Uitwisseling herstelde koffiezetapparaat zeeland 115 bd store Scouts uit Yerseke winnen zeilraces Eerste steen gelegd bij grote Petrakerk fsüperi Ikoopia Telfort mobiel GERARD M Voorzitter Van Tilborg van SP Tholen weg Hulstenaar rijdt 200 kilometer per uur Gelert Colima tent AANBIEDING door Joeri Wisse YERSEKE - De Ridder Boudewijn- groep uit Yerseke en de Karei Door- mangroep uit Bergen op Zoom wonnen zaterdag de Oosterschel- debeker bij de 43e scoutingzeilwed- strijden. Zij gaan naar de landelij ke wedstrijden van Scouting Ne derland. In de seniorenklasse ble ken de zeeverkenners van de Karei Doormangroep de besten. In de ju niorenklasse werd de Yersekse groep tweede. Ook in de Open Klasse en de Wilde Vaartklasse wonnen de Yersekse scouts. KAPELLE - De vergroting van de Pe trakerk in Kapelle is zaterdagmor gen gemarkeerd met een eerste steenlegging door predikant G. Baan. De Gereformeerde Gemeen te van Kapelle-Biezelinge beoogt volgend jaar over 1350 zitplaatsen te beschikken in de kerk, een uit breiding met 300 zetels. Nog eens 300 plaatsen worden geschapen op de galerij van de kerk, maar nog niet gebruikt tot er meer par keerruimte is gevonden. Bouwer Fraanje verwacht de kerk begin 201Z op te leveren. De eerste steen zit links op de hoek van de voorge vel van de kerk en verwijst naar de herkomst van de kerknaam. Nu 150 minuten plus internet op je mobiel De eerste 9 maanden van 28,90 voor maar Gratis Werkt in je voordeel telfort.nl Telfort winkels „Mijn man is bezig oude stoelen te restaureren maar die grote klinknagels om de stoffering mee vast te zetten, zijn nergens meer te krijgen. Ja, in ba len van duizend stuks. Maar hier wist iemand een adres!" Ina Thomas „Iedereen neemt hier zijn eigen spullen mee, gereedschap en ook wat materi alen. Als het nodig is maak ik ook een nieuwe stoelpoot. Maar dan moet ik wel de goede houtsoort voorhanden hebben," Bram Dierkx verhuizingen en meubelopsiag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl THOLEN De Tholense afdeling van de Socia listische Partij kiest woensdag een nieuwe voorzitter. Huidig voorzitter Roland van Til borg richt zich op zijn zetel in Pro vinciale Staten. Oud-senator Kees Slager is nog enig kandidaat. De al gemene ledenvergadering is in het Hollandhuis in Scherpenisse vanaf 19.30 uur. VERKOOP BIJ EXECUTIE: Op DINSDAG 31-05-2011 OM 14.00 UUR zal door één van de gerechtsdeurwaarders van kantoor Van Damme cs. Gerechtsdeurwaarders teïerneuzen ten laste van Minus Holding B.V. gevestigd en kantoorhoudend te Nieuwerkerk aan de IJssel, medevestiging hebbend te Cadzand gemeente Sluis, aan de Boulevard de Wielingen 41worden overgegaan tot de executoriale verkoop van: een complete (ijssalon-) inventaris, w.o.: 2 x koelvitrine, koelkast, kasregister, (terras-) stoelen, diepvrieskast en -kist, rvs bakplaat, rvs ijsbakken, rvs werktafel, steamer, mag netron, tafels, stoelen. De verkoop zal plaats hebben aan bovenstaand adres. De roerende zaken zijn te bezichtigen een kwartier voor aanvang verkoop. De ver koop zal, zonder opgeld, bij opbod en tegen contante betaling geschieden. Voor meer informatie: Van Damme c.s.- Gerechtsdeurwaarders Axelsestraat 12 4537 AJ TERNEUZEN 0115-613651 deurwaarders@vandamme-holland.nl maandag 30 mei 2011 B NIEUWDORP Rina Blaas geeft Lise uitleg over de naaimachine. Er werd behoorlijk wat bijgeleerd bij het Repair Café. foto's Willem Mieras Een 48-jarige man uit Hulst kon za terdagavond bij Nieuwdorp zijn rij bewijs inleveren. De man reed op de Europaweg Noord met een snel heid van 200 kilometer per uur. Ter plaatse is 100 km/u toegestaan. De man reed eerst op de A58 een politieauto met hoge snelheid voor bij. De surveillancewagen volgde de man en kon hem laten stoppen. www.bd-store.nl 2 persoons van 99.99 nu 69.99 3 persoons van 129.99 nu 79.99 OUTDOOR FASHION ACTION Middelburg Achter de Houttuinen 34 Goes. Grote Markt 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27