Roodkapje en de Boze Wolf zeeland 123 VERHUIZEN MET ZORG! 0113 22 22 20 Piet Vogelaar Open dagen Praettuin in Serooskerke Baancoaching 'm nodig Raad van Toezicht Welzijnshuis ~(^0£ZyiDSCHOR 1 paar 10% korting 2 paar 15% korting Con Amore zaterdag 4 juni 2011 monoMtmoüÊss MB1IV UHl SEROOSKERKE - De tuin van Hester en Peter Praet aan de Oude Zand weg is de komende maanden weer een paar keer open voor publiek. Op 11 en 12 juni is de eerste keer. De tuin is 1,25 hectare groot en heeft verschillende niveau's. In de nog jonge tuin is een grote vijver gemaakt en daarnaast zijn er on der meer een schaduwtuin met Hydrangea's, een bamboetuin met 20 soorten bamboe, een kruiden tuin, een grassentuin en een grote rozenheuvel. Tijdens de open da gen worden ook opgepotte zaailin gen en stekken verkocht. De ope ningstijden: 10.00-17.00 uur. En tree 4 euro, groepen op afspraak. ZIERIKZEE - Op uitnodiging van de Wereldvrouwen wordt komende woensdagmiddag een baan- coachingsmiddag gehouden. Monica van der Pluijm, baan- coach, wil vrouwen op weg hel pen hun droombaan te vinden. Met de vrouwen gaat ze proberen antwoord te vinden op de vraag welk werk recht doet aan de eigen talenten. De bijeenkomst is in het Ondernemersatelier aan de Ca- landweg, aanvang 14.00 uur. Reint Laan manifestiteert zich al vijfentwintig jaar samen met Cecilia Meinders als het duo Rijn en Trijn. Binnen de Stichting Tot behoud van Roodkapje en de Boze Wolf maken zij voorstellingen waarin ook het publiek een grote rol krijgt toebedeeld. foto Ronald den Dekker ZIERIKZEE - Het Welzijnshuis heeft drie ervaren mensen benoemd in de Raad van Toezicht. Voorzitter wordt Carien Cankrien. Zij heeft ervaring met diverse welzijnsinstel- lingen. Frans Babijn, oud gemeen teambtenaar en lid Provinciale Sta ten en Huug Winfield, oud raads lid, maken de Raad compleet. De instelling van een Raad van Toe zicht maakt onderdeel uit van een vernieuwingsproces. Meer dan 600 paar dames/heren vrijetijds- en zeilschoenen! «WWÏB PWKIONl miHK F Zandkreekweg 5 Jachthavens Wolphaartsdijk 0113-582310 7 dagen per week open NOORDGOUWE - Muziekvereniging Con Amore uit Noordgouwe en majorettevereniging Apollonia uit Brouwershaven treden woensdaga vond samen op bij de muziektent in Noordgouwe. Het optreden is eigenlijk een goed- makertje voor een helemaal verre gend optreden, bijna een jaar gele den. Toen bestond Con Amore too jaar maar kon het optreden niet doorgaan vanwege het weer. Dit jaar viert Apollonia haar 30 ja rig bestaan. Het optreden aanstaande woens dagavond begint om 19.15 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59