I Jan Paree ^2 I familieberichten Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat een herinnering waard is. Verdrietig, maar erg dankbaar dat zij zo lang bij ons heeft kunnen zijn, hebben wij nu, na een kortstondig ziekbed, helaas afscheid moeten nemen van onze moeder, oma, omi f. en opoe Adriana van Hoorn weduwe van Alphons de Gijsel in de leeftijd van 99 jaar. Armand en Betsie Saskia en Kees, Achmed Evert en Monique, Thijs, Jens, Merijn Henk en Roos Manja en John, Angela, Laura Ivo en Daisy, Evy, Romie I 31 mei 2011 I Spoorstraat 35 I 4341 AH Sluiskil Overeenkomstig haar laatste wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maatje van IJsseldijk-Snoep *13-1-1921 f 1 - 6-2011 sinds 5 oktober 1995 weduwe van Karei van IJsseldijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Begonialaan 20 4401 HN Yerseke De crematieplechtigheid wordt maandag 6 juni om 13.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Lieve oma Maatje, Dank je wel voor de gezellige momenten samen, je heerlijke eten, je zelfgebakken koekjes... We zullen je missen. Eva en Noëmi Karelien en Suzie Margriet en Noa vrijdag 3 juni 2011 m IDens9nlinq.nl Leven is: Vast willen houden en toch los moeten laten Wij zijn intens verdrietig door het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Jan Paree Johannes Adrianus Paulus 's-Heerenhoek, 20 oktober 1935 - Goes, 1 juni 2011 's-Heerenhoek: A.J. Pa ree-Rijk 's-Heer Abtskerke: Machteld Kirchner-Paree Piet Kirchner Helmond: Esther Savelsberg-Paree Jörg Savelsberg Hanna Marie-Elise Vermuëstraat4 4453 BT 's-Heerenhoek Op dinsdag 7 juni zal om 11.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van deze plechtigheid is hier gelegenheid om te condoleren. Liever geen bloemen. Een eventuele bijdrage aan het astma fonds wordt op prijs gesteld. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Zijn leven moesten wij loslaten In ons leven houden we hem vast Voor ons toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan Paree echtgenoot van Tannie Paree-Rijk Lewedorp: Corry en Piet t v.d. Dries-Paree Hoogeveen: Nel en Ad Bos-Paree 's-Heerenhoek: Kit en Adrie Moison-Paree Adrie en Plonie Paree-Oosthoek Peteren Els Paree-de Moor Ne.ven en nichten 's-Heerenhoek, juni 2011 Nu wendt het schip de haven in De reis is ten einde gebracht Wat blijft is de herinnering Dag lieve(o)pa, rust zacht. Nog geen zeven maanden na het overlijden van zijn geliefde vrouw, hebben wij afscheid moeten nemen van onze (schoon)vader, opa en overgroot-opa JOSEPHUS VICTOR NEVE (Jo) Rotterdam t Middelburg 22 april 1922 1 juni 2011 Naaldwijk: Victor en Irmgard Neve Viviane en Ruud Florian en Priscilla Gianni en Tycho Hellevoetsluis: André Neve Cassandra Ceremco Arnemuiden: Paul en Tilly Neve Marjolein en Raoul Martijn Marinka en Johan Rick Correspondentieadres: Buitengat 19 4341 LJ Arnemuiden Wij bedanken de artsen, medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Buitenrust, afdeling Zeester, voor de liefdevolle zorg en aandacht die zij hem hebben gegeven. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op dinsdag 7 juni a.s. om 12.00 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie alsjodanig te beschouwen. Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Joke t en Jacques t Spelier-Rijk Albert en Anja Rijk-Groszewska Rinus en Nelly Rijk-Schrieks Tini en Kees de Graaff-Rijk Marlies en Ben van den Broek-Rijk Neven en nichten Woensdag bereikte ons het treurige bericht van het overlijden van onze oud-mededirecteur J.A.P. (Jan) Paree Jan was van zijn 15e tot zijn 60e werkzaam in familie bedrijf Paree B.V. Elektro - Telecom. Ook na zijn vertrek bleef Jan betrokken en bezocht hij het bedrijf nog regelmatig. Wij verliezen in Jan een enthousiast, toegewijd en zeer gewaardeerd oud-collega en zullen zijn aan wezigheid missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, (klein) kinderen en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers van Paree B.V. Elektro - Telecom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32