341 sport Van der Wekken wil - huid duur verkopen V3fld6pitt6 33St Op 6611 op circuit Vlissingen De nieuwe Ugur Kahveci keert terug naar Zaamslag Kimberley 't Hooft blijft bij Hotak'68 Eneco Tour gaat van start in Amersfoort Nu in de showroom vanaf 20.345,- 20% bijteüing Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Hoondert Rally Team leider in klassement woensdag 1 juni 2011 NACOMPETITIE Verdediger (21) wil met Goes ten koste van RCS promotie door Herman Heuvink VLISSINGEN - MSV De Uitlaat orga niseert morgen op het Sloeha- ven-circuit een wedstrijd die mee telt voor het kampioenschap van het District West van de KNMV: De animo voor wedstrijden in dit district laat doorgaans te wensen over. Vlissingen is daarop echter een uitzondering, omdat veel cros- sers er graag willen rijden. Bij de 65CC kleine wielen staat Lu- ca Dhanis uit Terneuzen op een ge deelde tweede plaats en bij de gro te wielen staat zijn broer Timo zelfs gedeeld eerste. Ze willen die positie graag vasthouden en als de gelegenheid zich voordoet uiter aard verbeteren. De familie Van der Cingel uit Oos- terland verschijnt ook aan de start. Vader Leo rijdt bij de veteranen, zijn dochters Jennifer en Julie bij de 65CC grote wielen. Bij de vetera nen gaat ook Jacques van Putten uit Wemeldinge van start. Plaatsge noot Frank Rottier zal met zijn Su zuki deelnemen bij de MX 1. Erik van der Wekken uit Zierikzee heeft al aangegeven zijn huid zo duur mogelijk te willen verkopen. De Honda-rijder beslist pas op de wedstrijddag in welke klasse hij uitkomt. Robin de Jonge uit 's-Heer Abtskerke staat op de twee de plaats bij de MX 2 tweetakten. De Suzuki-coureur zal de degens kruisen met Guido Boone uit Oost-Souburg. Op 20 augustus wordt de tweede wedstrijd in Zee land verreden, in Wemeldinge. Na de inschrijving beginnen de trainingen morgen om 10.00 uur. Het starthek valt voor de eerste keer om 12.00 uur. door Barry van der Hooft VLISSINGEN - In de bus, op weg naar Veldhoven, zat Reguillo Van- depitte zondag met zijn koptele foon op naar muziek te luisteren. De 21-jarige verdediger pakte zijn telefoon en stuurde een tweet de wereld in: 'Op dit moment meer spanning dan een elektriciteitsmast en meer zenuwen dan een ruggen graat. Ben ik de enige?' Twee dagen later, met de dubbele ontmoeting met RCS in aantocht, moet hij la chen om zijn teksten. „Ik was zó gespannen", bekent Vandepitte. „Er gingen al allerlei scenario's door mijn hoofd." Aan het eind van die zondagmid dag kon hij een zucht van opluch ting slaken. Goes had zich dankzij een treffer van Kyle Doesburg langs RKWO geknokt (0-1) en kon zich gaan opmaken voor de fi nale van de nacompetitie. Nadat het kampioenschap uit handen was gegeven en naar Terneuzen was gegaan, kan Goes het seizoen daardoor alsnog in stijl afsluiten. Vandepitte kan met zijn ploeg ten koste van zijn oude club RCS pro motie naar de eerste klasse afdwin gen en vervolgens op 13 juni tegen BW ook nog een plek in de prof beker veiligstellen. „Met die bekerwedstrijd houden we ons nu nog niet bezig", vertelt Vandepitte. „Alles draait om de wedstrijden tegen RCS." Michel Leonhart, de trainer van de oppo nent, manoeuvreerde RCS al in de rol van underdog door Goes al fa voriet aan te wijzen. Vandepitte: „Dat zijn we misschien ook wel. We hebben een heel sterke ploeg en sinds een paar weken halen we weer het niveau dat we moeten ha len. Iedereen is ontzettend gedre ven, we willen heel graag van RCS winnen. Er komt veel publiek op die twee wedstrijden af, ik kijk er echt naar uit." Vandepitte weet ook dat het in na- competitieduels raar kan lopen. Spelers kunnen minder gaan pres teren door de druk en daarmee hun eigen ploeg benadelen. „Dat we in april en begin mei veel pun ten lieten liggen, had meerdere oorzaken. De wil om te winnen was niet bij iedereen aanwezig, jj vind ik, omdat bij sommige jon gens het idee leefde dat we er al waren. Maar als je bovenaan staat, wil iedereen van je winnen. Geluk kig hebben we na het mislopen van het kampioenschap de draad weer opgepakt." Goes moet, zegt Vandepitte, vrijuit voetballen zoals de ploeg dat ook aan het begin van het sei zoen deed. „Dat ontbrak er in som mige wedstrijden aan. Hoe dichter we bij het einde van het seizoen MIDDELBURG Ugur Kahveci keert terug naar za terdag-eersteklasser Zaamslag. Hij voetbalde ooit al drie seizoenen bij de Zeeuws-Vlaamse club. Kahveci kwam dit seizoen uit voor Goes. Ook Mitchell Braafhart verkast naar Zaamslag. De doelverdediger komt over van de B-junioren van Hoek. Hij trainde al regelmatig mee bij de senioren van de zater dag-hoofdklasser. MIDDELBURG Kimberley 't Hooft uit Middelburg tafeltennist ook volgend seizoen bij eredivisïonist Hotak'68 uit Hoo- gerheide nu kopvrouw Li Nan Sun heeft bijgetekend. De 38-jarige Chi nese, ooit de nummer drie van haar land, staat onder contract bij Westa uit Wessem. Die club stem de na lang onderhandelen toe. Hot- ak verloor het afgelopen jaar twee keer de finale van de competitie. RIJSWIJK Hij is er, de compleet nieuwe Ford Focus Wagon. Boordevol ultramoderne techniek. Enorme ruimte. Met een uitgebreide reeks zuinige motoren met lage COz-uitstoot. Dat betekent voor de privérijder lager verbruik en voor de leaserijder is de nieuwe Ford Focus de enige auto in het C-segment met maar liefst 51 uitvoeringen met 20% bijtelling. Daaronder ook de uitvoering met 134 kW/182 pk sterke 1.6 EcoBoost benzinemotor, de krachtigste 20% auto in dit segment. Kom langs voor een proefrit. Maar let op: wie instapt is verkocht. De geheel nieuwe Ford Focus Wagon. Start meer dan de auto. In maar liefst 51 uitvoeringen met Feel the difference Herkent verkeersborden. Traffic Sign Recognition. Helpt u met inparkeren. Active Park Assist. Biedt exclusieve technologie waar u wat aan heeft. De Eneco Tour, de etappekoers door Nederland en België, start dit jaar in Amersfoort. Dat heeft de or ganisatie gisteren bekendgemaakt. Op maandag 8 augustus werken de coureurs in die stad een proloog over 5,7 kilometer af. Een dag later staat een rit over 192,1 kilometer, van Oosterhout naar Sint Wille- brord, op het programma. MIDDELBURG Voor de derde keer op rij heeft Hoondert Rally Team een podium plaats weten te behalen. Drie derde plaatsen op rij zorgen ervoor dat het Zeeuwse team nu op een eerste plaats staat in het klassement voor het NK rally. Adwin Hoondert en Ruud Koole reden afgelopen week end de zware ELE Rally, rondom Helmond en werden derde. AUe bedragen In euro's. Prijzen zijn ind. BTW/BPM. excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Genoemde technologieën zijn niet altijd standaard. Gemiddeld brandstofverbruik en CO,-uitstoot: km/liter: 16,1-23,8; liter/100 km: 4,2-6,2; C02 gr/km: 109-139.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58