Coloton Hendrik Johannes Treebusch L)3JXJkb=ïtuigijJ^ de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 (D IDenseniinq.nl maandag 30 mei 2011 familieberichten 121 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons markant collega-raadslid Jaap van Weert Zijn persoonlijke informatiestroom en altijd aanwezig zijn bij activiteiten rond cliëntenmedezeggenschap, zullen wij Centrale Cliëntenraad Emergis Lokatieraden Emergis Coach/ondersteuners De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpèls, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Dag en nacht en met alle macht. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze keer de strijd verloren. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u mede dat toch onverwacht is overleden mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa. - Henk - Geboren te 's-Gravenhage op 25 januari 1948 Overleden te Goes op 27 mei 2011 Middelburg: Gerry Treebusch-Kersten ls Heerenhoek: Inge en Patrick Kaijser-Treebusch Manouk Britt Middelburg: Ron Treebusch en Carola Lefeber Samuel Liam Wij bedanken alle artsen en verpleegkundigen die de afgelopen 14 jaar en speciaal de laatste 31A week aan het welzijn van Henk hebben bijgedragen. Prinsenhove 48 4336 HC Middelburg Henk is opgebaard in rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1. U kunt daar afscheid van hem nemen op woensdag 1 juni a.s. van 12.30 tot 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop vinden wij het fijn om u in informele sfeer te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Henk hield van kleurrijke bloemen (O)pa heeft er voor gestreden Maar het gevoel van zekerheid, het lijkt zo lang geleden. Nooit klagend, nooit vragend Zijn lasten in stilte dragend Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Henk Treebusch Dag lieve opa met de snor We gaan je heel erg missen hoor Kinderen en kleinkinderen Verleden week nog lieve broer Ik dacht toen: Je staat nog aan het roer" Het stuur werd je helaas door je lichaam ontnomen „Vecht Henk, wil je naar onze kant toe komen"? Maar nee, het mocht helaas niet baten Het schip vaart een andere koers en je hebt ons verlaten. Geheel onverwacht is mijn lieve broer, zwager, oom en neef van ons heengegaan Henk Hans Treebusch Corrie Treebusch-de Looff Emily Treebusch Rinaldo Niemantsverdriet Noa Niemantsverdriet Julia Treebusch Jaap van Beest Na een ingrijpende operatie en weken van dappere strijd waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden onze lieve zwager en oom HENK We zullen je missen Middelburg: Peter Kersten Conchita Licia Maurizio Middelburg: Ankie Kersten en Bram van Huele Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van mij is heengegaan, mijn lieve moeder en onze zus Emelinde Maria Wullaert Melda weduwe van Jo de Witte Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: Rudie de Witte Familie Wullaert Familie de Witte 28 mei 2011 Blaauwe Hofke 82, Hulst Correspondentieadres: Polenstraat 5,4567 AZ Clinge U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg te Hulst, op dinsdag 31 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 1 juni om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats, te Clinge. Ingang via Clitexweg. U bent uitgenodigd om deel te nemen aan de koffietafel in Zaal De Troubadour, 's Gravenstraat 172 te Clinge. Cor en Janny Poortvliet-Nijssen Danny en Jeanet, Angela, Matthias Dankbetuiging Langs deze weg danken wij iedereen hartelijk voor alle blijken van medeleven en de getoonde belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa. Piet Andriessen Frieda Andriessen - Jolivet, kinderen en kleinkinderen. Dag en nacht bereikbaar: fcv uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl %pe[and Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tei. 0113-231 577/06-512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.ni DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Joke Rexwinkel-Poortvliet Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21