vrachtwagenchauffeur ...Ben jij degene die ons team komt versterken? banen 23 Medewerker Communicatie (MA/) Junior verkoper Commercieel medewerker m/v MONTEUR STORINGSDIENST (M/vj TRAINEE AANKOMEND LEIDINGGEVENDE (M/V) OPERATORS (M/V) 4-PLOEGEN DIENST JobTrack.nl zaterdag 4 juni 2011 Woongoed Middelburg verhuurt circa 6300 woningen en werkt aan nieuwbouw (huur- en koop), renovatie, energiebesparing- en leefbaarheidprojecten. Wij doen dat met klanten, partners en ongeveer 80 collega's. Communicatie is bij Woongoed één van de taken van het team Bedrijfsvoering. Wij zoeken in dit team een: De opgave: je schakelt soepel tussen denken en doen. Denken in de vorm van proactief adviseren over communicatie. Zowel op de hoofdlijnen als ook de veelbetekende details. Doen door het schrijven en redigeren van teksten en met organisatorische ondersteuning bij promotionele activiteiten. Je bent geschikt: als je een hbo-opleiding hebt op het gebied van communicatie. Je beschikt over minstens 5 jaar relevante werkervaring. Je omgevings- en organisatiesensitiviteit is sterk. Je beheerst het Nederlands uitmuntend, je hebt een soepele schrijfstijl toegespitst op het doel van de tekst. Je creëert draagvlak voor jouw inbreng. Je hebt affiniteit met marketing en 'social media'. Wij bieden je een baan voor 24 uur per week. Het contract is voor de duur van één jaar. Een contract voor onbepaald tijd behoort daarna tot de mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd? Je kunt je sollicitatiebrief tot uiterlijk 15 juni 2011 richten aan Woongoed Middelburg, Postbus 7120, 4330 GC, mail@woongoed.nl. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Frans van der Ploeg, teammanager bedrijfsvoering, telefoon 0118 - 691 716. Ford van de Ree en Autobedrijf Van den Bosse vormen alweer bijna tien jaar het unieke mobiliteitscentrum te Oostburg waarbij we samen de drie prachtige merken Ford, Peugeot en Renault vertegenwoordigen. Samen met onze zuster-autobedrijf in Bergen op Zoom en Roosendaal behoren we tot één groep, gezamelijk zijn we verantwoordelijk voor de verkoop van ruim 2500 auto's per jaar. Wij zijn op korte termijn opzoek naar versterking van ons verkoopteam in Oostburg met een junior verkoper commercieel medewerker. Ben jij toe aan een leuke uitdaging, waarbij je jouw commerciële talent kunt vertalen in tevre den klantendan hebben wij voor jou en ideale job. Profiel waaraan deze dienst te voldoen; Klantgerichte instelling; Enthousiast voor auto en techniek; Commerciële opleiding evaring is pre; In het bezit van het rijbewijs B. Wij bieden; Een afwisselende toekomstzekere baan (full-time) in een gezond en groeiend bedrijf; Cursus/opleiding eri ruimte tot doorgroeimogelijkheden; Prima arbeidsvoorwaarden-en een bijbehorend salaris; Een prettige werksfeer in een enthousiast team. Interesse? Stuur je sollicitatie naar onderstaand adres of naar de directie@fordvanderee.nl Ford van de Ree t.a.v. Dhr. A. van de Ree. Alle reacties zullen discreet behandeld worden PEUGEOT RENAULT Ford van de Ree Transportweg 5 - Oostburg Tel. 0117 - 383 230 www.ford-vanderee.nl Autobedrijf Van den Bosse Transportweg 7 - Oostburg tel. 0117 452 996 www.bosseoostburg.nl machinefabriek Machinefabriek W. Bakker V.o.f. is een metaalverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in roestvaststalen installaties en machinebouw voor de schetpdiervissenj. Sinds 1924 ontwikkelen wij unieke installaties die technische kennis combineren met ervaring in het kweken en verwerken van schelpdieren. In de loop. der jaren zijn wij uitgegroeid tot marktleider op het gebied van verwerkingsinstallaties op visserschepen. Wij maken voornamelijk oogstmachiries, spoelsystemen en verwerkingslijnen voor schelpdierverwerkende bedrijven, zowel nationaal ais internationaal. Wij verzorgen het gehele traject: van innovatief ontwerp tot doordachte constructie, van bedrijfsklare installatie tot uiteindelijke ingebruikname. Ook het optimaliseren van bestaande installaties behoort tot onze werkzaamheden. Vanwege toenemende vraag naar onze installaties zijn wij op zoek naar een: Technisch tekenaar m/v (fulltime) Functie-inhoud: ontwerpen tekenen van constructies bestellen van benodigde materialen begeleiding van projecten overleg met klanten en leveranciers Wij vragen: MBO-niveau (werktuigbouwkunde) Ervaring met AutoCad, Inventor, Word en Excel Goede beheersing van de Engelse taal Affiniteit met onze branche is een pre Wij bieden: goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden een informele en collegiale werkomgeving Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. G. van de Zande 0113-571521. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u voor 17 juni 2011 zenden aan: Machinefabriek W. Bakker V.o.f. Postbus 4, 4400 AA Yerseke Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op. prijs gesteld T.O.P. Beheer B.V., verwerker van uien en uienproducten, zoekt vanwege uitbreiding werkzaamheden op korte termijn een Het accent van de werkzaamheden ligt op het agrarisch transport. Wij bieden: een prettige werkkring en goede arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten over surf naar www.toponions.com. Voor inlichtingen en sollicitatie: schrijf of mail naar T.O.P. Beheer B.V., T.a.v. R. Weststrate Postbus 1,4430 AA 's-Gravenpolder. e-mail: rene@toponions.com Made with professional pridê Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston'/ Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom, Wisbech (UK), Hollabrun en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijrr van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van onze afdeling Technische Dienst, vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een ervaren: 4-PLOEGEN DIENST Als Monteur Storingsdienst verricht je diverse, zowel mechanische als elektrotechnische, controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productieproces gewaarborgd blijft. De werkzaamheden vinden.in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op MBO-niveau. Je hebt bij voorkeur ervaring zowel op het gebied van werktuigbouw als elektrotechniek opgedaan in een vergelijkbare functie. Voor dezelfde afdeling zijn wij eveneens op zoek naar een: Als Trainee Aankomend leidinggevende voor onze Technische Dienst, word je ingezet op diverse plekken binnen de Technische Dienst om zo ervaring op te doen met de verschillende werkzaamheden. Samen met je leidinggevende zal een persoonlijk ontwikkelingsplan worden gemaakt om te werken naar een leidinggevende- of staffunctie. We zoeken kandidaten meteen afgeronde HBO-opleiding (bijvoorbeeld AOT of WTB). Je vindt werken in dagdienst, waarbij je volgens rooster ook in het weekend kunt worden ingezet, geen bezwaar. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. Wanneer je je opleiding recent hebt afgerond, maar ook als je al enige werkervaring hebt, nodigen we je uit te solliciteren. Daarnaast zijn we voor diverse afdelingen van onze fabriek in Kruiningen op zoek naar: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het bedienen, controleren en regelen van de productie- of inpaklijnen. Je verhelpt kleine storingen en indien nodig assisteer je de Technische Dienst bij grote storingen of reparaties. Voor deze functie zoeken we kandidaten met een afgeronde opleiding op niveau 3 of hoger, bij voorkeur in een (proces)technische richting. Je bent bereid om verdere opleidingen in het kader van onze loopbaantrajecten te volgen. Hiertoe hebben we een uitgebreid en modern opgezet trainings programma. Je vindt het leuk zowel zelfstandig als in teamverband te werken en werkervaring in techniek of in een productieomgeving is een pre. Solliciteren? W.ij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende^ baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je sturen naar Lamb Weston Meijer v.o.f., afd. Human Resources plant Kruiningen, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per e-mail: nicolehoogvliet@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld www.lambweston-nl.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 87