,NDERegiü J» JUSTION Maatwerk in huidverbetering Park Veldzigt 2 4336 DX Middelburg 0118 623719 Meer informatie: www.justionadvocaten.nl Bijna zouden we vergeten dat u bij Eijsermans Optiek Optometrie ook gewoon contactlenzen of een leuke, modieuze bril kunt kopen in een goede prijs/kwaliteitsver houding. Maar zoekt u een duikbril op sterk te? Heeft u of junior een tussenmaat bril nodig? Bij Eijsermans bent altijd aan het juiste adres. Lange Vorststraat 57 4461JM Goes 0113 230214 Meer informatie www.eijsermans-optiek.nl Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-53121 13 Heeft u een relatief jong bedrijf of draait u al wat langer mee in het bedrijfsleven? Als de zaken goed gaan en je als ondernemer trots bent op je bedrijf, dan wil je als eigenaar iedereen laten weten dat jouw producten of diensten geweldig zijn. Op deze pagina presenteren vier ondernemers hun succesvolle bedrijf. Eijsermans Optiek en Optometrie viert het derde lustrum en afie inwoners van Goes mogen meefeestenOp 2 juli trekt het Oostenrijkse Saxofoonkwartet Sax Royai door de straten van rie binnenstad. Een dag later geeft dit muzikale ensemble tussen 12.00 en 13.00 uur een openlucht concert in de Manhulstuin. Het team van Eijsermans Optiek Optometrie bestaat uit twee optometristen. Hans Eijsermans en de binnenkort afgestu deerde Hans Fierloos. Het team wordt onder steund door mede-eigenaar en echtgenote Miranea Eijsermans die u gastvrij ontvangt en u met verve adviseert in uw montuurkeuze. Een optometrist is een HBO-geschooIde spe cialist op het gebied van de gezondheid van het oog. Hij is in. staat eventuele aandoenin gen te benoemen en te verwijzen naar een oogarts. Een opticien meet vakkundig uw ogen en adviseert u bij de keuze van glazen en montuur. Samen leveren ze complete oogzorg aan hun klanten. Komt u voor een oogmeting of een ander onderzoek door de optometrist? Natuurlijk bent u niet verplicht om een bril te kopen; Vaak komt het daar wel van. Maar dat is dan het resultaat van het opgebouwde vertrouwen na het deskundige advies. Voor u het weet, bent u vaste klant, De pijlers onder het bedrijf van Eijsermans Optiek Optometrie zijn kwaliteit en samen werking waarbij de klant centraal staat. Hans Eijsermans is lid van de Optometristen Vereniging Nederland. Daarnaast is hij aan gesloten bij de stichting Oog voor Gezondheid, een samenwerkingsverband tussen oogartsen, huisartsen en optometris ten. Zijn vakmanschap is onomstreden, zo- De vooroordelen over advocaten gelden niet voor Justion Advocaten. Ze zeggen pre cies wat ze doen, doen wat ze zeggen en geven inzicht in de kosten. De belangen van hun cliënten staan centraal. „Dat werkt", aldus partner Jolanda van Koeveringe. „Cliënten worden daardoor vaak vaste relaties. Maar we leunen geen dag achterover. Zowel bij bestaande relaties als nieuwe willen we de kwaliteit en toegevoegde waarde steeds weer waarmaken." voor een probleem, en dat kan soms ook bui ten een procedureDaarnaast gaat het vaak juist om het voorkomen van problemen door gedegen advies of door het maken van solide overeenkomsten. ADVOCATEN Het is al weer tien jaar geleden dat Van Koeveringe een eigen kantoor begon, met een meer eigentijdse aanpak„De afstande lijke benadering die advocatuur vaak eigen is. past niet bij ons. Wij merken dat onze cliënten onze heldere en transparante werkwijze waarderen. Let wel, we zijn geen softies. Ook bij ons wordt hard gewerkt en moeten er resultaten geboekt worden. Maar dat kan o.i. beter door naast onze cliënten te staan in plaats van erboven Verder vinden we het belangrijk om als kantoor midden in de maatschappij te staan en daar aan deel te nemen". blijkt uit de vele verwijzingen van oogartsen naar de zaak in Goes. Specialisten Het kantoor heeft in die tien jaar een forse groei doorgemaakt Justion Advocaten kent een tweede vestiging in Rotterdam. Er zijn vier partners en in totaal werken er veertien advocaten. Zij opereren op verschillende rechtsgebieden, waaronder het omgevings- recht, arbeidsrecht, huurrecht, onderne mingsrecht, verbintenissenrecht. Het totaal overzicht staat op de website. Door de aan wezige ervaring, de specialismen en het teamwork wordt gewaarborgd dat cliënten zo goed en snel mogelijk bediend worden. Advocatuur bestaat niet alleen uit procede ren. Het gaat er om een oplossing te vinden Badhuisstraat 24 4381 LSVIissingen 0118 416635 Meer informatie www.mary-antoinet.nl Mary-Antoinet Huidverzorgingsinstituut is een begrip op Walcheren. Nieuwe klanten worden vaste klanten, omdat ze bij Mary-Antoinet Rooze vinden wat ze zoeken. Een huidverzorgende behandeling, gewoon omdat het lekker is. Of een behandeling ter verbetering van de huid, omdat het nodig en mogelijk is. „Deskundig advies en profes sionele zorg, iedere klant heeft er recht op", aldus Mary-Antoinet. Mary-Antoinet bewijst haar kwaliteit door het lidmaatschap van de brancheorganisa tie Anbos en de goedkeuring van de GGD. Jaarlijks volgt ze bijscholingen. Ze wil op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelin gen op haar vakgebied. Negentien jaar runt ze haar eigen bedrijf inmiddels. De meest uiteenlopende behandelingen zijn mogelijk, van een cosmetische lift tot permanent make-up. Wilt u alle mogelijkheden zien? Kijk dan even op de website. Populair Uitermate populair is het permanente ont haren. Veel vrouwen grijpen een kans om het scheermes of de hars af te zweren, met beide handen aan. IPL heet deze nagenoeg pijnloze techniek die een uitstekend resul taat garandeert. De Injectables, de behande ling van rimpels en dergelijke door middel van fillers of botox, worden in deze salon uitgevoerd door de arts Peter Driessen. Veel dames vinden het een pluspunt dat ze zich niet tot een kliniek hoeven te wenden. Revolutionair "De nieuwste behandeling om de huid te ver beteren heet MicroSkinPolish. De behande ling bestaat uit drie fasen. Eerst dë micro- dermabrasie waarbij met behulp van micro kristallen oude huidcellen worden wegge haald. De tweede fase is het activeren en voeden van de huid Hyalurozuur wordt door middel van 'koude laser', een vorm van infraroodtherapie in de huid gesluist. In de derde fase wordt de huid gepolijst, met als eindresultaat een strakkere en stralende huid. „De structuurverbetering is ver bluffend." Neem eens vrijblijvend een kijkje in de showroom van lili Kwaliteitslinnen. Ze werkt op afspraak, zo heeft ze alle tijd om u correct te informeren. Bij interesse eventu eel ook bij u thuis, „Heeft u eenmaal kennis gemaakt met deze kwaliteit, dan wilt u nooit meer iets anders." Gaaipersweg 6 4527 HD Aardenburg 0117 493005 Meer informatie www.liii-kwaliteitslinnen.nl Tot 15 juli wordt u extra in de watten gelegdU bestelt bedden- en/of badgoed van excellente kwaliteit en u krijgt naar eigen keuze gratis producten. Heeft u liever een geschenkboneen kappers- of schoonheidsbon van 50/70 euro, of liever een diner- of overnachtingbon voor 2 personen? Neem nu uw voordeel. Eventuele levering in het najaar. Liliane Verkeste was tot aan de opheffing van het bedrijf consulente bij Walra. Daarna is ze zelfstandig doorgegaan onder de naam Uli kwaliteitslinnen. Ze verkoopt de oorspronkelijke kwaliteit dankzij dezelfde fabrikanten en geeft een uitstekende servi ce. Ze wii niet geassocieerd worden met de Walra producten die nu in de winkels liggen. Deze naam is tegenwoordig eigendom van een buitenlandse firma. Vrouwen realiseren zich in deze tijd dat lin nengoed niet alléén mooi moet zijn, maar ook duurzaam. Goede kwaliteit heeft zijn prijs, vandaar dat u bij Uli Kwaliteitslinnen deze kwaliteitsproducten contant kunt betalen, maar ook via een spaarsysteem bij elkaar kunt sprokkelen. Bij Lili Kwaliteitslinnen kunt u terecht van bedden goed op maat tot dekbedden voor mensen met allergieën. Badgoed dat langer meegaat en mooier blijft. Een mooi gedekte tafel gemakkelijk in onderhoud, ook maatwerk. Ze heeft zelfs een Ecolijn. De kwaliteit is als vanouds, de dessins ën de stoffen zijn zeer eigentijds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17