Balkan, dinsdag 24 mei 2011 IO Een zo natuurlijk mogelijke manier om tuinmeubels te maken, is het gebruik van robuuste balken. Je kunt ze steeds vaker in tuincentra vinden, picknickbanken die bestaan uit een geschaafde boomstam. Wie handig is, kan bij een houtzagerij of tuincentrum enkele zware balken bestellen en zijn eigen tuinset in elkaar zetten. Met zo'n fraai robuuste tuinset heb je een echte hippe, blikvanger in de tuin. Colofon Buiten Binnen: verschijnt elke dinsdag als bijlage bij de PZC en BN/DeStem Buiten Binnen is een bijlage over leven en bewegen in Zeeland U kunt ons informeren: e-mail: buitengebied@pzc.nl website: www.pzc.nl postadres: PZC onder vermelding van Buiten Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434010 Coördinatie: Jan van Damme telefoon: 0118 434014 mobiel: 06 542 671 57 e-mail: J.vandamme@pzc.nl Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Hout. Het is een van de meest gebruikte materialen in de tuin. Of het nu een schutting is of een terras van houten vlonders, tuinhout is mooi, gemakkelijk te verwerken en heeft een natuurlijke uitstraling. Met hout kun je echter ook een hippe tuin creëren. Met een schutting kun je bijvoorbeeld een stap verder gaan dan de standaard schuttingdelen uit de bouwmarkt. Dennis Rijsbergen jfil Steujerfumt Sinds enkele jaren is het hergebruik van steigerhout helemaal in. De uitstraling van het gebruikte hout heeft iets ruws. Meubels van steigerhout doen misschien wel wat aan het strand denken. Het hout wordt gebruikt om er tafels, loungesets en tuinkasten van te maken. Deze L-vormige loungebank van Steiger Stijl is 380 bij 220 centimeter en kost 685 euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 60