zeeland 119 eenheid Ruimte onder watersporters (kooH Contact nabestaanden zelfdoding bij' Indigo Happen en trappen route gaat beginnen Sekswinkel wegens weinig klandizie weg Samenkomsten in dorpshuis jongen (18) rijdt 100 kilometer te hard op Goeree Spullen vrouw zijn terecht vernietigd Gratis Telfort mobiel Nu 150 minuten plus internet op je mobiel De eerste 9 maanden van 28,90 voor maar Werkt in je voordeel telfort.nl Telfort winkels Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto dinsdag 24 mei 2011 GOES Indigo Preventie begint binnen kort een lotgenotengroep voor mensen die een dierbare door zelf doding hebben verloren. Het gaat om zes tot acht bijeenkomsten in Goes of Middelburg, waarin bij ver schillende thema's wordt stilge staan. De bijeenkomsten zullen twee uur duren. Onder deskundige begeleiding wordt gesproken over onder meer de eigen machteloos heid en de reacties van buiten. Info en aanmelden 0118-625113 of preventie@indigozeeland.nl BROUWERSHAVEN Vijf restaurants op Schouwen-Dui- veland doen mee aan de landelijke happen 8c trappenroute. De route op Schouwen-Duiveland heet 'tus sen mythe en werkelijkheid' (route 40). Onderweg kunnen de fietsers terecht bij vijf restaurants die zich (mede) richten op de wielrijders. Deelnemers zijn de Olijke Tapper Westenschouwen, De Schelphoek Serooskerke, De Branding Renesse, De Ossehut Den Osse en strandpa viljoen Jeanzz Brouwershaven. GOES De vestiging van Christine Le Due, leverancier van erotische hulpmid delen, is in Goes gesloten. Onder neemster Cora Slot, die de winkel anderhalf jaar geleden opende, vond niet genoeg afzet. „Ik stond er zes dagen in de week van 's och tends vroeg tot 's avonds laat al leen voor. Da's leuk als het een goudmijn is, maar niet als de de grote groepen klanten wegblijven." Cora Slot wordt accountmanager bij een reclamebedrijf. OOSTERLAND In het dorpshuis in Oosterland gaan komende donderdag weer sa menkomsten met de Bijbel en be loften van start. De bijeenkomsten zijn vrij te be zoeken. Na de bijeenkomst van donderdag volgen nog drie samen komsten: op 2,16 en 23 juni. Alle bij eenkomsten zijn van 19.30 tot 20.30 uur in de Oosterhof in Oosterland. MIDDELHARNIS - Een 18-jarige inwo ner van Middelharnis, die net vier maanden zijn rijbewijs had, kon dat alweer inleveren nadat hij maar liefst too kilometer per uur te hard scheurde over de N215, de doorgaande weg over Goe ree-Overflakkee. Agenten betrap- tem hem toen hij zondagnacht rond half één vanaf Nieuwe Tonge richting Middelharnis racete. Op de weg is de maximumsnelheid 80, de jongen werd gepakt met een snelheid van 180. Na correctie bleef daar een overschrijding van 94 van over. Dat betekende dat hij 1 z'n roze pasje meteen kwijt was. Ook kreeg hij een proces-verbaal. MEEST CELEZEN 1Giro trekt ruim 550 deelnemers 2. Jonge snelheidsduivel aangehouden 3. Fotosessie 38 missen in Bruinisse CULTUUR DICHTBIJ Ali Pankow zag première LEF van Wai- sisi en adhoc toneelgroep. Zie: www.pzc.nl/cultuur dichtbij TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl BRUINISSE - De gemeente Schou wen-Duiveland had het recht spul len van een vrouw uit Bruinisse te laten vernietigen. Dat heeft de rechtbank in Middelburg bepaald. De vrouw was in 2007 uit haar huis gezet en de gemeente heeft - zoals gebruikelijk - de spullen tijde lijk opgeslagen. De vrouw meende een afspraak te hebben met een ge meenteambtenaar om de spullen op haar kosten langer te bewaren. Zonder haar medeweten zijn de spullen toch vernietigd. Daarom claimde zij een schadevergoeding. De rechter oordeelde dat alleen een mondelinge afspraak met een ambtenaar geen rechtsgrond heeft. Wv Zierikzee heeft (net als andere activiteiten in de Zierikzeese haven) maar beperkt de ruimte. Omdat boten steeds groter worden knelt dat Her inrichting van de steigers zou een verlies van ligplaatsen beteken. Leen Noordhoek met (vlnr) Julia, Pepijn en Sanne. Aan jeugd wordt veel waarde gehecht. De zeillessen van de club zijn populair foto Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35