2 o familieberichten maandag 30 mei 2011 (f) fnensenliriq.nl De vogels trekken weg de bladeren ruisen in de wind de storm steekt even op ...en toen werd het stil. Verdrietig om het gemis, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve zus en tante Seraphina Geertruida de Witte - Fien - Ar Goes, 27 oktober 1927 -f Goes, 27 mei 2011 Chris de Witte Gilles en Mia de Witte-Boussen Moniek en Jan Demi, Ira Anita en Ruud Faye Lydia en Michel Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. van Straalen, dr. De Kan en hun teams, het verzorgend en verplegend personeel van de Dagbehandeling en het Laboratorium van het ADRZ te Goes en thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Strandloperstraat .36,4451 DD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 1 juni om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Na de uitvaartdienst is er in "Hotel Terminus", Station plein 1 te Goes, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hand in hand zijn we gegaan tot aan de drempel moegestreden, maar omringd door ons allen ben je moedig en rustig heengegaan. Heel verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, heb ben wij afscheid moeten nemen van onze "pleegmoeder" en "tante" Fien de Witte Danuta Jakub en Inge Goes, 27 mei 2011 Het leven is een feest hij was uitgenodigd en heeft er van genoten! Na een mooi leven waarin hij intensief heeft mogen genieten, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn maatje, mijn Kees, onze inspirerende vader en gedreven ondernemer Cornell's Johannes Verbeek Kees in de leeftijd van 60 jaar. Kwadendamme: Trudy Zuidhof Tom Verbeek Bas Verbeek Ronald en Jessica, Lisa Joke en René 28 mei 2011 A. de Koningstraat 12,4434 AH Kwadendamme Wij nodigen, u uit om samen met ons afscheid van Kees te nemen op woensdag 1 juni om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. "Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er in de kerk van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid voor een laatste groet aan Kees en uitsluitend schriftelijk condoleren. Na de uitvaartdienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De wereld is vol mensen. maarzoals jij was er maar één Op één van de mooiste momenten in zijn leven, zowel privé als zakelijk, nemen we met verdriet en pijn in ons hart afscheid van onze broer, zwager en oom Kees Verbeek Vlissingen: Riet Verbeek t Breda: Sanny en Harry Martens Goes: Rinus en Nellie Verbeek Zierikzee: Trees en Jaap Geleijnse Lokeren (B): Piet Verbeek en Gill Groningen: Lou Verbeek t Kruiningen: Els en Peter van Strien Hoedekenskerke: Koosde Punder-Verbeeken Kees Lewedorp: Kitty Verbeek Kwadendamme: Annemarie Verbeek en Jaap Nieuwdorp: Marjo en Ad Blok Neven en Nichten Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Lieve Fien Bedankt voor zoveel jaren vriendschap. Tot het eind mochten we met je meegaan. Nu ga je alleen verder. Wat zullen we je missen. Rust zacht. Joke en Leendert Goes, 27 mei 2011 Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve broer, zwager en oom Pieter Gerardus Zeeveld in de leeftijd van 83 jaar. Chris en Tanny Tanny en Rinus t Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de thuiszorgvan "Zorgstroom" voor de liefdevolle verzorging. 4335 VM Middelburg, 27 mei 2011 Biesbosstraat 45 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 1 juni van 13.15 - 13.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal hier de afscheidsdienst worden gehouden. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Midden uit het volle leven vanuit een druk bestaan is plotseling van ons heengegaan Kees Verbeek Veel sterkte toegewenst aan Trudy, Tom en Bas, familie en vrienden. Namens de familie Zuidhof, Kwadendamme, 28 mei 2011 Supermarkt Attent Verbeek Kwadendamme is wegens familieomstandigheden op woensdag 1 juni 2011 de gehele dag gesloten Wat blijft is de herinnering. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze teamgenoot en goede vriend Kees Jeteammaten, Wim en Ad Me doe d'r nog één en dan nog vuufendertig- Kees we gaan je erg missen. Ad en Angelique Vriendschap Lieve Kees Als intense vriendschap je had kunnen redden, dan was je er nu zeker nog geweest. Frans en Yvonne Uitterhoeve Wij verliezen een goede collega, 'n warm mens, een vriend in Kees Verbeek Wij wensen Trudy, Bas en Tom en overige familie alle sterkte. De collega's Pieten Bea Baayens, Ovezande Ad en Ageeth Hoek, Lewedorp Fred de Jonge en Lucia van Agthoven, 's-Heerenhoek Jan en Jolanda Krijger, Borssele "Al ons later, is met jou" Intens verdrietig laten wij u weten dat is geboren en overleden onze prachtige dochter Loïs Verburg Emile en Helen Jip <b Goes, Tl mei 2011 Buys Ballotstraat 30 4462 AR Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Kleine vlinder Weet dat ik. als een kleine vlinder om jullie heen wil zijn en om jullie heen zal blijven en met een lichte streling van mijn vleugels ben ik jullie transparant nabij Rust zacht Lieve Loïs oma Jannie en opa Harry Verburg (oma en opa Goes) tante Danielle en ome Jelle nichtje Janna nichtje Nora Wij kijken naar omhoog en zien als in een vlucht een klein wit wolkje gaan langs de helder blauwe lucht Rust zacht Lieve Loïs oma Monique en opa Han Wiering ome Vincent neefje Keano nichtje Jaylin overgrootoma Gocks en overgrootopa Cies Minneboo en verdere familie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20