RCS op weg naar finale van Vrouwen Oostkapelle grijpen naast topklasse 301 s Roy Hendriksen baalt van forse nederlaag tegen Juliana'31 met 4-0 aan de kant gezet door de Souburgers. pzc.nl/webwinkel ION diascanner Slides2PC maandag 23 mei 2011 door Yorben Weststrate MALDEN - De voetballers van VC Vlissingen lijken uitgespeeld om een plek in de hoofdklasse. De zondag-eersteklasser verloor met 4-0 van het Gelderse Juliana'31. Door de flinke nederlaag is de wed strijd van volgende week waar schijnlijk niet meer dan een forma liteit. „Zonde, dit was absoluut niet no dig geweest", zei Vlissingen-trai- ner Roy Hendriksen na afloop. „Vanaf de eerste minuut waren wij voetballend de betere partij en kregen ook mogelijkheden. Óver heel de wedstrijd gezien kregen wij ongeveer vijfhonderd procent kansen, die voortkwamen uit mooie aanvallen." Ondanks het veldoverwicht van VC Vlissingen was het Juliana '31 dat op voorsprong kwam. De hoofdklasser, die nacompetitie speelt om degradatie te ontlopen, kwam op 1-0 vlak voor rust uit een vrije trap. Jeff van Veen maak te de treffer. Na rust scoorde de ploeg uit Mal den weer uit een standaardsitua tie, dit keer een corner. Pieter Tun- nesen werkte de bal tegen de tou wen. Hendriksen: „Hierna raakte onze batterij een beetje op. In de slotfa se scoren zij dan nog twee keer en dan is het klaar. Zij scoren vier keer uit vier halve mogelijkheden, dat is knap. Het rendement was hoger dan bij ons. We hadden iets mooiers verdiend, maar dit is de realiteit." Volgende week komt Juliana'31 naar Vlissingen. „Het eerste half uur gaan we met veel risico spelen. We zullen er vol op kleunen. Al wordt het wel lastig, met zo'n stand, en dan ook nog de schorsin gen voor Randy de Dreu en Jona than Constancia. Dan lever je nog meer kwaliteit in. Maar het balle tje kan raar rollen", hield Hendrik sen de moed er in. Juliana '31 - VC Vlissingen 4-0 (1-0). 40. Jeff van Veen 1-0, 64. Pieter Tunne- sen 2-0, 84. Bas Schaaij 3-0, 90. Tom Spaan 4-0. Gele kaart: Rick van Beij- nen, Kay Thomassen en Jop van Steen (allen Juliana'31) Randy de Dreu en Jo nathan Constancia (beide Vlissingen). Aantal toeschouwers: 450. mmm m wwwwunwf';y aaraflwwKgBgwBggHa NACOMPETITIE EERSTE KLASSE RCS begint ijzersterk aan de nacompetitie voor handhaving in de eerste klasse. SC 't Zand wordt RCS speelt dit seizoen 1103 maxi- maal drie wedstrijden. door Tom Vennink MIDDELBURG - De vrouwen van Oostkapelle zijn promotie naar de topklasse net misgelopen. In een bloedstollende wedstrijd tegen Oranje Nassau bleef het 0-0. Door dat Oranje Nassau vorige week het eerste duel met 1-2 won, is Oostka pelle uitgeschakeld. De ploeg van André de Graaf speel de in Groningen één van zijn bes te wedstrijden van het seizoen. Achterin zorgden Wendy Raas en Inge Lugtenberg voor een stevig blok. Voorin kwam het gevaar van Mieke Nieuwenhuijse en Annelien van Hecke. Voor rust waren er wei nig kansen te noteren. De eerste grote mogelijkheid was in de twee de helft voor Marieke Kwast. Ze tikte de breedtepass van Mieke Nieuwenhuijse net langs de ver keerde kant van de paal. Vlak daar na leverde een afstandsschot van Nieuwenhuijse een kans op voor Annelien van Hecke, die uit de re bound nipt over de goal schoot. Oostkapelle kwam aan de andere kant goed weg bij een hoekschop. Vijf minuten voor tijd was het bijna raak voor Oostkapelle toen I-ngè Lugtenberg het aluminium raakte, maar het bleef bij 0-0. Oostkapelle was al zeker van pro motie naar de hoofdklasse. Joey van der Zweep (links) gaat een kopduel aan met een speler van 't Zand. De aanvaller van RCS maakte gisteren twee doelpunten, foto Mario Lawalata Adviesprijs 69,- Lezersprijs 44,95* Systeemvereisten: PC Windows XP en VISTA Windows 7 en Mac (indien ook Windows geinstaleerd) exclusief verzendkosten categorie diversen Digitaliseren van uw diacollectie Haal uw kwetsbare fotonegatieven en diacollecties onder het stof vandaan en zet ze veilig in digitale vorm op uw computer met de Ion Slides2PC Diascanner. Deze gebruiksvriendelijke en veelzijdige scanner tilt met een druk op de knop uw kostbare herinneringen naar het digi tale tijdperk. Het scannen en versturen van een foto naar uw computer neemt slechts 2 seconden in beslag. Digitaliseer 35mm films en dia 5 MP resolutie 2592x1680 F6.0 High-res optische lens Automatische witbalans en kleurcorrectie f WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72