Timothy Frederick Jan tuiïpiim Pieter Lievense en Kornelia Lievense-Minder Wilco en Arianne Lous-den Hollander Dave en Ellen Jongepier Dva/Jaileij Adriaan de Jonge 3 6 I familieberichten zaterdag 4 juni 2011 IHensenlinq.nl Geboren op 28 mei 2011 te Blaricum: zoon en broertje van Rick de Groot Marie Christine Broekhuysen Melline Noreiie iv. 1951 -2011 zijn 8 juni 60 jaar getrouwd. Wij vieren dit 11 juni in restaurant "deTijd". U bent van harte welkom tussen 15.30 en 17.30 uur. Kloosterstraat 7 - 4361 ALWestkapelle Afgelopen 16 mei vierden wij, dat ons huwelijksbootje al 25 jaar onderweg is. Hartelijk dank voor alle felicitaties, kaarten, bloemen en cadeaus. We hopen, met de wind in de zeilen en volle kracht vooruit weer verder te varen. Langs deze weg willen wij-iedereen bedanken voor alle felicitaties, in welke vorm dan ook, bij ons 40-jarig huwelijk op 21 mei 2011 Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. ÜK Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder haar, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en verdrietig omdat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overoma, zus en schoonzus Louise Hendrika Steijvers-Croese - Wies - weduwe van Gerrit Steijvers in de leeftijd van 91 jaar. Hedy (in liefdevolle herinnering) Ruud en Joyce Eus en Sanjo Joyce Rob Arthur en Cathy Gré Klein- en achterkleinkinderen 3 juni 2011 Koningin Julianastraat 9,4433 AE Hoedekenskerke Maandag 6 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 8 juni om 13.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekens kerke. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.30 tot 13.00 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan. deze advertentie als zodanig beschouwen. Nadat de laatste jaren haar wereldje steeds kleiner werd, is rustig overleden mijn lieve moeder Susanna Jacomina Lindenberg-Filius sinds 20 mei 1975 weduwe van Pachier Lindenberg in de leeftijd van 92 jaar. Zierikzee: Dini Lindenberg Yerseke, 2 juni 2011 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Gat van West Noordwesten 10 4301 BD Zierikzee De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt dinsdag 7 juni om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Heel veel dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Moerzicht, woning 79, voor hun bijzondere zorgzaamheid en hartelijkheid aan moeder betoond. Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jan de Kuijper 12 november 1926 - Zierikzee - t 2 juni 2011 Zierikzee, J. de Kuijper-Otte Heinkenszand, Kees en Heieen Bart Eline en Stefan Christy Zierikzee, Joke en Aad Arjan en Femke Joan en Barry Baia Sprie (Rom.), Nico en Laura Oudelande, Paul en Daniëlla Nieuwe Haven 39 4301 DK Zierikzee Hij is thuis opgebaard. De samenkomst zal dinsdag 7 juni om 13.30 uur gehouden worden in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. (Ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg van Allévo voor de liefdevolle zorg en aandacht. We zijn heel verdrietig om het verlies van onze zwager en oom in de leeftijd van 84 jaar. J. de Kuijper Familie Otte Bedroefd zijn we om het overlijden van onze goede buurman Jan de Kuijper Hubert en Grè Kouijzer Toon enTonnie Schouwenaar Bauke en Angela Koster Dick en Jopie de Vries Nel" Zierikzee, 2 juni 2011 Tot onze diepe droefheid nam de Heere, na een geduldig gedragen lijden uit ons midden weg, mijn geliefde man, onze geliefde vader en grootvader Adriaan de Jonge Echtgenoot van Manna Jacomina Straaijer In de leeftijd van 76 jaar Oosterland: M.J. de Jonge - Straaijer Noordwelle: Maija Leistra - de Jonge Rini Leistra (In liefdevolle herinnering) Noordwelle: Joke en Cobus Zwiggelaar - de Jonge Oosterland: Jan de Jonge Bruinisse: Cobie en Leonard van Strien - de Jonge Marinka, Natasja en Danny Hansweert: Annie en Denno Goedheer - de Jonge Dennis en Colin Amemuiden: Marina en Stanley Fonteine - de Jonge Bruinisse: Adrie de Jonge Ronald Hoes 1 juni 2011 Lange Achterweg 20 4307 AE Oosterland D.V. Zaterdag 4 juni is er van 19.30 uur tot 20.30 uur gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van de Ger. Gem. St. Joostdijk 11 te Oosterland. D.V. maandag 6 juni om 13.00 uur zal de rouwdienst worden gehouden in het kerkgebouw van de Oud. Ger. Gem. in Ned. Burg. van der Havestraat 68 te Oosterland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de bovengenoemde zaal van de Ger. Gem. Geen bloemen Gelieve de rouwdienst bij te wonen in gepaste kleding en met hoofddeksel. Toch nog onverwachts is overleden onze broer, zwager en oom echtgenoot van M.J. Straaijer In de leeftijd van 76 jaar Wij wensen Rina en (klein) kinderen veel sterkte voor de komende tijd. Broers en Zussen de Jonge Neven en Nichten Oosterland 1 juni 2011 Er rijdt een trein naar 't niemansland Hij is op weg naar het beloofde land En onderweg hoor je de engelen zingen 't Lijkt een droom dat hemelse gezang Als eindstation het paradijs Het kaartje is een enkele reis Daar zul je nu voorgoed je rust gaan vinden De trein die stopt voor jou in 't paradijs... Wij delen u mede dat onze lieve Wietske aan deze reis begonnen is Wietske Pols Zweins, 25 december 1936 Soes, 30 mei 2011 Je blijft voor altijd in ons hart. Renske de Smit-Pols Bram de Smit Johnny Armand en Saskia Grietje Pols Wij zijn erg dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij heef t mogen ontvangen in zorgcentrum 'Maria-Oord' te Hansweert en zorgcentrum 'Ter Weel' te Soes. Correspondentieadres: Julianastraat 3 4491 EZ Wissenkerke De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36