mzfr&lsn Niek Zwaan Niek Zwaan Niek Zwaan Niek Niek Zwaan 32 I familieberichten woensdag 25 mei 2011 fj| IT3ensenUnq.nl Zo is het goed, zo mag het zijn in het licht van God het donker te vergeten en kind bij God te zijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, hulpvaardigheid en liefde, is plotseling van ons heen gegaan mijn vrouw en onze lieve moeder en oma Corry Johanna Hendrika Maria Renne-Romme echtgenote van Rien Renne In de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: René Renne en Alette Doek Nadia Eline Middelburg: Etiënne Renne Timo Milan Etten-Leur: Corine Renne en Rob van Soest Jonneke en Mare Marleen Beau Loek Zorgcentrum Sint Willibrord, 22 mei 2011 Correspondentie adres: dhr. M.P.A. Renne Bachtensteene 1,4331 AB Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 27 mei om 13.00 uur in de Rooms Katholieke kerk H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat 1,4331 AA Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de uitvaart plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Op zondagmorgen 22 mei 2011 overleed te Antwerpen mijn innig geliefde man, onze fantastische vader en onze lieve (schoon)zoon, broer, zwager en oom Niek Zwaan Wij blijven vol ongeloof en verbijstering achter Isabelle, Lara en Alexander Mies en Niek Gerd Esther, John, Nina en Nicky De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 27 mei 2011 om 13.00 uur in de grote zaal van West Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg; vervolgens is er een samenzijn in de ontvangkamer. De begrafenis vindt daarna plaats in kleine (familie)kring op de Algemene Begraafplaats te Biggekerke. Correspondentie-adres: Klaassesweg 2,4373 RJ Biggekerke Zij die geen kennisgeving van overlijden mochten ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. In de vroege morgen van 22 mei 2011 overleed de oprichter en gecertificeerd makelaar van ons kantoor Drs Niek Zwaan Zij die Niek gekend hebben begrijpen wat voor leegte hij achterlaat; een zeer betrokken medemens is er niet meer. Wij zullen hem node moeten missen! Het kantoor is in verband met zijn begrafenis aanstaande vrijdag gesloten en op die dag zijn we dan ook niet bereik baar. Directie/medewerkers Makelaarskantoor ZWAAN Dorpsplein 25,4371 AB Koudekerke Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Niek Zwaan Je hebt veel voor ons betekend. We bewaren de goede herinneringen aan je en zullen je erg gaan missen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Isabelle, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mischa en Sandra Nas Menno en Sari Nas Wil en Marian Nas Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van Lieve Alexander, jouw grootste fan zullen wij nooit vergeten! Isabelle, Lara, Alexander en overige familie wensen wij veel sterkte toe! Hans, Emmy, Joëlle, Levi en Anne-Ruth Bouwense Nooit meer telefoon hoi wat doe je Nöoit meer ga je mee naar de voetbal Nooit meer het is tijd voor een biertje Nooit meer gewoon hoe is het Nooit meer Niek, wat zullen we je missen Plotseling is overleden onze goede vriend Niek Zwaan Isabel, Lara en Alexander, we zullen er altijd voor jullie zijn. Peter, Matty, Simone en Martijn Houterman De Koudekerkseweg heeft glans verloren. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze buurman We wensen Isabelle, Lara, Alexander en familie heel veel sterkte toe. Rob en Corry de Groot Robby en Helma Koets Plet en Suus Lampert Marco en Ellie Bimmel Wim en Lydia Geschiere Peter en Matty Adrie en Wil Geschiere Houterman Rinus en Leyda Koets en kinderen Biggekerke, mei 2011 Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van Wij wensen Isabelle, Lara en Alexander alsmede Nieks ouders veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wim en Caroline Geelhoed Je was als een wervelwind.... Een bijzonder mens.... Bedankt voor alles! Wij wensen Isabella en de kinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bob, Corrie Jeremy Hill HILL'S KLUSSENBEDRIJF Vol ongeloof en onbegrip hebben wij vernomen dat onze zeer gewaardeerde collega is overleden Niek Zwaan Wij wensen naaste familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Schuitema Makelaars Ëd Schuitema Jan-Willem Hoogedeure Marijke Pennings-Dourlein Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Niek Zwaan een zeer gewaardeerde werkgever en collega. Zijn kundig heid en humor zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Isabelle, Lara, Alexander, zijn ouders en verdere familie veel sterkte toe. Thérèse, Jeroen, Mark en Kim Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons meelevend lid Niek Zwaan Wij wensen zijn gezin en familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Ringrijders Vereniging Biggekerke Wij zijn ontroerd door het overlijden van Niek Zwaan vader van onze klasgenote Lara Wij wensen de familie veel steun en kracht toe en in het bijzonder onze lieve Lara. Anna, Celine, Charlotte, Daniël, David, Desirée, Esmay, Hannah, Ivar, Kira, Marcel, Mike, Nadeche, Niels, Nienke, Ramon, Rick, Rosanne, Ruben, Savannah, Sjakko, Sjoerd, Soraya, Tessa, Tom en Wesley (klasgenoten a3b) Peter de Munck (mentor) Leo Rozendaal (teamleider) Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Sector H AV O/VW O Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren, troost is dat jij er was, uren maanden jaren. Verdrietig zijn wij omdat Niek Zwaan de vader van Alexander is overleden. We leven mëe met Isabelle, Lara en Alexander en hun familie. Groep 7/8: Hany, Sem, Jacco, Emilio, Nena, Quinty, Iris, Max, Lennard, Lisa, Lara, Loes, Floortje, Eline, Alice, Dylan, Enrique, Paulien, Thomas, Madelief, Nour, Jesse, Sjoerd, Lars, Wouter, Thijs, Kim, Rens, Maarten, Brendan, Jessirie, Mike, Bjom, juf Nel en juf Natasja Team van CBS "de Schute" Biggekerke Ouders, MR, Klankbordgroep, Bestuur en MT Midden in het leven en vol van energie. Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Niek Zwaan vader van Alexander Zwaan, jeugdspeler van Cortgene/JVOZ D2 Namens de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland wensen wij Isabelle, Alexander, Lara en familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Dolf Roks Dennis de Nooijer Gérard de Nooijer Geschokt zijn we door het overlijden van onze sponsor Niek Zwaan We zullen hem missen. Zijn ongekende enthousiasme en betrokkenheid, zal voor altijd in onze herinnering blijven. We wensen Isabelle, Lara, Alexander en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens JVOZ Businessclub, Henk Wondergem, voorzitter Wij zijn erg verdrietig dat vader van onze teamgenoot Alexander en trouwe supporter van JVOZ D2 is overleden. Wij wensen Isabelle, Lara en Alexander veel sterkte toe. Stefan, Soufian, Levi, Joey, Maura, Jiri, Perron, Valentijn, Axel, Ahn Hiep.Tommy, Stan, Cores, Pedro, Jelle, David, René en ouders.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32