361 sport All Ready grijpt punt in strijd Padmos tevreden met de tweede plaats achter Schuit Duiveland nu op gelijke hoogte met Zierikzee Sterk optreden van Noa de Vlieger Old School sterkste in schaaktoernooi IJzendijke gaat ten onder in bekerfinale De korfballers van All Ready pakken een punt tegen Togo. Het wordt in Goes na een matig duel 4-4. maandag 23 mei 2011 PRINSENBEEK Noa de Vlieger heeft een derde plaats behaald tijdens de districts kampioenschappen derde divisie jeugd in Prinsenbeek. De turnster van Delta Sport turnde haar beste wedstrijd van het seizoen en haal de mooie scores op balk (12.65), vloer (12.45), sprong (i2.6s)en brug (14.20). Eerder was De Vlieger al re giokampioen. Naomi Houtzager eindigde als 23e. Daphne Rotte (pu pil) behaalde een 25e plaats. Anna Jendrusch (Scharendijke) en Wendy Gebraad (Oosterland) kwa men goed voor de dag bijeen talen tenwedstrijd. Jendrusch werd twee de en Gebraad zesde. VLISSINGEN Het team Old School heeft met overmacht het vijftiende schaak- kroegentoernooi in Vlissingen ge wonnen. Het team, bestaande uit internationaal meester Marcel Peek, Hans Groffen, Robin Bosters en Koos Zomer verspeelde slechts twee en een halve punt. Het jeugdi ge team van Goes met de naam Zuuperteam werd tweede. De ploeg met Rien de Böck, Joey van de Braak en de ingehuurde spelers Henrik Westerweele en Vincent Sleuyter vergaarde 18 punten. Der de werd het team De Vier slopers met Johan de Wolf, Alex Jonkheer, Dick Wolters en Martin de Bock. PAPENDRECHT De voetbalsters van IJzendijke zijn er zaterdag in Papendrecht niet iii geslaagd om de districtsbeker te winnen. In de slotfase moest de ploeg van trainer Nico Aerssens buigen voor Nemelaer. Binnen drie minuten scoorde de kampioen van de tweede klasse zondag twee keer, dat goed was voor de 2-0 winst Ondanks het verlies konden Aers sens en zijn speelsters met opgehe ven hoofd van het veld stappen. „We waren heel lang gelijkwaardig en zijn in onze kansen blijven gelo ven." DERDE KLASSE KORFBALCOMPETITIE Het is dringen onder de korf bij Togo tegen All Ready. foto Willem Mieras door Sven Bakker door Wim de Vos BAARLAND - Johan Padmos werd zaterdag tweede in de Ronde van Baarland en was daar meer dan te- verden mee. „Dit is voor mij al meer dan een overwinning", sprak hij na afloop. Padmos sprong met nog enkele ronden voor de wielen mee met [acq Schuit, die er meteen de grote molen opgooide. Met moeite kon hij het volhouden tot aan de finish lijn. Daar moest de coureur uit Wissenkerke Schuit echter gedeci deerd voor laten gaan. Johan Padmos is zijp sportieve loopbaan gestart bij voetbalclub SKNWK in zijn geboorteplaats Nieuwerkerk. Hij speelde met twee broers (Jan-Jaap en Maarten) in het eerste elftal maar zette daar een punt achter om samen met Maarten over te stappen naar de wielersport. Daarin staat hij vooral bekend als een stoemper. „Ik ga graag mee in een aanval. Dat heb ik vandaag ook weer enkele malen gedaan. Natuurlijk kost dat behoor lijk veel kracht maar toch had ik voldoende over om het in de slot fase nogmaals te proberen. Samen met [acq Schuit hadden we al snel een geruststellende voorsprong", vertelde Padmos. „Schuit was veel te sterk. Hij had vorige week in de Zeeland Classic al bewezen in goede vorm te zijn. Dus ben ik meer dan tevreden", al dus de renner die dit jaar derde werd in Oud-Vossemeer en vorig jaar in Nisse als tweede finishte achter zo'n andere vechtersbaas, Erik Vereecken. Het was zaterdag een zware wed strijd waarin de demarrages elkaar in hoog tempo opvolgden. Vooral Christian Kik (Kruiningen) en Dennis Raadtgever (Kapelle) gesel den de concurrentie. „Dennis was in het begin sterk. Ik voelde mijn benen behoorlijk en had er soms moeite mee. Maar dat gevoel ging weer over en kon ik dus toch nog een demarrage plaatsen", was het verhaal van lacq Schuit over de wedstrijd. De Oost-Souburger had opnieuw voldoende over voor een nieuwe lange eindsprint. In Baar land gingen de overige zeges naar Miquel Verhagen (Oss) bij de ama teurs B, Tiny van Rijsbergen (Sprundel) bij de amateurs 40+ en Arjen Mosselman (Kruiningen), die na zijn juniorenperiode de S/P-klasse op zijn naam schreef NIEUWERKERK - Het vrouwenten- nisteam van Duiveland heeft giste ren zowaar een 5-1-overwinning neergezet thuis tegen 't Halve Maantje. De afgelopen vijf speelda gen had Duiveland een patent op 3-3 en 4-2, maar tegen de Goesena- ren waren de Nieuwerkse tennis sters goed voor vijf punten. Alleen Monique Deurloo verloor in drie sets van Monique van Driel. Angela Kouwenberg won van Esther Kole, Renate Renger was te sterk voor Sandra van Ee- nennaam en Linda Verbraak ver sloeg Sabrine de Marco. De dubbel spelen van Verbraak/Kouwenberg en Renger/Deurloo gingen beide gewonnen. Het team van Duive land staat nu op een gedeelde tweede positie met de vrouwen van Zierikzee, die gisteren uit in Rilland met 5-1 van Bathse Kreek wonnen. Ellis Payet en Lenneke de Graaf wonnen hun enkelspelpartij in twee sets, Mirjam van Splunder deed er drie sets over.Anne Marie Roda moest in drie sets het enige punt aan Bathse Kreek laten. De dubbelspelen van Payet/De Graaf en Van Splunder/Roda gingen in straight sets naar Zierikzee. In de hoofdklasse van de gemeng de districtscompetitie opende Wes- terschouwen met een 4-2-zege op Tiola uit IJzendijke. In Burgh-Haamstede wonnen Wim Dettingmeijer en Jan van der Lin den het mannendubbelspel. Cari na Kerkhove en Marleen de Vlie ger wonnen het vrouwendubbel spel. De koppels Dettingmeijer/Annemarie Heij- boer en Paul van Burg/Heijboer waren goed voor punten in de ge- mengddubbels.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64