mooi afscheid sport i 35 5.497,5i naar eerste klasse veiligstellen Outdoor Soccer op velden Spui duurt drie dagen Jubileumeditie Swift-toernooi eluk komt vanzelf, je moet het alleen wel pakken Verwacht meer. DE HELFT EN DE HELFT IN2Q13 2 Jaar 0% rente. 4 20% méé woensdag 1 juni 2011 kwamen, hoe meer druk erop kwam. Sommige jongens hebben het dan vooral moeilijk met zich zelf, wat weer ten koste gaat van het functioneren van het team." Zondag, op weg naar Veldhoven, voelde hij die druk ook. Na de 2-2 op eigen veld tegen RKWO moest Goes de return winnen om promotie in zicht te houden. „Als team hebben we ons er doorheen geslagen", zegt de verdediger. „In de eerste wedstrijd tegen RCS zal er iets minder druk opstaan, want je weet dat je drie dagen later nog een wedstrijd hebt." Het worden wel bijzondere duels, want Vandepitte loopt morgen en zondag veel vrienden tegen het lijf Met onder anderen André Sie- reveld en Alfaro Pentury speelde hij de afgelopen seizoenen in de zaal bij het succesvolle Groene Ster Vlissingen. In de eredivisie zal Vandepitte komend seizoen niet meer te bewonderen zijn, want hij heeft voor een overgang naar Hoek gekozen. Zijn werk bij Goes zit er echter nog niet op. De derde jaars student Maatschappelijk Werk aan de Hogeschool Zeeland wil nog drie keer vooropgaan in de strijd en dan op een mooie ma nier afscheid nemen. „Ik wil altijd winnen, dus ook de drie wedstrij den die we nu nog spelen." Zijn ontspanning haalt hij ook uit een andere hobby. Vandepitte is al ruim zeven jaar actief als dj en pro ducer, onder de naam Maistro- Beats. „Voetbal en muziek; dat zijn de twee dingen waar ik echt ambi tie in heb." De combinatie vindt hij heerlijk. Eerst winnen en dan een paar uur later naar zijn eigen beats luisteren. Ook eens naar de muziek van Reguillo Vandepitte luisteren? Kijk op www.maistrobeats.com Reguillo Vandepitte (rechts), hier in actie tegen Aardenburg, maakt zich op voor de dubbel met zijn oude club RCS, foto Mark Neelemans terneuzen - Voetbalvereniging Spui tekent morgen, vrijdag en za terdag voor de organisatie van de vijfde editie van het Outdoor Soc- certoernooi. Op de velden van de zaterdag-derdeklasser zijn twee vel den met boarding uitgezet, waar op drie dagen lang door teams van vier veldspelers en een keeper wordt gestreden. Het Outdoor Soccertoernooi gaat morgen van start met een toer nooi voor recreatieve voetballers. Zeventien teams hebben zich inge schreven. Vrijdag is het de beurt aan de D-pupillen. Het Outdoor Soccer wordt zaterdag afgesloten met een toernooi voor standaard teams en zaalvoetbalploegen. Spui, Zeeland Sport, Hoedekenskerke, AZW, Axel, Spui, 't Amstelhoekje en Autorijschool Vermeulen heb ben zich ingeschreven. Morgen zijn de eerste wedstrijden om 9.50 uur. Vrijdag is de aftrap om 10.20 uur, zaterdag om 11.00 uur. middelburg - Op sportpark De Voorborch in Middelburg wordt morgen voor de 65e keer het He- melvaartsdagtoernooi van korfbal vereniging Swift gehouden. Aan de ze jubileumeditie doen vijftien ver enigingen mee, met liefst 121 ploe gen. Vanuit Zeeland zijn Atlas, BKC, Emergo, Fortis, Luctor, Ondo, Seol- to, Stormvogels, Tjoba, Togo, TOP en natuurlijk Swift vertegen woordigd. Tal van oud-Swift-leden spelen mee onder de naam Heim wee. In de sterkste poule zijn For tis 1 en 2, Swift 1 en 2 en Seolto 1 ingedeeld. Het toernooi begint morgenoch tend om 10.00 uur. UIT y SCHIETINGEN Heinkenszand: 1e hoofdvogel C.Riemens (Kwadendamme), 1e zijvogel M.Coeree (Drie wegen), 2e zijvogel D.Boonman (Ovezande), 3e zijvogel en 1e kal J.Kopmels ('s-Gravenpol- 'der), 4e zijvogel P.Maat ('s-Hendrikskinderen), 5e zijvogel L.v.Dijke (Kloetinge), 6e zijvogel C.v.t.Westeinde (Heinkenszand), 2e kal F.Rent- meester (Eindhoven), 3e kal J.de Jonge (Hein kenszand), 4e kal D.Boonman (Ovezande). Wemeldinge: Wip 1:1e hoofdvogel H.Franse (Kwadendamme), 2e hoofdvogel P.Feytel (We meldinge), 1 e zijvogel P.Nagelkerke ('s-Heeren- hoek), 2e zijvogel B.Goedegebuure (st.Anna- land), 3e zijvogel P.Brouwer (Wemeldinge), 1e kal J.Repkes (Victoria), 2e kal H.Schipper (We meldinge), 3e kal F.Koens (Ovezande), 4e kal K.Schouten (Wemeldinge). Wip 2: 1e hoofdvogel A.Tissink (Wemeldinge), 2e hoofdvogel K.Schouten (Wemeldinge), 1e zijvogel J.de Jonge (Heinkenszand), 2e zijvogel P.Brouwer (Wemeldinge), 3e zijvogel J.Boon man (Ovezande), 4e zijvogel P.Feytel (Wemel dinge), 1e kal H.Jansens (Oudelande), 2e kal R.v.Oosten (Wemeldinge), 3e kal E.Maat (Elle- woutsdijk). TENNIS Parijs. Roland Garros. Mannen, vierde ronde: Murray (GBr/4) - Troicki (Ser/15) 4-6 4-6 6-3 6-2 7-5. Kwartfinales: Federer (Zwi/3) - Monfils (Fra/9) 6-4 6-3 7-6 (3). Vrouwen, kwartfinales: Schiavone (lta/5) - Pa- vlioetsjenkova (Rus/14) 1-6 7-5 7-5, Bartoli (Fra/11) - Koeznetsova (Rus/13) 7-6 (4) 6-4. WIELRENNEN Ertvelde-Rieme. Waod. Cat. C: 3. Rudi Ra- bout (Oostburg), D: 4. Ko Harms (Zuiddorpe), E: 1. Wim de Waal (Axel), G+++: 5. Edward Ba- tersby (Vlissingen). f JU-#\ new THIDKIHG. nEw HYUHDRI POSSIBILITIES. --••• -ar-**- - NU Daar word je vrolijk van. De actie is simpel. Je betaalt de helft nu (vaak is de inruil van je huidige auto al voldoende). En de andere helft over twee jaar; rentevrij. In de tussentijd betaal je geen rente. En ontvang je wel meteen 5 jaar garantie. Hoeveel kilometers je ook rijdt. Sommigen herkennen kansen. Anderen grijpen ze. Wat doe jij? www.hyundai.nl Rij de nieuwe Hyundai i20 voor n betaal de rest rentevrij over 2 jaar. Aankoopprijs Aanbetaling/ inruil (50%) Kredietlimiet Termijnbedrag per maand Effectieve rente op jaarbasis Looptijd in Krediet- vergoeding totale prijs van hei krediet Hyundai iTO €10.995.00 €5.497.50 5.497,50 €0.00 0.0% 24 €000 5 497.50 Genoemde piij/en zijn incl 8IW en BPM en e«cl kosten rijklaar maten, lafeloeslag en verwijderingsbijdrage Afgebeelde modellen kunnen afwijken van standaarduilvoering. fnetgielabel en wegenbclashngvri|stelling ir. afhankelijk van de verkrijgbare uilvoering Actie is alleen geldig op de Hyundai ilO. Hyundai i?0. Hyundai >30 en Hyundai i3Ü CW en geldt op de consumentenprijs cxd. opties, accessoires en overige kosten Betaling 7e hellt andl Voor de voorwaarden verwijlen wij una» de biochute Genoemde uile,lllk 2 laa' na regisrtanedalum Geldt niet np acnemodellcn Voor de vootwaardon verwijten wij naai de lellen kunnen atwjken van de standaarduilvoering Ou aanbod betreft een uitgestelde betaling brochure Druk- en zetfouten voorbehouden Actie geldig met datum koopovereenkomst vanal 15 april 7011 met Alpha Ciedit Nederland iVeigunningnnimer 12012518). Toestmg en registratie bg bet BKR te een uiterste registratiedalum van 30 juni 7011. Vraag uw dealer naar de voorwaarden. Gecombineerd brandstofverbruik: 3,7 - 5,8 (1/100 km) 27,0 -172 (km/I); CO, - emissie: 98 -135 (g/km). Uitstoot- en brandstofverbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. BURGH HAAMSTEDE: AUTOBEDRIJF LANDEGENT B.V., DE R0TERIJ 22, TEL. 0111 - 658042.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59