50/60 Boomwaifeesten 'de troepen' te mobiliseren zeeland 119 bsrco kortingen tot 70 /o ■m&jh Eerste paal nieuwbouw voor CZAV Vliegende Vaart wint buurtkorfbal in Zaamslag a aantrekkelijk shoppen Rijden en varen op modelbouwdagen Opbrengst fietstocht naar goede doelen vrijdag 3 juni 2011 Vijftig a zestig vrijwilligers maken Graauwrock mogelijk. De meesten komen van voetbalvereniging Graauw en zaalvoetbalclub IZV, de initiatiefnemers. Grijze koppen van het eerste uur zitten ertussenmaar ook veel twintigers. W Graauw viert verder feest, met vandaag om 14.00 uur kinderspelen en om 19.30 uur 'playback met doe és gek-show', zaterdag om 21.00 uur dj Wesley en zondag het wijken- en familietoernooi vanaf 13.00 uur. Miss Montreal weet het publiek op Graauwrock mee te krijgen. „Zijn jullie al een beetje wakker?" foto's Camile Schelstraete MEEST GELEZEN 1Vmbo-leerling langer vast 2. Contract Vlaanderenhal opgezegd 3. Verkeersklachten in Breskens STELLING Stem vandaag voor het laatst op stel ling: 'De provincie moet subsi dies voor festivals beter verdelen' STUUR UW TIPS NAAR redtern@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto zaamslac - Basketballers kunnen ook korfballen. Op het 28ste buurt- korfbaltoernooi van korfbalvereni ging Zaamslag is dat woensdaga vond wel gebleken. Het sportkanti neteam van De Vliegende Vaart in Terneuzen won. „Allemaal basket ballers", zei Chris Guerand van kv Zaamslag gisteren. Negen teams deden mee. Guerand: „Vorig jaar hadden we er zes, het begint weer meer te leven." Een buurttoernooi is het eigenlijk niet meer. Korfbal lers vragen vrienden en kennissen en vormen samen teams. Zo haal de een politieagente uit Zaamslag collega's in Terneuzen over mee te doen, onder de naam De Boefjes. "«•en'S,rtenPerkamervmet TMC Goes Marconistraat 15b (0113) 22 41 18 www.tmcbinnenhuisadvlseurs.nl axelse sassing - Akkerbouwer Jo ris van Waes sloeg dan misschien niet de allereerste paal voor de fun dering. Maar hij zorgde er wel voor dat het goed komt met de nieuwbouw van de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereni ging in Axelse Sassing. Het lid van de Raad van Commis sarissen van CZAV legde een nieu we munt (geslagen in 2011) van 2 euro onder de heipaal. „Dat is in de streek een traditie, die bouwers en opdrachtgevers van oudsher een goed gevoel en vertrouwen ge ven", zei Van Waes optimistisch. Met zijn woorden onderstreepte hij het vertrouwen dat de directie van CZAV in de toekomst heeft. De coöperatie investeert de komen de jaren acht miljoen euro in nieu we opslagloodsen en overslagvoor zieningen. De nieuwbouw maakt de vestiging Axelse Sassing tot dé graanopslagvoorziening voor de re gio en aangrenzend Vlaanderen. Niet alleen goed bereikbaar voor agrarische voertuigen en vrachtwa gens, maar ook voor (binnensche pen, die in zijkanaal C kunnen la den en lossen. De eerste loods moet eind dit jaar klaar zijn. Er komen naast opslag ruimtes voor gewasbeschermings middelen en kunstmest ook enke le kantoorruimten. lange vorststraat - goes BRAAKMAN De Zeeuwse modelbouwvereni ging Zuid Zuidwest houdt morgen en zondag een open modelbouw weekend in recreatiecentrum De Braakman. De club laat modellen van allerlei voertuigen en machi nes zien, soms voorzien van prach tige details en van afstand bestuur baar. Iedereen kan eigen modelau to's laten rijden of met bootjes va ren. De modellen zijn beide dagen vanaf 10.00 uur te bekijken. HULST Rotary Hulst houdt morgen een fietstocht. Gekozen kan worden tussen 20, 30, 50 en 100 kilometer. Startïjd is tussen 10.00 en 14.00 uur bij hondenvereniging Omega aan de Bietenweg in Clinge, de boerderij van De Deckere aan de Woestijnestraat in Nieuw-Namen, de jachthaven van Paal, bij de Pet rus 8c Paulus Hoeve in Lamswaar- de en bij The Young Ones aan de Willem Alexanderstraat in Hulst. Opbrengst gaat naar goede doelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49