Pieter Lievense en Komelia Lievense-Minderhoud Olga Emelda Leonie Wille (Habrie de Jonge dlensenlinq.nl maandag 6 juni 2011 familieberichten 119 1951 -2011 zijn 8 juni 60 jaar getrouwd. Wij vieren dit 11 juni in restaurant "de Tijd". U bent van harte welkom tussen 15.30 en 17.30 uur. Kloosterstraat 7 - 4361 AL Westkapelle als je iedere nieuwe dag aanvaardt met een gulle lach als je met een blij gezicht denkt aan je werk en aan je plicht als je zonder veel gepraat anderen helpt met woord en daad als je steeds naar het goede streeft heb je niet voor niets geleefd Verdrietig geven wij kennis dat na een langzaam achteruitgaande gezondheid is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Sara Tanneke Cornelissen sinds 12 februari 1998 weduwe van Pieter Francois Cornelis Bakker in de leeftijd van 85 jaar. Namens de familie: J. Cornelissen Zaamslag, 4 juni 2011 Correspondentieadres: Javahof 36, 4531 HW Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 8 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar Stichting Thuiszorg en verpleeghuis "Ter Schorre" loc. Churchilllaan, voor de liefdevolle verzorging. Haar zorg, haar kracht. Haar wil om te leven. Haar moed, zo sterk. Ze heeft er alles voor gegeven. Kort na het zo droevige bericht, hebben wij tot ons grote verdriet afscheid moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder, hele lieve oma en vriendin weduwe van Morlel Joseph Maria Dhaënehs 18 juni 1932 te Aardenburg 3 juni 2011 te Oostburg Pernis: Ed en Karin Dhaenens-van Pelt Britt Aardenburg: Lucien de Clerck Alexander en Katrien, Daniëlle Correspondentieadres: Madroelstraat 24 3195 AM Pernis Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 8 juni om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Veilig in Jezus' armen. God heeft thuisgehaald, na een moeizame periode, mijn zeer lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jacomina Cornelia Jille-van de Repe Mina Baarland, 25 december 1938 Goes, 3 juni 2011 Goes: Sal Nieuwerkerk aan den IJssel: André en Marleen Nathalie en Sven Sophie Luuk Goes: AdenCarla Geoffrey en Sananda Jara Michael Esmée Gorinchem: Anita en Rob Melissa Alexander Gideon Claushof 19,4461 SLGoes Mina is thuis. Bezoek is mogelijk op maandag 6 juni van 18.30 tot 20.00 uur en op dinsdag 7 juni van 15.30 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden geleid door ,ds. Kamermans op donderdag 9 juni om 13.30 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat, te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. 'De Heer is mijn Herded Na enkele moeilijke jaren is toch nog onverwacht overleden onze lieve schoonzus en tante Mina Jille-van de Repe Wij vinden het heel verdrietig dat onze broer Sal nu alleen verder moet. Wij wensen hem en zijn gezin veel sterkte toe. Zwijndrecht: Bergen op Zoom: Driebergen: Goes: Goes: Amersfoort: Lewedorp: Wilhelminadorp: Goes: Lewedorp: Goes: Kapelle: Goes, 3 juni 2011 Rien en Marie Piet en Nelly Adri en Koos Jannie en Max Jan en Adrie Ina en Ad Leen en Ella (in herinneringIneke Tanny en Ko Nel (in herinnering), Wim en Ria An en Kees Ko en Annelies Bram en Jozien Neven en nichten Met ontroering namen wij kennis dat na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht, is overleden onze fijne yriendin Mina Jille-van de Repe Wij bidden om troost en kracht voor haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie, nu en in de toekomst. Nellie en Hans Jeremiasse Sanny en Kees Kesselaar Goes, 4 juni 2011 tHgemene en enige kennisgeving Gen schip dat naar de horizon vaart verdwijnt niet.. Wij zien het alleen niet meer. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, tengevolge van een noodlottig ongeval, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht is heengegaan onze broer, zwager en oom 14 maan 1948 -f27 mei 2011 Wemeldinge: Johan en Catrien de Jonge-Stols Antina en Remco Jojanneke Yerseke: Rinus en Marleen de Jonge-Eckhardt Johnny en Diana, Jordi, Jesse Arno en Maria Wemeldinge: Jan en Anja de Jonge-Minnaard Dennis Ronnie en Manon Annemarie en Johan Volgens zijn wens heeft de crematie op 4 juni in besloten kring plaatsgevonden. Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en verdrietig omdat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Leuntje Johanna Dammann - Potter gehuwd geweest met Cornelis Pieter Dammann (in liefdevolle herinnering, 21 december 2005) f Schore, 6 juni 1920 t Middelburg, 4 juni 2011 Wij hebben, u mogen begeleiden in de laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid te kunnen doen. U was voor ons een lieve ma m fantastische (over)oma. Hansweert: Wim en Mieke Sandy en Étiënne, Shannon, Jay den Tessa en Edwin, Nova Middelburg: Aagje (in liefdevolle herinnering) en Jan Ilona en Menno, Christel, Ymke Elvira en Peter, Ronnie Middelburg: Liesbeth en Tsjeert Myma Correspondentieadres: Duunmede 57,4337 BD Middelburg Woensdagavond, 8 juni a.s., is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dienst ter nagedachtenis zal worden gehouden op donderdag 9 juni om 13.00 uur in het dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schore. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd dorpshuis. Lieve oma/omi, Je kan niet praten met iemand die er niet meer is Je kan niet luisteren naar iemand die er niet meer is Je kan niet lachen met iemand die er niet meer is Maar je kan nog wel heel veel houden van iemand die er niet meer is Wat fijn dat u er zo lang voor ons was. Wc gaan u erg mis3cn. Bedankt voor alles. Veel liefs en een laatste dikke knuffel van ons allemaal, Dona, Menno, Sandy, Etiënne, Elvira, Peter, Tessa, Edwin, Myma, Christel,Ymke, Ronnie, Shannon, Jayden en Nova. Verslagen zijn we door het overlijden van onze vriend Dries Mutsaerts Wij wensen Edith en de kinderen Gods liefde en kracht toe om zonder Dries verder te gaan. DE LANDMETER LOODGIETERSWERKEN Jan en Els

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19