notarissen m BISON INDUSTRIËLE REINIGERS Uw eigen bungalow aan de Oosterschelde Maintenance Technician V. www.beausurmer.n PEETERS OPENBARE EN INDUSTRIËLE WERKEN uit Herentals verleent zijn diensten aan industrie en overheidsbedrijven op vlak van industriële reiniging, milieubeheer, afvalmanagement en straal- en schilderwerken. Veiligheidsdenken is daarbij een dagelijkse missie van elke medewerker op elk niveau van het bedrijf. Momenteel zoeken we voor onze vestiging te Sint-Kruis Winkel (±20 km van Terneuzen) dringend volgende nieuwe collega's: Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming. I/Let de ijzersterke A-merken Bison, Griffon en Imedio zijn de lijmen en kitten van Bison International sterk vertegenwoordigd in meer dan 65 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Voor onze afdeling Engineering zijn wij op zoek naar een: Uitdaging voor een technische MBO-er DE FUNCTIE In deze functie is het uw doel de machines geschikt te houden voor hun taken en de storingstijden van de productiemiddelen te minimaliseren. Om dit te realiseren gebruikt u het önderhoudsbeheersysteem en voert u storingsreducerende maatregelen door. U houdt zich bezig met het uitvoeren van storings- en preventief onderhoud en houdt smeerinspecties. Daarnaast participeert u in de afdelingsprojecten. U rapporteert aan de Maintenance Manager. HET PROFIEL Wij zijn op zoek naar een kandidaat die beschikt over: Een afgeronde MBO/MTS opleiding werktuigbouwkunde/elektrotechniek dan wel een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau Kennis van onderhoud Kennis van hydrauliek en pneumatiek Kennis van elektrotechniek en besturingsystemen Servicegerichtheid Communicatieve vaardigheden Prestatiegerichtheid Analytisch vermogen Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden is voor ons vanzelfsprekend. Deze functie is geschikt voor zowel schoolverlaters als vakvolwassen technici. Wilt u bijdragen aan het succes van Bison International? Mail dan uw sollicitatie en c.v. naar ihage@bison.boltongroup.nl. Per post: Bison International, t.a.v. mevrouw I. Hage, Postbus 160, 4460 AD Goes. Voor nadere informatie kunt u bellen naar 0113 - 235787. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. 53 BK Uw functie uitvoeren van dagelijkse industriële reinigingswerken met behulp van gespecialiseerd materiaal uitvoeren van speciale reinigingsprojecten Profiel willen werken in teamverband positief ingesteld ervaring in industriële reiniging is een pluspunt, geen must geen 9 to 5 mentaliteit permanentie -en weekendwerk volgens vastliggend rotatiesysteem blanco attest goed gedrag en zeden VCA-attest VCA attest bouw NIET geldig Rijbewijs C is pluspunt, geen must Oog voor veiligheid Nederlandse taal machtig om te schrijven en te lezen Wij bieden vast werk gevestigde organisatie een enthousiast team dat gebruik maakt van de nieuwste technieken een degelijke vertoning op basis van bekwaamheid en inzet met extra legale voordelen Stuur uw CV per post t.o. v. Dhr. E. Uyttebroeck of moil noor erwin.uyttebroeck@peetersoiw.be Sollicitotiegesprekken vinden don ploots no telefonische ofspraok. Peeters OIW GENT Knippegroen 20, 9042 Sint-Kruis Winkel, België. Residence Investeren met een reëel haalbaar prognoserendement van meer dan 10% op uw eigen vermogen. 136 Ruime suites tot 98 89.000,-«.u» Bij verhuur royale mogelijkheden eigen gebruik Hoge bezettingsgraad in Zeeland (67,5%! bij groeiende vraag Zeeuwse degelijkheid in bouw en exploitatie, gekoppeld aan een eerlijke rendementsverwachting z-Sterren Grand Hotel, fitness, wellness en zwembad Grand-café. restaurant, lounge, groot zonnedek en congreszalen Nabij 18 kilometer Noordzeestrand www. grandhoteitë r du i i I Oostinga I Ammerlaan I Platier I Tazelaar Verkoop bii inschrijving op 24 iuni 2011. woning met voormalige schuur, voormalig wagenhuis, tuin en bijbehorend grasland, gelegen aan de Vlaandertsedijk 5 te 4451 NN Heinkenszand Mr. D. Oostinga, notaris te Goes, of diens waarnemer verbonden aan het kantoor van De Vier Notarissen te Goes, gevestigd te 4462 AV Goes, Kloetingseweg 45, is voornemens ten verzoeke van zijn opdrachtgevers bij inschrij ving te verkopen: de woning met voormalige schuur, voormalig wagenhuis, tuin en bijbehorend grasland, gelegen aan de Vlaandertsedijk 5 te 4451 NN Heinkenszand, gemeente Borsele, kadastraal bekend gemeente Borsele, sectie V nummer 1042, groot een hectare, eenennegentig are tachtig centiare (01.91.80 ha). Voorwaarden: a. de inschrijving dient te geschieden door middel van een inschrijvingsbiljet verkrijgbaar bij De Vier Notarissen te Goes en/of bij Van den Ouden Makelaardij Zeeland Zeeuws Landgoed, Kerklaan 1a te 4451 BE Heinkenszand; b. de inschrijvingsbiljetten dienen in een gesloten enveloppe met vermelding "inschrijving Vlaandertsedijk 5 te Heinkenszand" ingevuld en ondertekend, uiterlijk vrijdag 24 juni 2011 vóór 14.00 uur, ten kantore van de notaris op het adres: Kloetingseweg 45 te 4462 AV Goes te zijn ingeleverd op welk tijdstip de biljetten worden geopend, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn; c. op de verkoop zijn van toepassing de voorwaarden en bepalingen, zoals vastgelegd in een concept koopover eenkomst met de algemene en bijzondere voorwaarden, welke ten kantore van De Vier Notarissen te Goes op het adres: Kloetingseweg 45 te 4462 AV Goes en/of bij Van den Ouden Makelaardij Zeeland Zeeuws Landgoed, Kerklaan 1a te 4451 BE Heinkenszand verkrijgbaar zijn; d. de concept koopovereenkomst dient direct na gunning door koper getekend te worden; e. het grasland behorende tot het verkochte is tot eind tweeduizend elf in gebruik bij derden; f. betaling koopsom en onkosten uiterlijk tweeëntwintig juli tweeduizend elf. Koper dient uiterlijk binnen acht dagen na gunning een waarborgsom te storten casu quo bankgarantie af te geven ten bedrage van vijftien procent (15%) van de koopsom. g. bezichtiging: in overleg met Van den Ouden Makelaardij Zeeland Zeeuws Landgoed. Nadere inlichtingen, alsmede de conceptkoopovereenkomst en dé van toepassing zijnde voorwaarden zijn Ver krijgbaar ten kantore van: De Vier Notarissen te Goes, Kloetingseweg 45, postadres: Postbus 202, 4460 AE Goes, de heer P.J.A.M. Bruijns tel: (0113) 23 28 00 - fax:(0113) 21 18 01 - email: bruijns@deviernotarissen.nl of bij: Van den Ouden Makelaardij Zeeland Zeeuws Landgoed Kerklaan 1a 4451 BE Heinkenszand tel: (0113) 54 88 96 - email: claudia@vandenouden.nl DE ZEEUWSE ALLIANTIE FRANTZEN VAN SiSSEREN JANSË DE JONGE VAN WOUWE NOTARISSEN TE GOES EN MIDDELBURG VERKOOP BIJ INSCHRIJVING VOORMALIGE BRANDWEERKAZERNE SEROOSKERKE, TORENSTRAAT 30 Notaris Mr. A.M. van der Weide van De Zeeuwse Alliantie, Notarissen te Middelburg, is voornemens om op verzoek van zijn opdrachtgever bij openbare inschrijving te verkopen: De voormalige brandweerkazerne met verder aan- en toebehoren, plaatselijk bekend Torenstraat 30 te 4353 AC Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie H nummer 566, groot vijf are. en vijfentwintig centiare (5.25 are). Bezichtiging: woensdag 8 juni van 13.30-16 uur en woensdag 22 juni van 13.30-16 uur. a. De huidige bestemming van het registergoed is: "Openbare en Bijzondere doeleinden". Het registergoed is laatstelijk gebruikt voor opslag en stalling; b. In het verkochte zijn asbesthoudende materialen verwerkt. Het risico van de aanwezigheid en de kosten van eventu ele sanering/verwijdering als gevolg van het vermelde sub b. komt geheel voor rekening van de koper. Voorwaarden: 1Op de inschrijving zijn van toepassing de "Voorwaarden verkoop gemeentelijke registergoederen in het openbaar anders dan bij veiling" van de gemeente Veere, zoals vastgesteld door de Gemeenteraad van de gemeente Veere op 16 december 2010, alsmede de aanvullingen daarop, zoals hierna vermeld: - in aanvulling op genoemde voorwaarden zullen, indien de prijs waarvoor gegund zal worden niet wordt gehaald, de 2 hoogste inschrijvers het recht hebben om deel te nemen aan een onmiddellijk na de opening van de biljet ten te houden onderlinge opbieding; 2. De prijs waarvoor het registergoed zal worden gegund, is gedeponeerd bij genoemde notaris; 3. Gegadigden dienen zich te kunnen legitimeren en indien gevraagd hun financiële gegoedheid aan te kunnen tonen; 4. De inschrijfbiljetten dienen Qndertekend op uiterlijk woensdag 29 juni om 14.00 uur ten kantore van genoemde nota ris te zijn ingeleverd, op welk tijdstip de biljetten geopend zullen worden, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. 5. Inschrijfbiljetten en verdere gegevens zoals: - kadastrale gegevens en kaart, - genoemde van toepassing zijnde voorwaarden; - 2 rapporten 'asbestinventarisatie'; zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris, Wagenaarstraat 1 te Middelburg, Ad Lampert: 0118-659612 of lampert@dezeeuwsealliantie.nl en bij de Gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg, de heer Jean Paul Hageman, 0118- 555334 of jpem.hageman@veere.nl Deze gegevens zijn ook digitaal in te zien op www.veilingbiljet.nl Goed renderende luxe suites op toplocatie in Zeeland SiKT.ësvoik1 verkoop: uó suites verkocb? Bouw gestart juni 20LO De betrokkenen bij Grand Hotel Ter Duin BurghHaamstede zijn voor het aanbieden van deze beleggingsobjecten niet vergunningplidrtig ingevolge de wet en staan niet onder toezicht van de AFM. Oude Zeedijk 1, 4474 NA Kcittendijke +31(0)653402705 Info: Delta Makelaardij T: 0111 41 78 08 5inke Komejan Makelaars I: 0111 45 15 co 28 zaterdag 4 juni 2011 v.a. 98.000,- v.o.n.(sleufelklaar) Openhuis: vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tof 17.00 uur www.bisoninternational.com - www.boltongroup.net NV Ond. V. Peeters O.l.W. Zavelbosstraat 3 8-2200 Herentals Tel.:+32 (0)14 28 33 00 info@peetersoiw.be www.peetersoiw.be

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 92