de emotie... A- Q-PP familieberichten Wat blijft is Grietje Snap familieberichtenonline.nl (H IDensefllinq.nl zaterdag 4 juni 2011 familieberichten 137 Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Henri Ferdinand van Belleghem in de leeftijd van 90 jaar. Zelzate: Henri en Mariëtte Nieuw en St.Joosland: Teunie en Fred Zelzate: Ria en Freddy Sas van Gent: Lies en Jo Sas van Gent: Ad en Lut Sas van Gent: Theo en Terese Vlissingen: Patrick en Paul Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 2 juni 2011 Corr.adres: Lindeijerlaan 15 4386 EA Vlissingen Gelegenheid tot afscheidnemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen op maandag 6 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 8 juni om 10.00 uur in de aula van het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend zal zij worden begraven bij pa op de algemene begraafplaats Sint Jan Schorre in Sas van Gent. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. In zijn negentigste levensjaar is vredig thuis overleden mijn dierbare en onvergetelijke man, onze allerliefste papa en opa Ir. Henricus Lambertus de Beijer Henri Ridder in de Orde van de H. Paus Silvester *20 juli 1921 t1 juni 2011 Burgh-Haamstede, M.C.H. de Beijer-Zwijsen Rucphen, Paul de Beijer Joke de Beijer-Dominicus Dordrecht, Jacqueline Knüppe-de Beijer Ben Knüppe Zuid-Beijerland, Bert de Beijer Liliane de Kok Vreeland, Henriëtte Grosse Hamberg-de Beijer Coert Grosse Hamberg Arnhem, Antoinette Mante-de Beijer Michael Mante en kleinkinderen Oosterscheldelaan 21 4328 EX Burgh-Haamstede De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 8 juni om 11.00 uur in de R.K. kerk "Ons Lieve Vrouwe op Zee", Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamstede. De begrafenis zal omstreeks 12.15 uur plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof', aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Restaurant SenCe, Hogezoom 1 te Burgh-Haamstede. Heden overleed onze geliefde, zorgzame moeder en onze fantastische oma en over-oma Catharina Adriana Verloo-van Hees sinds 8 februari 2002 weduwe van Leendert Verloo in de leeftijd van 79 jaar. Dirk t en Els Martha en Kees Leen en Astrid Boy en Anne-Marie John en Elles Freddy en Truida Franke en Nicorine Kitty en Dennis Klein- en achterkleinkinderen 2 Juni 2011 Correspondentie-adres: Calandweg 18 4301 LZ Zierikzee Zaterdag 4 juni is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 7 juni om 14.30 uur in het crematorium aan de West Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.15 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Energievol, altijd vol ideeën Betrokken, vaak nam je het initiatief We zullen je missen Machteloos en met veel verdriet moesten wij toezien dat, na een oneerlijke strijd die zij op positieve en dappere wijze heeft gestreden, veel te vroeg van ons is heengegaan onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante (oke Janse Echtgenote van Peter Voskuil Moeder van Marjon en Tom In de leeftijd van 52 jaar Bennekom: 2 juni 2011 Westkapelle: Rinus Janse Johanna Janse-Gabriëlse Betsie en Jaap Cij souw-Janse Martin, Eric, Michel Liza en Hanneke Janse-Lucasse Josianne, Lennart Anja en Ronald Coppoolse-Janse Niels, Julian Rene Janse Mark Janse Correspondentieadres: P. Voskuil, Grietjeshof 14, 6721 VJ Bennekom M. Janse, Koudorpstraat 13,4361 BS Westkapelle De herdenking waarbij iedereen van harte welkom is, vindt plaats op dinsdag 7 juni om 13:00 uur in de kerk aan de Brinkstraat 41,6721 WR Bennekom. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Na afloop daarvan is er voor iedereen gelegenheid tot condoleren in de Brinkstraatkerk. Geschokt hoorden we dat onze gewaardeerde bedrijfsarts Dries Mutsaerts is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. B-ploeg EPP Thermphos International B.V. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze bedrijfsarts Dries Mutsaerts Wij wensen de familie veel sterkte toe. Commandant en medewerkers brandweer Thermphos International B.V. «ap j&gissf® Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37