Nucleus Zorg Tragel t zorg De hoogte in met Zorgstroom! Altijd op zoek naar nieuwe collega's! Curamus www.tragelzorg.nl We zijn op zoek naar begeleiders! Maakt je wereld groter Nucleus Zorg 'thuis in de eerste lijn' is een organisatie van en voor huisartsen in Zeeuws-Vlaanderen. Nucleus Zorg Vliefcstraat 12 4535 HA Terneuzen TQ115 643 002 F 0115 643 009 info@nucleuszorg.nl va'.w, nucleuszorg.nl Zorgstroom heeft een naam hoog te houden. Dat lukt uitstekend dankzij vakbekwame en vriendelijke medewerkers die staan voor hun klanten. Of het nu gaat om huishoudelijke zorg of begeleiding in de laatste levensfase, het bevorderen van het welzijn van de klant is onze prioriteit. Zorgstroom heeft regelmatig vacatures voor mensen die in dit profiel passen. Diverse medewerkers worden opgeleid tot verzorgende. Dus ook op dat gebied kun je "hogerop". Voor de zomerperiode hebben we volop ruimte voor vakantiekrachten. Ook zijn er diverse vacatures voor Verzorgenden en huishoudelijke hulpen. smteresseerdl Kijk op www.zorgstroom.nl voor het volledige aanbod, zowel op het gebied van onze diensten als vacatures en doorgroeimogelijkheden. is&bjb thuis in de eerste lijn Zoek je uitdagend en zelfstandig werk in de eerste lijn? Wij zijn regelmatig op zoek naar: medisch assistentes A-ANW voor Nucleus Huisartsenposten in Terneuzen praktijkondersteuners huisartsen voor Nucleus Chronische Zorg Neem contact op voor een oriënterend gesprek. Zorgbureau De Puzzel Logeerhuis De Oplossing Biedt (thuis) zorg aan kinderen met, Autisme, ASS, PDD-nos, ADHD en aan kinderen met lichamelijk en/ of verstandelijke beperking. Zuidzijde Haven 11 4611 HA Bergen op Zoom Meer informatie tel: 0164 230113 www.zorgbureaudepuzzel.ni m Logeerhuis De Optossiw Zorgbureau De Puzzel Meer vacatures en informatie op Wij zijn regelmatig op zoek naar pedagogisch medewerkers. Ga voor ons actuele aanbod naar: www.juvent.nl of volg ons via twitter! Tragel Zorg staat voor een goed leven voor mensen met een verstandelijke beperking. Een breed pakket professionele zorg en dienstverlening. Midden in de samenleving waar dat kan, in een veilige omgeving als dat nodig is. Gebruik maken van talenten, kansen en mogelijkheden Zo maken wij je wereld groter. Juvent biedt hulp aan kinderen en jongeren tot 23 jaar in Zeeland. Kinderen die te maken hebben met gedragsproblemen, ontwikkelings stoornissen, een licht verstandelijke beperking of problemen van psychiatrische aard zijn bij ons - aan het juiste adres. Met nieuwbouw: eèn nieuwe aanpak van dienstverlening en een andere kijk op zorg timmeren we volop aan de weg! Onze ruim 65jj enthousiaste en professionele medewerkers zetten zich dagelijks jn am.de gewenste zorg te bieden. V Op dit moment hebben we openstaande vacatures voor: Curamus biedt een breed pakket van mogeli|kheden op het gebied van wonen, welzijn, zorg en behandeling verspreid over Oost-Zeeuws-Vlaanderen. een manager zorg een hoofd fysiotherapie gediplomeerd verzorgenden 3 IG voor: het wijkbureau (oproepbasis) de nachtdienst (24 uur) psychogeriatrie (24-28 uur) verzorgingshuis De Lange Akkers (24 uur) Kies je voor werken bij Curamus, dan kies je voor werken in een open en informele sfeer met goede arbeidsomstandigheden en opleidingsmogelijkheden. Als organisatie staan we voor goede en betrouwbare kwaliteit van zorg- en diensverlening. We investeren dan ook graag in jou als medewerker! Kijk voor meer informatie en de uitgebreide omschrijving van de vacatures op www.curamus.nl of neem contact op met onze afdeling personeelszaken, telefoon 0114 381 315. Traffinoweg 2 I 4561 NT Hulst I T 0114 381 381 I www.curamus.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 70