IN D£pp modoc H Joppers v 10 Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-531 21 13 O Heeft u een relatief jong bedrijf of draait u al wat langer mee in het bedrijfsleven? Als de zaken goed gaan en je als ondernemer trots bent op je bedrijf, dan wil je als eigenaar iedereen laten weten dat jouw producten of diensten geweldig zijn. Op deze pagina presenteren vier ondernemers hun succesvolle bedrijf. Modoc speelt vliegensvlug in' op de vraag van de klant. En mocht er geen concrete vraag bestaan dan gaan we deze zoeken voor de werkzoekende. De waardering voor deze werkwijze ervaren de dames iedere dag. Een tevreden uitzend kracht en werkgever, dat is waar het bij Modoc om draait. uitzendbureau Hoogstraat 2 4691 CB Tholen 0166 744015 Meer informatie: www.modocuitzendbureau.nl U heeft de keuze uit tientallen verschillende modellen. Deskundig personeel staat klaar om u te adviseren. We bezorgen gratis in de provincie Zeeland. Ons professionele monta geteam staat te popelen om het monteren tot in de puntjes bij u thuis te verzorgen; Concept Boxsprings is dagelijks geopend' van 10.00 tot 17.00 uur, op zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur en op maandag van 13.00 tot 17.00 uur Kloosterpoort 5-21 4421 SN Kapelle 0113 330888 Meer informatie: www.mégabed.nl Dit motto ligt ten grondslag aan het succes van het dynamische en ambitieuze uitzend bureau Modoc, dat gevestigd is in het karakteristieke pand aan de Hoogstraat in Tholen. Moeder Marja de Heer, dochter Linda van Wensen en José Kuijstermans staan garant voor de kwaliteit en de snelheid van de dienstverlening naar werkgevers en werkne mers in de regio West-Brabant, Zuid-Holland en Zeeland. Stapje extra Het team van Modoc heeft samen ruim 25 jaar kenpis en ervaring op het gebied van Transport Logistiek. Techniek en Productie. Samen zorgen ze ervoor dat de lijnen kort blijven en hechten ze veel waarde aan per soonlijk contact. „Daarnaast zijn we erg betrokken bij onze uitzendkrachten en opdrachtgevers en zetten we graag net dat stapje extra", stelt Marja. „Daarin onder scheiden we ons. Het doel is om langdurige relaties met werkzoekende en werkgevers aan te gaan. Uiteindelijk willen wij onze uit zendkrachten begeleiden naar een vaste baan." Ontzorgen Voor de werkgever zijn zij een verlengstuk voor hun zoektocht naar personeel en even tuele andere vraagstukken op personeelsge bied. Een stuk maatwerk is voor Modoc Uitzendbureau dan ook niet vreemd. „Door onze ervaring weten we dat er vaak veel meer speelt. Als we de klant op die manier kunnen 'ont zorgen' doen we dat graag." Dit vertaalt zich in de diensten Uitzenden. Detacheren, Payroll. Werving Selectie. „Dat is wat ze van ons kunnen verwachten", zegt Marja. - de grootte van het hoofd- en voetenbord - het comfort van de matras - het comfort van de topper - welke pootjes. Uitgerust wakker worden. Dat heeft alles te maken met de kwaliteit van uw boxspring. Daarnaast moet u vooral niet wakker liggen van de prijs van uw bed. ConceptBoxsprings in Kapelle garandeert u producten van uitstekende kwaliteit tegen betaalbare prijzen. U vindt ai een geheel elektrisch verstelbare boxspring rond de €2000,00. Ons pand van Megabed/Concept Boxsprings staat aan de Kloosterpoort 5. met ruim 500 vierkante meter boxsprings bieden wé u het grootste assortiment van Zeeland. Het schaalvoordeel en de goede contacten mét fabrikanten zorgen ervoor dat wij scherper kunnen inkopen dan colle ga's in de buurt Dit voordeel rekenen we graag aan onze klanten door. Naast beken de merkfabrikanten zoals Ubica/ Revor/ Eastbom/ Polypreen enzovoort vindt u een unieke collectie boxsprings die speciaal voor Concept Boxsprings ontwikkeld zijn. vIr 'V' pip Maatwerk, daarin onderscheidt Concept U bepaalt, allemaal tegen dezelfde prijs: Boxsprings zicfi. U bent vrij in uw keuze, wij - de breedte van het bed passen de boxsprings precies aart de wen- - de kleur (keus uit meer dan 100 kleuren) sen van deconsumentaan. De overtreffende trap van relaxen en toch milieuvriendelijk bezig zijn. Een onmogelijke combinatie? Echt niet. Want Evolution Spa is uitgeroepen tot de meest ecologische spa ter wereld. Patioworld fabriceert en verkoopt deze unieke combinatie van comfort en doeltreffendheid. De Zeeuwse vestiging is in Axel. Techniek Even voor de mannen. De techniek van de Evolution Spa is ongekend. Een betere filte ring, een bijzonder product zonder chemica liën, een ozon systeem en een UV- systeem zorgen voor een perfecte reiniging van de spa. Het filter is 50 maal fijner dan bij de doorsnee jacuzzi. Het 100% biologische reinigingsproduct hoeft u maar één keer per maand toe te voegen. U brengt computerge stuurd de instellingen van de Evolution Spa aan. Verschillen per dag of zelfs per uur zijn een fluitje van een cent. Zintuigen Nu een moment voor de dames. Na een dag hard werken staat de Evolution Spa op de juiste temperatuur voor u klaar. Met een diepe zucht geeft u zich over aan de genoegens van deze ergonomische, naar uw lichaam gevormde, jacuzzi. De trillingen van de muziek uit de vibrospeakers zorgen voor een aangename massage. De gedempte kleuren en de aromatherapie zijn een genot voor uw ogen en neus. Uit de ingebouwde wijnkoeler tovert u een lekker glaasje bubbelwijn tevoorschijn. Kortom, al uw zintuigen worden zo verwend dat u er het liefste nooit meer uitkomt. Energie Terug naar de Hollandse werkelijkheid. Techniek is belangrijk, comfort niet minder. Maar er is nog een ander, belangrijk voor deel; dat is uw portemonnee. U bespaart tot 73% op de energiekosten. Geen woorden maar daden meer? Maak een afspraak in Axel. U bent van harte welkom om de Evolution Spa uit te proberen. I Evolution Spa/Patiov Meekrapweg 14 4571 RX Axel 0115 567250 Meer informatie www.evolution-spas.nl Onderzoek alles en behoud het goede. Die spreuk is Driekleur Verzekeringen op het lijf geschreven. Het bedrijf is een van de grootste spelers op de Zeeuwse markt met alle schaalvoordelen van dien. Maar ze vergeten niet dat ze ontstaan zijn uit diverse kléine re assurantiekantoren. En daarom ontbreekt het nooit aan korte lijnen en persoonlijke aandacht voor de klant. Zo zijn er op het gebied van'employee bene- Met kantoren in Goes, Middelburg, fits' speciale op de Zeeuwse ondernemer Terneuzen en Zierikzee is er voor u als inwc- afgestemde pakketten. zoals het ner of bedrijf in Zeeland altijd een vestiging VerzuimZorgPakket op het gebied van ver- van Driekleur Verzekeringen om dé hoek. zuimbegeleiding. Als grote intermediair heeft Driekleur veel deskundigheid in huis. Bedrijven vinden er een professionele partner die adviseert over een uitgekiend pakket aan verzekeringen, zodat de ondernemer zijn aandacht kan besteden aan evenwichtig ondernemen. Driekleur Verzekeringen heeft een diepge wortelde positie in de Zeeuwse samenleving. Particuliere klanten worden gekoesterd. Mensen zoeken zekerheid eh vinden die bij hun eigen tussenpersoon. Hij of zij helpt hen om een op maat gesneden verze keringspakket samen te stellen tegen een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. „Uw persoonlijke beschermingsfactor", zo omschrijft directeur Cerry Huis in 't Veld graag de dienstverlening. Een groot aantal verzekeringen brengt Driekleur onder in haar eigen volmachtbe- drjjf met volmachten van gerenommeerde verzekeringsmaatschappijen. Het werken met volmachten heeft vele voordelen. Het stelt Driekleur Verzekeringen bijvoor beeld in staat om zelf schades snel en effec tief af te werken. Zonnebloemstraat 53 4461 PK Goes 0113 215665 Meer informatie: www.drieklèur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16