De wonderen van mens en natuur Hartje Tirol Nu in onze webwinkelij 1 f Human planet Amazon Great artists The Power of Art pzc.nl/webwinkel Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. donderdag 26 mei 2011 WEBWINKEL tv" 5 2 HUMAN PL A - Fm "X 1 7 X. ja 8 v Na Planet Earth een nieuwe inspirerende en baanbrekende natuurserie van de BBC. Human Planet laat zien hoe mensen in extre me omstandigheden overleven door complexe en wederzijds nuttige verbonden aan te gaan met de natuur om hen heen. Het resultaat is een filmische ervaring die u meesleept in de wonderen van mens en natuur! Nederlands en Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Speelduur400 minuten op 5 dvd's. Tijdens deze 6-delige BBC-serie volgen we Bruce Parry (bekend van o.a. Tribe) op zijn enerverende reis langs de grootste rivier van de wereld: de Amazone. Een bijzondere reis waarop de ingewikkelde realiteit van een magisch natuurgebied dat van vitaal belang is voor de hele wereld soms pijnlijk duidelijk wordt! Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Speelduur ca. 5 uur op 2 dvd's. Great Artists is een unieke 4-dvd collectie waarin twee monumentale documentairese ries zijn samengevoegd. Aan de hand van de Britse kunsthistoricus Tim Marlow maakt u in 26 afleveringen kennis met leven en werken van de beroemdste kunstenaars uit de wes terse wereld. Great Artists is een must voor elke kunstliefhebber! Totale speelduur 600 minuten. Simon Schama's Power of Art vertelt het ma gistrale verhaal van hoe creatieve kracht tot ontplooiing komt en hoe individuen ons beeld van de wereld wisten te veranderen. U krijgt een beeld van hoe de visuele verbeel dingskracht zich in de loop der eeuwen ontwik kelde. Aan de hand van gereconstrueerde scènes en prachtige beelden ziet u hoe grote meesterwerken tot stand kwamen. 4 dvd's, speelduur 400 minuten. Lezersprijs 37,95* *Exclusief verzendkosten Adviesprijs €10,05 Lezersprijs 14,95* *Exclusief verzendkosten Adviesprijs €10,05 Lezersprijs 14,95* *Exclusief verzendkosten Adviesprijs 10,05 Lezersprijs 14,95* *Exclusief verzendkosten Lezersprijs* 18 juni, 23 juli 437,- 6 augustus 427,- 27 augustus 399,- *prijs per persoon o.b.v. 1-of 2-persoonskamer. Landhotel Seeblick*** Het gezellige familiehotel ligt aan een meertje bij het centrum van Nassereith en beschikt over een receptie, lift, restaurant, Stube en terras. De mooi gerenoveerde kamers hebben een tv, zitje en een badkamer met bad of douche en toilet. Sommige kamers hebben een balkon. Bijzonderheden: ontbijtbuffet en 3-gangendiner. Inbegrepen: koffie/thee op de vertrekdag reis per Comfort Class bus 7 nachten o.b.v. halfpension (ontbijt en diner) vanaf diner le dagt/m ontbijt laatste dag geen toeslag eenpersoonskamer genoemde excursies afscheidsmaaltijd laatste dag Exclusief: entreegelden en optionele excursies (ter plaatse te betalen) reserverings- en administratiekosten Calamiteite'nfonds reis en/of annuleringsverzekering Opstapplaatsen: Beek/Montferland. Tegen een toeslag van 10,- p.p. kunt u kiezen uit meer dan 15 opstapplaatsen in uw regio. Meer informatie en boeken: Zie onze website' voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 200 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8098 (0,20 p.m.). Minimum aantal deelnemers: 25. Vermeld bij reservering het reisnummer BTAT60-01. ÖS REIZEN 8-daagse busreis inclusief halfpension en excursies pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) Deze reisaanbieding brengt u per comfortabele Oad- touringcar naar Tirol in Oostenrijk. U verblijft in het gastvrije Landhotel Seeblick dat zijn naam te danken heeft aan het idyllische meertje dat direct voor het sfeervolle hotel ligt. Dagprogramma: Zaterdag: via het overstappunt in Beek naar Nassereith. Zondag: 's ochtends maken we een natuurtocht door het - Sellraintal, een ongerept zijdal van het Inntal. Dan naar het populaire Seefeld waar u op uw gemak kunt rondkijken in het gezellige centrum. Maandag: vandaag staat er een passentocht op het programma. Via Imst en Landeck rijden we omhoog de bergen in. Via de Arlbergpas en de Flexenpas dalen we af naar Lech, de wintersportplaats van onze Koninklijke familie. Via Reutte en Lermoos terug naar Nassereith. Dinsdag: vandaag kunt u een bezoek brengen aan de Kaunertaler Gletscher (optioneel, 24,- p.p). De top van de Kaunertaler Gletscher behoort tot één van de mooiste bergtoppen van Europa, kunt deze per lift bezoeken (incl). Woensdag: de ochtend is ter vrije besteding. In de middag maken we samen met hotelier Herbert een wandeling door het gezellige Nassereith. Donderdag: na het ontbijt rijden we naar het Duitse Oberammergau. Op de vele gevels is kleurrijk schilderwerk aangebracht, waardoor het stadje al jaren een zeer geliefde toeristenplaats is. Vrijdag: vandaag een bezoek aan de hoofdstad van Tirol, Innsbruck. De stad heeft veel middeleeuwse gebouwen, waaronder de Hofkirche en de Fürstenburg, een 15e-eeuws kasteel met het beroemde balkon met het gouden dak. Zaterdag: afscheid van Tirol en terugreis naar Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78