effeweg.nl Jaap Pijpelink: clubman 301 sport Lord snel akkoord met Hoek supervoordeliga busreizen anKót.. mmm OF WAT DACHT U VAN: Kijk op vjvivi.effewegnl of bel 0529 - 46 96 67 In bijna elke kern wonen (oud-)sporters, bestuurders, trainers of vrijwilligers die een verhaal waard zijn. In de rubriek Schweertman naar tweede ronde EK squash Miami Heat op koers voor NBA-finale Kalezic nieuwe trainer Zulte Waregem donderdag 26 mei 2011 STEDENTRIPS - SUMMER SALE 3 dagen Antwerpenv.a. €79,- Vertrek o.a.: 17, 19, 23, 25, 27,31 juli, 2, 4 aug 4 dagen Parijsv.a. 119,- Vertrek o.a.: 5, 8,11, 20, 26 juli, 4,13, 16, 25, 28 aug 4 dagen Berlijnv.a. €119,- Vertrek o.a.: 1, 4, 13, 16, 22 juli, 3, 12, 18, 21, 24, 27 aug 4 dagen Londenv.a. 149,- yVertrek o.a.: 3, 9, 18, 27, 30 juli, 2, 5,17, 23, 26, 29 aug Ontdek het prachtige natuurgebied van de Ardennen. Proefin Luik een echte Luikse wafel en bekijk in Han de grotten. Maak een mooie natuur-, tocht door het Müllerdal en bezoek in Vianden de Feodale Burcht. 4 hotelovernachtingen, 4x ontbijtbuffet en diner en vervoer per Tourist Class touringcar NOORD-IERLAND - - hT Vertrek op: 70 juni, 4 juli, Ib mui en b spi»I 1 M,'«: H Maak een natuurtocht door het prachtige Donegal en langs de Ie/se kust. Bekijk de spectaculaire Carrick-a-Rede Rope Bridge en het wereldberoemde Gaints Causeway. Ook worden de steden Belfast en Dublin niet overgeslagen. 9 hotelovernachtingen, 9x ontbijt en diner, bootovertochten, stadswande ling/rondrit Londonderry, Belfast en Dublin o.l.v. een gids en vervoer per ^Comfort Class touringcar 5 dagen Single reis Bad Wimpfenv.a. €279,- 10 dagen Veelzijdig Polenv.a. €459,- 10 dagen Karinthië, Wörterseeen Pörtschachv.a. €529,- Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. 17,- reserveringskosten per boeking. door René van Stee TERNEUZEN - De medaille van de fi nale van de reservebeker tegen Roosendaal 2 hangt nog aan de schouw. Het is een laatste aanden ken van Jaap Pijpèlink aan Terneu- zense Boys 2, De trainer neemt na acht jaar afscheid van zijn ploeg. Hij wordt assistent van Eddy van der Hooft, de nieuwe hoofdtrainer bij de zaterdagclub. Ambities om de eerste man te worden heeft de 45-jarige Terneuzenaar absoluut niet. „Nee hoor. Ik ben een echte club man. Ik kan me niet voorstellen dat ik ooit ergens anders aan de slag zou gaan. En dan moet je geen functie als hoofdtrainer am biëren. Dan ben je zeker een pas sant. Ik ben ooit weieens gevraagd om iets bij Spui te doen. Een leuke vereniging, maar het gaf me het ge voel dat ik m'n familie zou achter laten." De liefde voor de Boys zit dus heel diep. Van kleins af aan al. „)e was er altijd. Omdat je graag voetbalde, omdat het leuk was en omdat je graag iets voor de club wilde doen. En dat is nooit wegge gaan. Er was in die tijd ook weinig anders. Flauwekul zoals een Playstation had je toen niet." Pijpelink speelde zelf ook lange tijd in het tweede. Een hernia noopte de boomlange verdediger tot stoppen. Trainer was hij toen ook al. Eerst drie jaar van Ei en daarna acht jaar bij Dl. Een gewel dige tijd, waarin hij talenten als Jean-Philip Becht, Tim Louwiesse en Ayhan Atmaca (die laatste twee zag hij bij het tweede weer terug) onder zijn hoede had. Pijpelink, medewerker van de huuradmini stratie bij Woongoed, zette er op den duur toch een punt achter. „Ik was ondertussen getrouwd en op een gegeven moment liep ik wel heel erg veel op het voetbalveld WARSCHAU - Piëdro Schweertman heeft gisteravond eenvoudig de tweede ronde bereikt van het Eu ropees kampioenschap squash in Warschau. De uit Koudekerke af komstige international was de Slo- waak Miroslav Celler in drie ga mes de baas: 11-3 11-5 11-8. De 27-jarige Schweertman treft bij de laatste zestien de Spanjaard Borja Golan, die in de Poolse hoofdstad als vierde geplaatst is. Toevallig troffen ze elkaar twee jaar geleden ook al elkaar in de achtste finales van het EK in Her entals. Toen won de Zuid-Europe aan met 3-0. Naast de Zeeuw zegevierden ook Laurens Jan Anjema, Bart Ravelli, Natalie Grinham en Orla Noom in hun eerste partij. Milja Dorenbos en Ilona Lagerweij verloren. Het toernooi duurt nog tot en met zaterdag. rond. Dat kon toentertijd wel een onsje minder." Toch kroop het bloed waar het niet kon gaan. Pijpelink ging aan de slag als speler-trainer van het derde, waarna hij de overstap naar het tweede maakte. In de tussen tijd nam hij ook nog drie jaar het pupillenteam van zoon Sander on- MIAMI Miami Heat is op een 3-1-voor- sprong gekomen in de finale van de Eastern Conference. De ploeg van sterspeler LeBron James had wel een verlenging nodig om de Chicago Bulls te verslaan: 101-93. Miami heeft genoeg aan één over winning in de laatste drie duels om de eindstrijd van de Noord- Amerikaanse profbasketbalcompe- titie NBA te bereiken. WAREGEM Trainer Darije Kalezic heeft na zijn vertrek bij De Graafschap een nieu we club gevonden. De Bosniër gaat aan de slag bij Zulte Waregem. Hugo Broos, die pas sinds oktober in dienst was, vertrok maandag bij Zulte Waregem. In de play-offs om een Europees ticket streed de ploeg lang mee om de groepswinst, maar verloor op de laatste speeldag. der zijn hoede. „Een echte plan ning had ik nooit. Het was meer zo van: ik kijk het een seizoen aan en dan zien we wel verder. Het be viel dus. Ik plakte er telkens een jaartje aan vast. Ondertekend heb ik nooit iets. Ze weten wat ze aan me hebben." Het is Pijpelink, in 2010 benoemd HOEK - Voetballer Lionel Lord speelt volgend seizoen bij zater dag-hoofdklasser Hoek. De dertig jarige aanvaller uit Vlissingen is gisteravond tot een akkoord geko men met de Zeeuws-Vlaamse club. Dat liet facky Lambert, ver antwoordelijk voor de technische zaken bij Hoek, weten. Lord zat afgelopen seizoen zon der club. Hij wilde graag weer voetballen en was er met Hoek snel uit. Eerder stond de ervaren Walchenaar onder contract bij Eendracht Aalst, KV Oostende, Fortuna Sittard, Sportfreunde Siegen, Cambuur en sc Heeren veen. Lionel Lord is alweer de negende aanwinst voor Hoek, dat onlangs uit de topklasse is gedegradeerd. ",(TJ Jaap Pijpelink: „Ondertekend heb ik nooit iets. Ze weten wat ze aan me hebben."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48