d OyarJailati 28 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster Marian van der Hof-Meeuwse Wij verliezen in Marian een zeer gewaardeerd medewerkster die 12 jaar bij Trigion in dienst is geweest. Wij hebben Marian leren kennen als een fijne en zeer betrokken collega. Zowel als collega en als mens zal zij gemist worden. Wij wensen Bas, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens directie, ondernemingsraad, rayonmanager en collega's van Trigion Beveiliging district Rijnmond Lieve Marian Heel erg onverwacht heb je ons verlaten. Het doet ons veel verdriet dat je deze strijd hebt verloren. We zullen je herinneren als een zorgzame en vrolijke collega. We zullen je zeer zeker missen. Je collega's van Trigion Beveiliging B.V. Onze deelneming gaat uit naar Bas en de familie. Namens alle collega's van Trigion Beveiliging B.V. AZC Middelburg en AZC Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over- lijden van onze zeer gewaardeerde collega, routedokter en stadsgids Marian van der Hof-Meeuwse Wij zullen haar vriendelijkheid en enthousiasme binnen het gidsenteam oprecht missen. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Ons medeleven gaat uit naar haar man en kinderen en naaste familieleden. Promotie Zeeland Delta Zeeuws maritiem muZEEum Gidsenteam Zeeland Tot onze spijt hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en schoonzus Mina Jille-van de Repe Johannis en Josy van de Repe Enige en algemene kennisgeving Heden geven wij kennis dat uit ons midden is weg genomen op 59-jarige leeftijd AddieKole Goes, 16 juli 1951 - f Zierikzee, 5 juni 2011 zus van: Jan Kole Annie Zonnevijle vriendin van: Jan van Toor baasje van: Minoes (poes) Met dank aan de medewerkers van Allévo en Hospice Schouwen Duiveland voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Diaconielaan 39,4443 AN Nisse Vrijdag 10 juni is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Addie te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend wordt om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. dinsdag 7 juni 2011 (Tlensenilnq.nL Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen.. Na bijna elf weken van hoop en onzekerheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Leintje Lucacevich - Schieman in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: Ramskapelle (B): Sluiskil: Vlissingen: Wim Lucacevich Ina en Philippe Peter Katja en Leo Stefan, Jayden Vivian Hoofdplaat: Mike Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verpleeghuis 'Ter Schond en de 'ZorgSaam Kliniek Hulst' voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 1 juni 2011 Correspondentieadres: Pastoor J.A.M. van de Muyssenbergstraat 15 4513 AT Hoofdplaat De uitvaart heeft in besloten lering plaatsgevonden. Heer, U kent mij, U doorgrondt mij U weet het ah ik rit of sta, U doorziet van verre mijn gedachten, ga ik op weg of rust ik uit, u merkt het op, met al mijn wegen bent u vertrouwd. Psalm 139 1-3 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Tannetje Moens-Meijers weduwe van Abraham Moens sinds 1 oktober 2001 27 maart 1928 5 juni 2011 Oost-SouburgTannie Gideonse-Moens Adri Gideonse Adriaan Laura Gapinge, 5 juni 2011 Correspondentieadres: Dorpsstraat 37, 4352 AB Gapinge Moeder (oma) is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 8 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 11 juni om 10.30 uur in de Torenkerk, Dorpsstraat 25 te Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "De Spil", Schotsehoek 8 te Gapinge. Verdrietig geven wij u kennis dat de Heere onverwacht van ons heeft weggenomen mijn geliefde vrouw en onze schoonzus Suzanna Pieternella Moeleker-Dekker - Suzan in de leeftijd van 71 jaar. 's-Gravenpolder: C.J. Moeleker Rilland: J.C. Moeleker M.A. Moeleker-Sinke 's-Gravenpolder, 4 juni 2011 Ambachtsstraat 16,4431 BE 's-Gravenpolder Zij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 11 juni om 9.45 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De Heer is mijn Herder. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Jannetje Nijssen-Straub sinds 30 maart 1984 weduwe van Jacob Jan Nijssen in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Kapelle: Leunie Nijssen, in'liefdevolle herinnering Kattendijke: Jan en Iza Nijssen-Tramper Janneke en Johan, Ismee Paul Jacquelien en Joshua, Jurian Goes: Kees Nijssen Zorgcentrum 'Randhof' Goes, 5 juni 2011 Correspondentieadres: Oranjepad 46,4461 TR Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 juni om 14.15 uur in aula 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde aula. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij heeft ontvangen op afdeling 1 en de verpleegafdeling van zorgcentrum 'Randhof. Annelien, Wij zijn verdrietig omdat onze tante Suzan onverwacht is gestorven. Wij wensen ome Kees heel veel sterkte toe. Francien Hoekman-Moeleker Johan Hoekman Marlies, Jan-Joost, Elma, Harm, Sjaak Moeleker Elma Moeleker-Hoogesteger John, Nathalie Annelies Moeleker Stefan, Jeanita, Elize, Nathalie Frans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28