Qyaflsüsn CorryAnna Dijkstra Johan Schut O IDensenlinq.nl maandag 30 mei 2011 familieberichten 119 Dansend naar de hemel, dansend naar hei licht. Ga maar, lieve oma, doe je ogen nu maar dicht. Zacht en kalm is van ons heengegaan, in de hoge leeftijd van 98 jaar, onze lieve moeder, oma en over-oma Bernardina Magfdalena Elisabeth Adriaanse-van Vooren weduwe van WilL lem Jaein Ajri Jan Ad riaanse Riet Streefkerk-Adriaanse Henk Streefkerk (in liefdevolle herinnering) Monique en Dirk Sanne, Maaike Esther (in liefdevolle herinnering) en Appie Sharon (in liefdevolle herinnering), Maureen, Rowan Iza Jeremy Cheetah Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Ter Reede, woning 23, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma en de fantastische steun voor de familie. Vlissingen, 26 mei 2011 Zorgcentrum Ter Reede, woning 23 Correspondentieadres: Kreekrug 47, 4386 GR Vlissingen Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum H. Johse te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden dinsdag 31 mei om 13.00 uur in de aula van bet crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in de ontvangkamer'van bel crematorium. Als leven lijden wordt en het lichaam een last dan groeit een verlangen naar eindelijk rust. Verdrietig maar dankbaar voor haar leven delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma 10 juli 1927 26 mei 2011 Shane Vernon Annelies Bertram - Jan Addink Remco - Lisanne Nicky Robert Bertram - Annet Brunnen Stefan, Ilse, Jiska Kamperseweg 12 4543 PP Zaamslag Corry is in haar eigen kamer opgebaard. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 31 mei om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Corry hield van bloemen. Al dat vechten, al die pijn, je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn, maar verloor dit gevecht. Olga wij houden van jou. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar gespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, mijn moeder en onze grootmoeder Olga Handwerck - Kastner echtgenote van Fritz Handwerck Buchschachen, 8 januari 1932 f Colijnsplaat, 28 mei 2011 Colijnsplaat: Fritz Koudum: Monika Rotterdam: Linda Sneek: Frank Correspondentieadres: Zuidkerkstraat 30 4486 BR Colijnsplaat Er zal een samenkomst worden gehouden voorafgaande aan de crematie op woensdag 1 juni om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij u uitnodigen om elkaar te ontmoeten in de traditie van de Glenelg bar (Petit Bistro) om 14.00 uur, Kruisstraat 5-7 te Colijnsplaat. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. In onze gedachten was je, In onze gedachten ben je En in onze gedachten zul je blijven Na een vriendschap van vele jaren, hebben we met pijn in ons hart afscheid moeten nemen van onze goede vriendin Olga Handwerck-Karstner Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Fritz, Monika, Linda en Frank. Wij wensen hen veel sterkte! Hanna en familie Kees Jaap Mariene Pfrotz Frank, Portia en kinderen Ronald en Corrie Francien Kees en.Bep Trixie en Helga Herbert en Waltraud Etta Manfred en Mariene Gunther en Angelika Peter en Gerda Michel, Kim en kinderen Adri, Mary en familie Enige en algemene kennisgeving Verdrietig geven wij kennis dat, voor ons toch nog onverwacht, is overleden onze lieve moeder, oma en klein omaatje Maatje Jozina Poortvliet-de Kok - Maatje - A 6 augustus 1925 - f 28 mei 2011 Zierikzee: Loekie en Leo Stoel-Poortvliet Terneuzen: Lienke en Frans Dubbeldam-Poortvliet Yerseke: Ina en Martien Boogert-Poortvliet Terneuzen: Wim en Wendy Poortvliet-van Kouteren Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Lewedorp, Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Chopinlaan 109,4536 BM Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 3 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Voor de wereld was zij een van de velen, voor ons was zij de hele wereld. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve ma en fantastische oma Symona Rosa Maria Mussche-van de Wijnckel weduwe van Wilfried Mussche Eede, 30 augustus 1937 Biervliet, 27 mei 2011 Wij zullen je missen. Sint Kruis: Patrick en Monique Evie, Amber, Romy Breskens: Monique en Jan Roy, Susanne en Marko Biervliet: Brigitte en Danny Ron, Bas Familie van de Wijnckel Familie Mussche Weststraat 24a 4521 AX Biervliet De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 1 juni om 10.00 uur in de R.K. kerk te Biervliet. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Daarna zal de dienst in het Monuta crematorium te Terneuzen in besloten kring worden afgesloten. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma, Klein zijn wij om alles te weten. Klein zijn wij om alles te begrijpen. Klein zijn wij om jou te verliezen. Maar groot zijn wij om van je te houden Groot zijn wij om je te missen. Roy, Ron, Evie, Amber, Bas, Romy. Bij deze willen wij bedanken De doktoren van het AZ. S t Jan te Brugge Dr van Ooyen Dr Matthijs Dr Van dekerckhove De huisarts uit Biervliet Dr Slingerland en zijn assistenten. Een speciaal woord van dank voor haar "engelen" van de thuiszorg. Dit boek is uit - Het was prachtig Intens verdrietig om haar heengaan en met respect om wat zij is geweest hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Simone Mussche-van de Wijnckel Hetty en Firmin Johan en Greta t Ria t en Eddy t René t en Magda André en Trees Bertie en Christ neven en nichten Biervliet, 27 mei 2011 We zullen je warme en positieve vriendschap missen. Jos en Mariette Harry en Maaike Tot ons groot verdriet, is heden uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maatje Jozina Poortvliet-de Kok In de gezegende leeftijd van 85 jaar Overleden op 28 mei 2011 Broer, zussen De Kok, zwagers en schoonzussen, neven en nichten Als het donker genoeg is worden de sterren zichtbaar... Sirnone rust zacht Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Medewerkers Team Palinghuis Baron.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19