301 sport Wielerfeest maar op effeweg.nl Lord snel akkoord met Hoek OF WAT DACHT VAN NOORD-IERLAND Kijk op wwvi.effeweg nlof bel 0529 - 46 96 67 r-v w In tegenstelling tot voorgaande editie duurt het wielerfestijn in 's-Heer Arendskerke dit jaar maar één dag. Cornelisse pakt districtstitel tijdrijden Kalezic nieuwe trainer Zulte Waregem ADO Den Haag verdedidigt titel op jeugtoernooi supervoordelige busreizen donderdag 26 mei 2011 Boekcode: 10 dagen vanaf Inclusief: Inclusief: 5 dagen Single reis Bad Wimpfenv.a. €279,- 10 dagen Veelzijdig Polenv.a. €459,- 10 dagen Karinthië, Wörtersee en Pörtschachv.a. €529,- Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. €17,- reserveringskosten per boeking. t 4A 5 irMst t 1 Vertrek op: 20 juni, 4 juli, 15 aug en 5 sept WIELRENNEN IN 'S-HEER ARENDSKERKE door Wim de Vos De ID-renners rijden in 's-Heer Arendskerke weer om de Nederlandse titel. tens uit Etten-Leur het de Goese- naar ongetwijfeld erg moeilijk ma ken. Er wordt ook opnieuw een promi- nentenrace gehouden. Ex-beroeps renner Peter Hoondert deed vorig jaar daarvoor een verzoek aan de organisatie en de race bleekteen behoorlijk succes. Daarnaast ko men zaterdag alle categorieën van PRINSENBEEK Tijdens het districtskampioen schap wielrennen voor nieuwelin gen meisjes in Prinsenbeek heeft de zestienjarige Simone Cornelisse uit Middelburg de titel gepakt. Het zilver ging naar de twee jaar jonge re Lïndy van Anrooij uit Kapelle. Bij de nieuwelingen werd Davy Gunst (16) uit Yerseke derde en Frank Vermue (15) uit Oudelande. Allen mogen naar het NK, dat op 8 juni in Emmen is. WAREGEM Trainer Darije Kalezic heeft na zijn vertrek bij De Graafschap een nieu we club gevonden. De Bosniër gaat aan de slag bij Zulte Waregem. Hugo Broos vertrok maandag bij Zulte Waregem. In de play-offs om een Europees ticket streed de ploeg lang mee om de groepswinst, maar verloor op de laatste speeldag. HOEK - Voetballer Lionel Lord speelt volgend seizoen bij zater dag-hoofdklasser Hoek. De dertig jarige aanvaller uit Vlissingen is gisteravond tot een akkoord geko men met de Zeeuws-Vlaamse club. Dat liet Jacky Lambert, ver antwoordelijk voor de technische zaken bij Hoek, weten. Lord zat afgelopen seizoen zon der club- Hij wilde graag weer voetballen en was er met Hoek snel uit. Eerder stond de ervaren Walchenaar onder contract bij Eendracht Aalst, KV Oostende, Fortuna Sittard, Sportfreunde Siegen, Cambuur en sc Heeren veen. Lionel Lord is alweer de negende aanwinst voor Hoek, dat onlangs uit de topklasse is gedegradeerd. 4 hotelovernachtingen, 4x ontbijtbuffet en diner en vervoer per Tourist Class touringcar VJ 'S-HEER ARENDSKERKE - De vrees die wedstrijdleider Sacco Paauwe van Wielerbelangen 's-Heer Arendskerke vorig jaar uitsprak, is volledig bewaarheid geworden. Dit jaar is het jaarlijkse Wieler feest met één dag ingekort. De spectaculaire dernyrace is daarvan de dupe geworden. Dit onderdeel staat niet op het programma van de 29e editie, die komend week einde is. „Het wordt steeds moeilijker om alles financieel rond te krijgen. Sponsoren haken af, waardoor we minder te besteden hebben. En dat terwijl we eigenlijk meer willen doen. We kunnen op den duur de gangmakers niet meer be talen", zei Paauwe in 2010 al. Dit jaar zijn er dus maar op één dag wedstrijden en worden er geen knetterende motoren meer gehoord in 's-Heer Arendskerke. Desondanks is de organisatie erin geslaagd nog een aantrekkelijk programma samen te stellen, waarbij uiteraard opnieuw veel aandacht uit zal gaan naar de ID-renners. Die strijden in het Be- velandse dorp weer om de Neder landse titels. loannathan Duinkerke uit Goes zal gaan proberen voor de derde maal het goud te grijpen, maar na twee weken achtereen te zijn afge troefd door de concurrentie was het zelfvertrouwen wat weg. „In Stampersgat en in Axel kon ik niet winnen. Daardoor was het zelfvertrouwen wat gedaald. Zon dag won ik echter in Breda en daar was in ontzettend blij mee, waardoor het vertrouwen natuur lijk weer terug is", meldde Duin kerke op zijn website. Natuurlijk zullen Terneuzenaar Tonnie Hoogstraate en Davy Mer- LEWEDORP - Op de voetbalvelden van Lewedorpse Boys zijn ko mend weekeinde twee toernooien met aantrekkelijke jeugdteams. Zaterdag is de vierde Stefan Moens Memorial voor eerstejaars D-junio- ren. Naast ADO Den Haag, dat in 2008 en 2010 won, doen Ander- lecht, Germinal Beerschot, RBC Roosendaal, KV Mechelen, Sparta, IVOZ en een Bevelandse selectie (combinatie Lebo/SVN en Beve landse spelers) mee. Een dag later zijn de tweedejaars E'tjes aan de beurt op de tweede Roel Franse Memorial. Hierop ko men Anderlecht, Helmond Sport, Excelsior Rotterdam, JVOZ, Germi nal Beerschot, Lokeren, een Beve landse selectie en LEBO/SVN in ac tie. Ajax won in 2010 de eerste edi tie. De eerste wedstrijden beginnen beide dagen om 10.30 uur. Ontdek het prachtige natuurgebied van de Ardennen. Proef in Luik een echte Luikse wafel en bekijk in Han de grotten. Maak een mooie natuur- tocht door het Miillerdal en bezoek in Vianden de Feodale Burcht, 3 dagen Antwerpenv.a. €79,- Vertrek o.a.: 17, 19, 23, 25, 27, 31 juli,.2, 4 aug 4 dagen Parijsv.a. 119f= Vertrek o.a.: 5,8, 11, 20, 26 juli, 4, 13, 16,25, 28 aug. 4 dagen Berlijnv.a. €119r- Vertrek o.a.: 1, 4, 13,16, 22 juli, 3, 12, 18, 21, 24, 27 aug 4 dagen Londenv.a. €149r° ^Vertrek o.a.: 3, 9, 18, 27, 30 juli, 2, 5, 17,23,26, 29 aug Maak een natuurtocht door het prachtige Donegal en langs de Ierse kust. Bekijk de spectaculaire Carrick-a-Rede Rope Bridge en het wereldberoemde Gaints Causeway. Ook worden de steden Belfast en Dublin niet overgeslagen. 9 hotelovernachtingen, 9x ontbijt en diner, bootovertochten, stadswande ling/rondrit Londonderry, Belfast en Dublin o.l.v. een gids en vervoer per y^Comfort Class touringcar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58