Dysriastef] Jacoba Johanna Paulusse O fTi9nseniinq.ni donderdag 26 mei 2011 familieberichten 135 Nooit vragend, nooit klagend, altijd alles voor zichzelf dragend was hij een voorbeeld voor anderen. Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en levens lust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, zorgzame vader en broer Cornelis Johannes Adriaanse Kees echtgenoot van Jannie Gunst in de leeftijd van 83 jaar. Jannie Adriaanse-Gunst Cora Adriaanse J. van Noorden-Adriaanse Wij willen de verzorgsters van zorgcentrum 'Ter Weel Unit 1 heel hartelijk bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 18 mei 2011 Oostsingel 56-04 4461 KD Goes Geheel naar de wens van Kees heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heengegaan onze geliefde zuster en tante Catharina Dekker A- Oostkapelle 1 oktober 1923 t Westkapelle 24 mei 2011 Catrien was in haar leven vooral bezig met zorg voor haar naasten. De laatste weken werd liefdevol verpleegd in een groepswoning van het SVRZ te Westkapelle. Oosterbeek: Adriaan Dekker Rijswijk: Jan Dekker Dinie Dekker-Wibbelink Neven nichten Correspondentieadres: Familie Dekker Domburgseweg 79 4356 BK Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 28 mei öm 11.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het Protestants-Kerkcentrum, J. de Pourckstraat 2 te Oostkapelle. Na de begrafenis is er ook gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve vriendin Cathrien Dekker waarmee ons gezin een leven lang veel mocht delen. Jaap en Nel den Hollander-Jobse en kinderen Beter een goede buur, dan een verre vriend. Plotseling is onze markante buurman overleden. Rob Leijen We zullen je missen. Dees en Pim, veel sterkte. Martin, Renatha, Max, Noa Zeg nooithet is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en ook niet wat je zei. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Gekomen tot de leeftijd der sterken, is op 23 mei 2011 toch nog onverwacht van ons heengegaan weduwe van Rokus J. van langevelde in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: Ko Paulusse Marie Paulusse-Verlinde in herinnering Oost-Souburg: Piet Paulusse in herinnering Bets Paulusse-Ortelee Axel: Bram Paulusse jn herinnering Jo Paulusse-van de Voorde Terneuzen: Nico Paulusse in herinnering Betsy Paulusse-Scheele Terneuzen: Jan Paulusse Lia Paulusse-de Bree in herinnering onze dank gaat uit naar de verschillende zorgverleners die haar deze laatste periode van haar leven hebben begeleid. Terneuzen, 23 mei 2011 Correspondentieadres: Drebbelstraat 34 4532 JN Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 28 mei om 11.00 uur in het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Als ik eens mijn ogen sluit en het leven vliegt eruit en als men vraagt Was 't goed of matig? Was 't vlot of statig? Blijf bij de vraag niet langer staan Vergeef me, ik heb m'n best gedaan Tot ons verdriet is overleden mijn lieve man, onze vader, opa und onkel Piwi Siegfried Karl Rudolf Porsch 16 augustus 1947 24 mei 2011 Je hebt gevochten als een leeuw, maar ook jij kon deze strijd niet winnen. Marianne Schipper Johnny en Sabine Marvin Natasja en Sjaak Naomi en Sven Anne Laura ,Nicole en Said Reduan Spoorlaan 40 4424 CM Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst is op zaterdag 28 mei om 11.00 uur in dorpscentrum "De Wemel" te Wemeldinge. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Toch nog onverwachts hebben wij afscheid genomen van onze tante en schoonzus Joke Jan de Koning en kinderen Wij zijn ontroerd door het overlijden van Joke de Groot-Scheers Mede-oprichtster van onze vereniging. Wij wensen de familieleden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden VSV Olympus Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze tennismaat John Schrier Wij wensen de familie veel sterkte toe. Herman Boot Johan van Sabben Hans Pikaar Bram Wissekerke Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van John Schrier Vader van onze collega Mieke Xenos Goes Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum "Swerf-Rust" is op 83-jarige leeftijd overleden onze vader en opa Evert Spijkerboer Vlissingen: Michiel Spijkerboer Middelburg: Erik Spijkerboer Laura Babette Middelburg, 22 mei 2011 Correspondentieadres: T. Brandsmakwartier 7 4333 EM Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Heden geven wij kennis dat, na een kortstondig ziekbed, is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Cornelis van Strien - Piet - ■A 31 januari 1947 - t 24 mei 2011 Goes: Kees van Strien Domburg: Jan en Ria van Strien Femke en Besar Anne Correspondentieadres: Abel Tasmanstraat 13,4461 ZA Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 28 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 11.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35