2 o familieberichten Corrie Koopman-Geleijnse Jan de Kuijper Joke Janse maandag 6 juni 2011 O (Hensenlirtq.nl Met grote verslagenheid delen wij u mede dat zij, toch nog onverwacht, de strijd heefWerloren. Maria Janna van der Hof-Meeuwse ■A Goes, 1 mei 1951 t Vlissingen, 2 juni 2011 Vlissingen: Bas van der Hof Breda: Pieter en Sabijne Breda: Robbert en Monica Danique Vlissingen: Eveline en Sander-Jaap Myrthe Correspondentieadres: Koudekerkseweg 114 4382 EK Vlissingen We nemen afscheid van haar op vrijdag 10 juni om 14.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middel burg. Voor en na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen Hoe moeten we zeggen hoe groot ons verdriet is? Met woorden lukt dat niet. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Marian van der Hof-Meeuwse Goes D.G. Meeuwse-Lindenbergh P. Meeuwse t Janneke Wijk bij Duurstede Ella Meijboom-Meeuwse Willem Meijboom Lennaert en Manon Tessa en Kees Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat op 84-jarige leeftijd is overleden mijn broer, onze zwager, oom en oud oom Adriaan Kluijfhout Na een sober en tevreden leven C. Jobse-Kluijfhout (in herinnering D. Jobse Cm herinnering) A. Kluijfhout (in herinnering) J.C. Kluijfhout-Verlinde L. Hillebrand-Kluijfhout (in herinnering) A. Hillebrand (in herinnering) N. Janse-Kluijfhout K. Janse neven en nichten Middelburg, zorgcentrum 't Gasthuis "afdeling Watertoren", 4 juni 2011 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenweg 50 4386 NE Vlissingen De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden donderdag 9 juni om 11.00 uur in de Michaëls- kerk te Koudekerke. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren op zijn boerderij, Strandweg 114371 PJ te Koudekerke. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Arjaan Kluijfhout Verhalen over het boerenleven van vroeger en zijn voorliefde voor paarden zijn voor ons een blijvende herinnering. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Hans, Hella, Marleen en Daan van der Horst. "Herinner mij zoals ik was Hierbij geven wij u kennis dat na een moeizaam laatste levensjaar is overleden mijn innig geliefde zorgzame vrouw, onze lieve moeder, trotse oma en overoma Corrie Koopman - Geleijnse 31 augustus 1929 f 3 juni 2011 J.M. Koopman Ineke Miranda en Martin Saskia Ramon Peter O 'giani Anita en Tonis Arthur en Dominique Giyano Carola en Dani Jannewekken 20 4301 HH Zierikzee Corrie is thuis opgeb aard. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 7 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur in de zaal van 't Nieuwe Vrije, Jannewekken te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van "Eilandzorg' voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve zorgzame zus en tante t 3-6-2011 Pietje de Rijke-Gelêijnse Mini en Thorsten Jannie Petra en Rob Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante C. Koopman-Geleijnse (Corrie) Middenmeer: N. v.d. Wielen t H.S. v.d. Wielen-Koopman t Zierikzee: J.J. van Nieuwenhuijze t S.J. van Nieuwenhuijze-Koopman Brouwershaven: M.P. Ketting M.P. Ketting-Koopman t Zierikzee: J.B. Koopman C. Koopman-de Vlieger Neven en nichten Zierikzee, 3 juni 2011 Bedroefd zijn wij door het overlijden, van onze broer zwager en oom. Domburg, W. Maas de Kuijper C. Maas (in herinnering) Zierikzee, J. Jonker de Kuijper L. Jonker in herinnering) Tholen, P. Brouwer de Kuijper A.W. Brouwer Bruinisse, C. Haeck de Kuijper M. Haeck Neven en Nichten Wij wensen koos en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Zierikzee, 2 juni 2011 "Après ma mort, je ferai tomber une pluie de roses Sainte Thérèse de PEnfant-Jésus Onze lieve, prachtige, sterke (o)ma is overleden Anna Maria Heijmans Weduwe van Kees Ponsioen Ginneken en Bavel, 26 december 1929 Vlissingen, f 1 juni 2011 Voorburg: Saskia Ponsioen Marcel Houtzager Sterre Baarn: Cyriel Ponsioen Anne-Marie Kroeze Stijn, Angelien, Willemijn St. Gély du Fesc: Guido Ponsioen Florence Jahier t Béatrice Brechet Aristide, Inès, Floor Noordwijk: Marjoeska Ponsioen Paul Boeding Mare Zij blijft voor ons een inspirerend voorbeeld. Correspondentieadres: Burgemeester van Woelderenlaan 76,4384 LT Vlissingen Ma is thuis opgebaard. De uitvaartmis zal plaatsvinden op woensdag 8 juni om 11.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106, 4382 LC te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de teraardebestelling plaats vinden op de algemene begraafplaats. President Rooseveltlaan 766,4382 NB in Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arion, Boulevard Bankert 266,4382 AC te Vlissingen. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het te vroege overlijden van onze lieve nicht Wij wensen de familie kracht toe om het verlies te dragen. J. Janse-Sturm W. Janse E. Janse-van Sparrentak A. Janse L. Janse-Kleinepier E. Janse P. Janse-van der Meulen neven en nichten "vergeet mij niet, houdt eeuwig stand" Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve, levenslustige vriendin Joke Janse De vriendengroep: Teun en Jorien Pauw t Kees Wim en Cora Adri en Mieke Adri en Elly Piet Jos en Jozien We wensen Peter, Maijon, Tom en verdere familie veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20