6l Opvmuubare tafel Koelkast CaMdpüujsteel Ckmusch toilet dinsdag 7 juni 2011 De economische crisis heeft invloed gehad op hoe we op vakantie gaan. We vliegen veel minder naar exotische bestemmingen met luxe hotels. Daarentegen is met de auto en tent op vakantie gaan populairder dan ooit. Niet dat we nou alle luxe overboord gooien, want als we gaan kamperen, dan graag wel met het nodige comfort. Ook in 2011 is de luxe kampeervakantie dan ook de trend. Maar wat hoort eigenlijk tot de standaarduitrusting van de luxe kampeerder? Hieronder een paar suggesties. Colofon Buiten Binnen: verschijnt elke dinsdag als bijlage bij de PZC en BN/DeStem Buiten Binnen is een bijlage over leven en bewegen in Zeeland U kunt ons informeren: e-mail: buitengebied@pzc.nl website: www.pzc.nl postadres: PZC o.v.v. Buiten Postbus 91,4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434010 Coördinatie: Jan van Damme telefoon: 0118 434014 mobiel: 06 542 671 57 e-mail: J.vandamme@pze.nl Vormgeving: Sjoera van der Horst Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Dennis Rijsbergen Wat is er nu luxer op een camping dan een steenkoude rosé of een koel biertje? De luxe kampeerder neemt dan ook z'n eigen koelkast mee. Campingaz heeft: de Powerbox 30 L Deluxe in het assortiment. Dit koelkastje heeft een inhoud van dertig liter en de koelboxdeksel kun je als extra tafeltje gebruiken. Hij werkt op de 12-volts aansluiting in de auto of op het elektriciteitsnet. Er is ruimte voor twee grote 1,5 literflessen en kleinere flesjes, blikjes en potjes. Dit koelkastje kost 119 euro. Meer info: www.campingaz.com. Een luxe kampeerder houdt niet van afzien en wil dus comfortabel kunnen zitten. De Outdoor Woodbine van Redwood is een luxe campingzetel die er niet uitziet als een veredelde tuinstoel. Nee, dit is een stoel voor de stoere kampeerder die van comfort houdt. De zitting en rugleuning zijn gemaakt van nylon en kunnen personen tot 120 kilo dragen. Op de Outdoor Woodbine zit twee jaar garantie en hij wordt geleverd met een draagtas. Adviesprijs is 59,95 euro. Meer info: www.redwood-outdoor.nl. Een klein tafeltje in een luxe tent? Nee, dat is niets voor de luxe. kampeerder. De Basecamp van Nevada is een van de grotere opvouwbare campingtafels. Hij is 80 centimeter breed en 150 centimeter lang. De tafel is heel eenvoudig in te klappen en met een handvat gemakkelijk te vervoeren. Onder de tafel is een handig lectuurnet bevestigd. De poten kun je verstellen, zodat de tafel altijd stabiel en op de goede hoogte staat. De Basecamp van Nevada kost 79 euro. Meer info: www.basecamp.nl. Met de wc-rol onder de arm naar het openbaar toiletgebouw. Nee, dat zie je de luxe kampeerder niet gauw doen. Die neemt liever een chemisch toilet mee op vakantie. Het toiletje van de Duitse fabrikant Enders werd vorig jaar bekroond met de Caravaning Design Award. Het is een handig en compact toilet dat toch een capaciteit heeft van negentien liter, ofwel vijftig toiletgangen. Het toilet heeft een transportrol, zodat je hem niet hoeft te sjouwen als ie vol is. Het Enders toilet kost 59,90 euro. Meer info: www.enders-werdohl.de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 62