heeft. Werken bij Stichting Elisabeth Medewerkers zijn een van de belangrijkste succesfactoren van Stichting Elisabeth en Elisabeth Zorg Thuis. Daarom doen wij er alles aan om hun talenten zoveel mogelijk te helpen ontwikkelen. Wij bieden hiervoor diverse in- en externe opleidingsprogramma's. Ook voor stagiaires hebben we diverse mogelijkheden. Wegens groei hebben wij momenteel verschillende vacatures bij-Elisabeth Zorg Thuis. Kijk voor meer info op www.elisabethbreda.nl wonen welzijn zorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 76