Petra de Ridder bezorgt TOP 361 sport iSSt MLTC kampioen r»*-, KORFBAL Ploeg uit Arnemuiden sleept gelijkspel uit het vuur Vrouwen IJzendijke grijpen maast beker Nancy van de Ven steviger aan de leiding Old School sterkste in schaaktoernooi Schuit is Padmos te snel af Dekker en Dekker over Chinese Muur maandag 23 mei 2011 im——■mi PAPENDRECHT De voetbalsters van IJzendijke zijn er zaterdag in Papendrecht niet in geslaagd om de districtsbeker te winnen. In de slotfase van de fina lewedstrijd moest de ploeg van trainer Nico Aerssens buigen voor Nemelaer. Binnen drie minuten scoorde de kampioen van de zon dagtweedeklasse twee keer, wat goed was voor de 2-0-winst. BERGHEM Nancy van de Ven heeft haar lei dende positie in het NK motor cross bij de Motorsport Organisatie Nederland (MON) verstevigd. De Vlissingse crosser, die uitkomt in de 85CC kleine wielen, kwam za terdag prima voor de dag in Berg- hem.Op het zware circuit weerde Van de Ven zich kranig. Ze werd in beide manches tweede. VLISSINGEN Het team Old School heeft met overmacht het vijftiende schaak- kroegentoernooi in Vlissingen ge wonnen. Het team, bestaande uit Internationaal meester Marcel Peek, Hans Groffen, Robin Bosters en Koos Zomer verspeelde slechts twee en een halve punt Het jeugdige team van Goes met de naam Zuuperteam werd tweede. Derde werd het team De Vier. baarland - Johan Padmos werd zaterdag tweede in de Ronde van Baarland en was daar meer'dan te vreden mee. „Dit is voor mij al meer dan een overwinning", sprak hij na afloop. Padmos sprong met nog enkele ronden voor de wielen mee met Jacq Schuit, die er met een de grote molen opgooide. Met moeite kon hij het volhouden tot aan de finishlijn. Daar moest de coureur uit Wissenkerke Schuit echter gedecideerd voor laten gaan. Johan Padmos staat vooral bekend als een stoemper. „Ik ga graag mee in een aanval. Dat heb ik vandaag ook weer enkele malen gedaan", vertelde Padmos na de wedstrijd in Baarland. „Schuit was veel te sterk. Hij had vorige week in de Zeeland Classic al bewezen in goe de vorm te zijn. Dus ben ik meer dan tevreden", aldus de renner die dit jaar derde werd in Oud-Vosse- meer en vorig jaar in Nisse als tweede wist te finishen achter Erik Vereecken. Het was zaterdag een zware wed strijd waarin de demarrages elkaar in hoog tempo opvolgden. Vooral Christian Kik (Kruiningen) en Dennis Raadtgever (Kapelle) gesel den de concurrentie. „Vooral Dennis was in het begin sterk. Ik voelde mijn benen be- hoorlijk en had er soms moeite mee. Maar dat gevoel ging weer over en kon ik dus toch nog een demarrage plaatsen", was het ver haal van Jacq Schuit over de wed strijd en zijn tweede achtereenvol gende zege. De Oost-Souburger had opnieuw voldoende over voor een nieuwe lange eindsprint. clince - Het gemengde tennis- team van De Schelde is in de hoofdklasse van de Zeeuwse dis trictscompetitie goed begonnen. Uit in Clinge werd er met 5-1 ge wonnen van Game'78, de concur rent om het kampioenschap. De Vlissingers, die voor de dag kwa men met Marjolein Meulenberg, Esther Vendrik, Sven Bakker, Eva Hartog, Ruben Herldrikse en Dan ny Verschoore, moesten alleen in het mannendubbelspel een punt afstaan. MLTC is ook in de hoofd klasse present en speelde op de eerste speeldag met 3-3-gelijk te gen Gravelsteps uit Schoondijke. Kwintum de Rijk en Coen de Wa ter wonnen het dubbelspel en de twee gemengddubbelspelpartijen van Wouter Labrujère/Roos Slag boom en Labrujère/Monique Ver hoef werden gewonnen. Het tennisteam van Souburg zette thuis tegen Yerseke een overtuigen de 6-o-zege neer, waarmee zij voorlopig aan de leiding gaan in de hoofdklasse. De vierde wedstrijd tussen Wester- schouwen en Tiola eindigde in een 4-2-zege voor de Burgh-Haamsteders. door Sven Bakker middelburg - De Middelburgse tennissers van MLTC zijn kam pioen geworden in de vierde klas se van de landelijke gemengde competitie. MLTC had tot dusver alle confrontaties met ruime cijfers gewonnen en daardoor betekende de 8-o-overwinning van gisteren thuis tegen Lobbelaer dat de ploeg op de laatste speeldag niet meer kan worden ingehaald. MLTC degradeerde twee jaar gele den uit de landelijke derde klasse en slaagde er vorig jaar niet in om kampioen te worden. Dat lukte dit jaar met groots machtsvertoon met de spelers Dmitri van Hoof, Stijn Sprinkhuizen, Raymond Bar- ten, Jeantien van den Dries, Ingrid Weegels en Jantien Bruijnzeel. Vol gend jaar geeft MLTC daardoor weer acte-de-présence in de derde klasse. MLTC bivakkeerde het hele sei zoen in een andere poule in de vierde klasse dan de andere Zeeuwse teams. De Schelde, Sou burg, Tiola en MLTC 2 zaten wel bij elkaar. Van die vier Zeeuwse teams lijkt Souburg met nog één speeldag te gaan de tweede plaats achter kampioen Vierhoeven in de wacht te gaan slepen. De Oost-Sou burgers wonnen gisteren met 5-3 bij Roosendaal. Alleen de enkel spelpartijen bij de mannen en- het mannendubbelspel ging verloren. Ook nummer drie De Schelde uit Vlissingen kwam tot een 5-3-over- winning thuis tegen Smash uit Bergen op Zoom. Sven Vermeulen en Stephanie Vermeulen wonnen hun enkelpartijen, Sven Bakker en Michel Kokelaar wonnen het man nendubbelspel en ook de beide ge mengddubbelspelpartijen gingen gewonnen. Het tweede team van MLTC deed uit in IJzendijke tegen Tiola goede zaken met een 6-2-ze- ge. Het enkelspel van Anne Flohil en Jonas Patist leverden de enige twee verliespunten op. De punten kwamen op naam van Jasper Smit, Laurelle van Tilburg, Smit/Jonas Patist, Van Tilburg/Anne Flohil, Smit/Flohil en Patist/Van Tilburg. Met nog één speeldag te gaan is ook MLTC 2 vrij zeker van lijfsbehoud met de vierde positie op één punt afstand van De Schelde. Tiola moet vrezen voor degradatie. gemert - Motorcrosster Danielle van Kempen uit Oost-Souburg moet haar rode plaat als leidster in de stand inleveren in de dames klasse van de Motorsport Organisa tie Nederland. Op het Wolfsbosch- circuit in Gemert begon zij met een voorsprong van vier punten op haar naaste rivaal Lianne Muil wijk uit Heukelum. Na de wed strijd in Gemert kent de 20-jarige Zeeuwse twee punten achter stand. In beide manches finishte zij achter haar concurrente. middelburg - De Walcherse atle ten Alexander Dekker en Ronnie Dekker (geen familie) namen za terdag deel aan de Great Wall Ma rathon, ten noorden van Peking. Tijdens de loodzware marathon over de Chinese Muur moesten de deelnemers 4000 treden op en af Ze kwamen samen over de streep in een tijd van 5.25.42. Een speelster van TOP zoekt naar een afspeelmogelijkheid. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78