Zeeland Gasten mogen blijven 4.0% korting 4.0% korting ^EfNHAusf^'mpgsp Hemelvaartsdag open! T^W I\3 OPTOPAPPARATCHm GRATIS MONTAGE 'X Nieuwe abonnementsprijzen almanak Verpletterend Homo overvallen SCHOUWEN-DUIVELAND 28 en 29 Bona Fide wint zaak 31 TJ U OP KEUKENMEUBELEN HEMELS CADEAU: BALLONVAART VOOR 2 PERS* a.s. zondag open in i middelburg 20% GOEDKOPER DAN ANDERE TOPMERKEN! QI J Geopend in o.a.: GOES, Marconistraat 28 (Meubelboulevard Goes), 0113-22 70 TI MIDDELBURG, Mortiereboulevard 28 (Woonboulevard Mortiere), 0118-60 66 90 Kijk voor overige adressen en openingstijden op www.keukenkampioen.nl. SCHUDDEBEURS - Het Scheveningse restaurant The Harbour Club is gisteren eerste geworden in de combinatiewedstrijd Oosterscheldekreeft met champagne van Moët Chandon (Grand Vintage 2002). De strijd werd in Hostellerie Schudde- beurs gevoerd. De tweede en derde prijs gingen naar respectievelijk De Groene Lantaarn uit Zuid- wolde en restaurant De Giesser Wildeman uit Noordeloos. De onderlinge verschillen tussen de 12 deelnemers was groot, oordeelde jurylid Peter Klosse van de Academie voor Gastronomie. „Het blijkt moeilijk de aard van de wijn te verta len naar het bord toe." Op de foto is de kok van Sonoy uit Emmeloord aan het werk. foto Dirk-Jan g jeltema Als gevolg van gestegen kosten is een aanpassing van de abonnementsprijzen helaas noodzakelijk. Het nieuwe tarief voor een kwartaalabonnement per automatische incasso bedraagt €74,65. Gezien de veelheid aan abonnementsvormen verwijzen wij u voor het complete tarievenoverzicht naar www.pzc.nl/abonneren. U kunt ook telefonisch contact opnemen met onze lezersservice via 088- 013 9910. De nieuwe tarieven worden ingevoerd per 1'juli 2011 en zijn van toepassing binnen het bestaande verspreidingsgebied conform onze algemene voorwaarden. Wij vertrouwen erop dat abonnees die een machtiging tot automatische incasso hebben verstrekt, ermee akkoord gaan dat bij de eerstvolgende afschrijving de nieuwe abonne mentsprijs wordt aangehouden. Directie PZC Tip? redactie@pzc.nl ]e wil niet weten wat een druk er op ouders ligt om de kinderen een beetje bij te benen. Het scheelt niet veel of je moet naar Disney World in Flori da om niet onder te doen voor ande re ouders met je kinderfeestje. Een Goesenaar vond het ei van Co lumbus. Hij huurde een springkussen van acht meter in het kwadraat voor zijn jarige Nikky. Het kussen werd de tuin in gesleept, de compressor aangesloten en daar richtte zich een enorme olifant op. Totdat duidelijk werd dat het beest alle schuttingen plus de achtergevel van plan was te verpletteren. Gelukkig voor Nikky gaf het naast gelegen bedrijf toestemming om het parkeerterrein te gebruiken. Een aantal parkeerplaatsen was no dig om de enorme olifant plaats te bieden. De kinderen konden hun lol niet op. Een paar uur lang vermaakten ze zich prima. Benieuwd waarde buurman vol gend jaar mee komt. middelburg - Een 45-jarige man is gistermiddag tussen half zes en zes uur op een homo-ontmoetings plaats aan de Markiezaatsweg bij Rilland door twee negroïde man nen bedreigd, mishandeld en be roofd. Uiteindelijk wist de man zich te bevrijden. De twee daders zijn daarna weggereden in een klei ne groene personenauto met Ne derlands kenteken. De man heeft letsel opgelopen aan gezicht en hals en de daders hebben zijn por temonnee, telefoon en autosleu tels ontvreemd. De politie roept getuigen op zich te melden. Leerlingen ruimen op voor Oosterland Megaschoon Woensdag 1 juni 2011 Lastenstijging waterschap blijft beperkt door Melita Lanting renesse - De bewoners van cam ping Bona Fide kunnen opgelucht ademhalen. Ze hoeven vooralsnog niet te vertrekken. De rechter heeft beslist dat de opzegbrieven niet rechtsgeldig zijn. „Ik ben heel blij voor al die men sen die er nu nog staan", zegt voor zitter Bouke Noorlander van de be wonersvereniging. „Dat zijn de mensen die niet weg konden, om dat de centjes ontbreken of waar van de caravan te oud is en niet welkom is op een andere cam ping." Eigenaar Herikerberg bv heeft de huur in de loop van 2009 opgezegd om op het terrein luxe vakantiewoningen te bouwen. De ze herstructurering is volgens de voorwaarden van de Recron pas rechtsgeldig als de plannen con creet zijn en tot uitvoering komen. Aan die voorwaarde voldoet Heri kerberg niet. De bewoners zijn ver volgens naar de rechter gestapt en hebben gelijk gekregen. Zolang de plannen niet concreet zijn, is de opzegging niet rechtsgeldig. Zodra Herikerberg wel met concre te plannen komt, mag de huur op nieuw worden opgezegd. De uit spraak geldt bovendien alleen voor bewoners die nu nog op de cam ping staan en die de rechtszaak mede hebben aangespannen. André van Leeuwen van Heriker berg reageert laconiek op de uit spraak. „We gaan nu alle mensen gewoon netjes een factuurtje stu ren. Waarom? Voor het sta-geld, nu de opzegging niet rechtsgeldig is, mogen ze niet meer gratis staan en moeten ze gewoon sta-geld be talen. Ook over vorig jaar en som migen hebben ontruimingsvergoe ding gehad. Die moet ook terugbe taald worden." Van de oorspronke lijk 560 bewoners staan nu nog on geveer 150 op de camping. Tip? schouwen-duiveland@pzc.nl I v Intratuin Koudekerke, Gaigeweg 5 (Provinciale weg tussen Vlissingen en Koudekerke) intratuin Tel. 0118 551 623 - Donderdag en vrijdag koopavond U bent welkom van 10.00 tot 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49