Mooie kleren maken mensen vrolijk Waarom die naam Studio 33? uit 17 woensdag 1 juni 2011 door Ali Pankow Corine Berrevoets ziet haar klanten graag blij vertrekken. Zij advi seert dan ook met ken nersoog bij het vinden van de beste combinaties. Met haar ja renlange ervaring in de mode verkoop weet zij: „Mooie kleren maken de mensen vrolijk." Met de opening van haar eigen da mesmodezaak Studio 33 aan de Lange Reke in Renesse kort gele den, heeft Corine een lang ge koesterde wens in vervulling la ten gaan. Haar affiniteit met kleding is voor al gegroeid in de jaren dat zij bij het toenmalige Holty Fashion in Zierikzee werkte. „Vooral Mieke Holty heeft mij daar de liefde voor het vak bijgebracht. Ik was er eerst verkoopster en later werd ik be drijfsleidster. Toen heb ik ervaren datook managementstaken me aanspreken", vertelt Corine. Erva ring binnen de lingerie branch bouwde zij op toen ze later over stapte naar speciaalzaak Holty Linchérie. De wens voor zichzelf te begin nen, bleef kriebelen. „Het moest in elk geval een winkel in Renesse worden. Deze kern spreekt me nou eenmaal heel erg aan. Toen mijn zwager, Ron van Domburg, besloot hier op de hoek van de Lange Reke, een paar winkelpan den met appartementen erboven te bouwen, vond ik dat het er maar eens van moest komen." Corine huurt nu een van die pan den van haar zwager. Zij kon haar persoonlijke invloed laten gelden bij de inrichting en kan trots zijn op het resultaat: een ruime, lichte winkel met een goed doordachte presentatie van het assortiment: dameskleding in de maten 34 t/m 46 in een middenprijsklasse. „Ik heb uiteraard gekeken naar wat er al is hier in Renesse en ben be wust tussen 'de koopjes' en het ho gere prijssegment in gaan zitten. Ik ben wat voorzichtig met leeftij den aan te geven. Als ik bijvoor Corine Berrevoets realiseerde met de opening van Studio 33 een lang gekoesterde wens. foto Dirk-Jan Gjeltema Voor haar vaste klanten wil Cori ne Berrevoets later dit jaar 'privé shopping' invoeren., ofwel: koopa vonden waar slechts een klein aan tal belangstellenden specifiek voor wordt uitgenodigd. De lezersvraag van Corine luidt: „Waarom noem ik mijn winkel Studio 33?" Antwoorden kunnen t/m dinsdag worden ingeleverd in de winkel zelf of toegestuurd wor den via e-mail: studio33@ hot- mail.nl De winnaar ontvangt een cadeaubon ter waarde van 50 euro. De vraag van vorige week was: hoeveel overhemden liggen er in de kast bij Mabélis Men? Het juis te aantal was 90. De winnaar is Ca- thrien Engels uit Biervliet. Zij kan een shirt van Humberto Tan opha len in de winkel. In een strakke en goed afgewogen indeling wordt het kledingassortiment gepresenteerd. foto Dirk-Jan Gjeltema beeld zeg dat het assortiment ge richt is op vrouwen tussen 18 en 65, wil dat niet zeggen dat een meisje van 16 hier bijvoorbeeld geen leuke korte broek zou kun nen vinden of dat een vrouw van 70 hier niet kan slagen voor een passend ensemble. Leeftijden zijn tegenwoordig immers zo relatief." Om een indicatie te geven van de collectie bij Studio 33, de vooraan staande merken zijn: Esprit, Ban- dolera, Summum, Silver Rooz, Daughters of Eve en 2026. Daar naast biedt het assortiment tal van passende accessoires zoals tassen, riemen en sjaals van diverse mer ken. „Een merk als Esprit is breed bekend en heeft een mooie prijs/kwaliteit verhouding vind ik zelf Bovendien komt dit merk om de drie weken met een nieuw the ma. Dat betreft vooral de kleur combinaties, bijvoorbeeld: lavendel/wit, zwart/wit en chocolade/ecru", licht Corine toe. Zij wil haar winkel beslist, niet volstouwen met stapels kleding, maar presenteert het assortiment in een uiterst strakke inrichting. Een prominent aanwezige witte kast in antieke stijl biedt daar een passend accent in. Ook de twee ruime paskamers zijn een bewuste keus. „Mensen moeten de tijd ne men en de ruimte hebben om te passen. Kleding ziet er op een han gertje nou eenmaal anders uit dan aan je lichaam." Corine beseft heel goed dat een recreatiekern als Ren esse een flexibel bedrijfsbeleid vergt. In de zes zomerse topweken bete kent dat dus dagelijks geopend van ma. t/m za. Van 9.30 tot 20.00 uur en op zondag vanaf 12.00 uur. RENESSE Stooft

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 91