OysrJailsu Antony Jozef Alfons de Smet Johanna Neeltje Ovaa - Janse 38 I familieberichten zaterdag 4 juni 2011 IDensenlinq.nl Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Heden is rustig en kalm ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jacqueline Rachel Lippens echtgenote van Jacques Adrien Nolet s Sleidinge, 2 juli 1941 t Gent, 2 juni 2011 Jacques Nolet Jean-Pierre en Cindy Julian Tim Kurt en Linda Jesse Jesper Calandstraat 18 4571 BB Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 8 juni om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden. Dinsdag 7 juni is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de uitvaartdienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Tony 26 augustus 1934 t 2 juni 2011 Mijn man, vader en opa, is na een jarenlange strijd tegen zijn ziekte van ons heengegaan Een reis over de toppen en diepe dalen is voltooid. Terneuzen: Middelburg: Frankrijk: Annie de Smet-Wijngaerd Jean en Valentine Eric Anneliese Harold Ludo en Ria Mark Bianca Peter van Anrooylaan 208 4536 CK Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 6 juni om 16.30 uur in crematorium Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. In plaats van bloemen graag een donatie voor het K.W.F. Op vrijdag 27 mei 2011 is overleden te St. Jansteen de heer J.A.E. Idsinga Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. We namen in besloten kring afscheid van hem. Enige en algemene kennisgeving Mieke J.M. van den Enden overleed te Breda op 26 mei 2011 in de leeftijd van 74 jaar. De familie De crematie heeft op verzoek van Mieke zelf in besloten kring plaatsgevonden. Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat een herinnering waard is. Verdrietig, maar erg dankbaar dat zij zo lang bij ons heeft kunnen zijn, hebben wij nu, na een kortstondig ziekbed, helaas afscheid moeten nemen van onze moeder, oma, omi f en opoe Adriana van Hoorn weduwe van Alphons de Gijsel in de leeftijd van 99 jaar. Armand en Betsie Saskia en Kees, Ahmed Evert en Monique, Thijs, Jens, Merijn Henk en Roos Mariëtte t Manja en John, Angelo, Laura Ivo en Daisy, Evy, Romy 31 mei 2011 Spoorstraat 35 4341 AH Sluiskil •Overeenkomstig haar laatste wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij om het overlijden van de heer Willy Eijsink Als een van de oprichters heeft hij altijd contact gehouden met de orgelconcerten in de Basiliek van Hulst. Dankbaar zijn wij voor zijn inzet en steun. Stichting Internationale Zomerorgelcöncerten Hulst Voor ons was het hartverwarmend te ervaren dat zo velen aanwezig waren bij het afscheid van mijn man, onze (schoon)vader en opa Willy van Giesen Iedere vorm van medeleven tijdens zijn ziekte en na zijn overlijden is door ons enorm gewaardeerd. Irma van Giesen-Van Gassen Lia en Roy Hubner-van Giesen Fred en Marian van Giesen-Griep Ron en Anne-Marie van Giesen-Vogel en kleinkinderen Wij danken U hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa George Reubens Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert voor de goede begeleiding. Agnes Reubens - de Paauw Kinderen en kleinkinderen Sluis, juni 2011 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Janna Bommelijn-van Hoeve Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, juni 2011 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder willen, wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie Ovaa Aagtekerke, juni 2011 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Cornells Begthel betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Cathrien Kinderen en kleinkinderen Kamperland, juni 2011 In plaats van kaarten. Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marie Balkenende - Zwemer Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Balkenende Goes, juni 2011 Voor de vele blijken van belangstelling, telefoontjes, bloemen en steun ontvangen tijdens zijn kort ziekbed en aanwezigheid bij het afscheid van Ronnie wil ik u mede namens mijn kinderen en kleinkinderen hartelijk dank zeggen. Een spepiaal woord van dank aan het Cuyperskerkkoor en pastor Katrien van de Wiele voor de mooie afscheidsdienst. Antoinette de Groff-Ploegaert Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, juni 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38