O UlensenÜnq.nl vrijdag 3 juni 2011 ÜV£f\2Ó£tl Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen Na vele reizen is moeder en oma aan haar laatste reis begonnen "Bon Voyage" Lucie Eulalie Ghislaine Brinkman-de Meurichy A Hulst, 24-1 - 1916 t Hulst, 31 - 5 - 2011 weduwe van Jacobus Franciscus Brinkman Nieuw-Zeeland Christchurch: Kees en Berdina Oscar justin Motueka: Marij ke en Hilbrand Maaike en Andrew Kim en Matt Sanne Zuid Afrika PretoriaAstrid en Flip Gerhard Jaco Philip Marcel Hulst, 31 mei 2011. CorrespondentieadresTruffinoweg 28 4561 NT Hulst De afscheidsviering vindt plaats op zaterdag 4 juni 2011 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve" Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsviering. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega en~medewerkster Maya Dalebout - van Eenige Sinds 1992 bij ons werkzaam als medewerkster Huishoudelijke Dienstverlening op locatie Zierikzee en locatie Goes. Ons medeleven gaat uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Namens de Huishoudelijke Dienstverlening locatie Goes Collega's en leidinggevenden Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Op vrijdag 27 mei 2011 is overleden te St. Jansteen de heer H.A.E. Idsinga Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. We namen in besloten kring afscheid van hem. Word wie je bent. Voor zoveel mensen, zoveel betekend. Wat kon jij genieten en wij met jou. Dries Mutsaerts Tilburg, 30 januari 1957 Middelburg, 31 mei 2011 Mijn liefste, mijn alles, onze allerliefste pap Edith Michiel en Celine Piet-Hein en Emilie Noortje Thijs Hofplein 9 4331 CK Middelburg Het afscheid van Dries zal plaatsvinden op maandag 6 juni vanaf 12:45 uur in de HH. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Na afloop zal de crematie in familiekring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vanaf 16:00 uur in Het Badpaviljoen, Badhuisweg 1 te Domburg. Een prachtmens is er niet meer Dries Mutsaerts Rob en Igna Rosan Marloes Emmelou Duco Zijn stoel is leeg, Zijn stem is stil. Wie hem heeft gekend, Weet wat dat zeggen wil. Met grote verslagenheid hebben wij op 31 mei kennis genomen van het overlijden van onze directeur Dries Mutsaerts bedrijfsarts Wij zullen Dries blijven herinneren als een fijne en betrokken man die, indien nodig, altijd voor je klaar stond. Wij zullen hem enorm missen. Wij wensen zijn vrouw Edith, kinderen en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Gijs Schraa, Mieneke James, Arjen Luesken, Hans Van de Leemkolk en Tjierka Craanen Arbodienst Zuid BV Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze medewerkster Maya Dalebout - van Eenige Sinds 1992 bij ons werkzaam als medewerkster Huishoudelijke Dienstverlening op locatie Zierikzee en locatie Goes. Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies. Raad van Bestuur Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze bedrijfsarts Dries Mutsaerts is overleden. Dries was vanaf 1994 via de Arbo Unie en later via zijn eigen Arbodienst werkzaam voor Thermphos en andere bedrijven op het Industriepark. Dries heeft veel betekend voor onze collega's en voor ons bedrijf. Ondanks zijn ziekte is hij tot het laatst toe bij ons blijven werken. Wé zullen zijn bijzondere en warme persoonlijkheid en zijn enorme betrokkenheid erg gaan missen. Onze gedachten gaan uit naar Edith en de kinderen. Wij wensen hen veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Thermphos International B.V. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het te vroege overlijden van Tamara de Smit Tamara was namens de firma ISS sinds een aantal jaren werkzaam in diverse gebouwen bij Dow en Styron Terneuzen. Wij wensen haar man en familie veel sterkte toe. Medewerkers Dow Accounting gebouw Terneuzen Styron PPC Terneuzen We wisten van de ziekte van Dries Mutsaerts desondanks kwam toch nog plotseling het droevige bericht van zijn overlijden. Wij willen als E-ploeg de nabestaanden condoleren en veel sterkte toewensen. Dries was een man waar wij als ploeg veel- steun van hebben ontvangen en waar wij altijd op konden rekenen. E-ploeg ÈPP Thermphos International B.V. familieberichten 131 Geschokt en verbijsterd zijn we door het plotselinge verlies van onze zeer gewaardeerde bedrijfsarts Dries Mutsaerts Wij zullen hem herinneren als een markant en betrokken mens die velen van ons geholpen heeft. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wij wensen hen veel kracht en sterkte toe. E-ploeg PA&PP Thermphos International B.V.: Robin, Haaye, Willem, Ed, Micky, Segio, Marco, Daaf, Theo, Albert, Pim en John Geschokt en verbijsterd zijn we door het verlies van onze zeer gewaardeerde collega Dries Mutsaerts We zullen hem herinneren als een vriendelijke en betrokken bedrijfsarts. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wij wensen hen veel kracht en sterkte toe. Afdeling Verlading PA&PP Thermphos International B.V. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze bedrijfsarts Dries Mutsaerts is overleden. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wij wensen hen kracht toe dit grote verlies te dragen. Technische Dienst Thermphos International B.V. Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze bedrijfs arts Dries Mutsaerts is overleden. Wij zullen ons Dries herinneren als een prettig en warm mens en een zeer betrokken bedrijfsarts. Wij wensen Edith en de kinderen veel kracht en sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. De Ondernemingsraad Thermphos International B.V. Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze gewaardeerde collega Dries Mutsaerts Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden, collega's en verdere nabestaanden. Alle medewerkers van INVISTA Polyester B.V. Onze meest verborgen tranen zoeken nimmer onze ogen. Kahlil Gibran Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dhr. A.J.A.M. Mutsaerts vader van onze leerling Thijs in klas vwo 5. Wij leven mee met Thijs, zijn moeder en zijn familie en wensen hun Gods steun en kracht toe om dit verlies te dragen. Namens bestuur, directie en medewerkers van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand, rector Dhr. Iz. Vogelaar, afdelingsleider Dhr. A.M.A. Schenk, mentor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31