Pastaparty Giroduivel Giro di Schouwen-Duiveland zeeland 15 Bruse jeugdbrandweer plaatst zich voor finale Harder begeleidt zeiljacht tot haven Samenwerking horeca en Zeelandhallen Nationale Hengeldag in gracht voor jeugd Man (20) vast na belediging en mishandeling maandag 23 mei 2011 Marcel Willemse van restaurant De Molenberg I Marcel Willemse van restaurant De Molenberg kookte 40 kilo pasta weg. Medewerkers van camping Groenewoud hakten 10 kilo ui en champignons fijn. Het resultaat was een megapan met Spatzle; een Duitse pastavariant. Zelfs de Giroduivel ontbrak zondag bij het onthaal van de deelnemers aan de Giro niet. In plaats van wielerfan Didi Senft verrastte Ruth Kampmeyer dit keer echter de aanwezigen met haar duivelse outfit. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst ZIERIKZEE Reddingboot Harder van KNRM- station Neeltje lans is zaterdag uit gerukt voor het tien meter lange zeiljacht Lady Five, die - met twee personen aan boord - met motor- pech op de Oosterschelde stil kwam te liggen. Een bevriend mo torjacht was als eerste bij het zeil jacht en nam het schip op sleep. De reddingboot heeft hen uit veilig heidsoverwegingen begeleid tot de haven van Zierikzee. GOES De horeca in Goes gaat beter sa menwerken met de Zeelandhallen voor de organisatie van grote fees ten. Het eerste resultaat is het feest Nope is Dope op 25 juni. Disco theek El Torro is dat weekend dicht vanwege een verbouwing. „Deze verbouwing is een aardige aanleiding op deze datum dit feest te houden", zegt horecaman André Verhoef. Nope is Dope is een lande lijk concept. ZIERIKZEE De vier eilandelijke hengelsportvere nigingen Oosterschelde, Zijpe, Krab be en Dreischor houden zaterdag 28 mei een viswedstrijd voor de jeugd. Tussen 9.30 en 11.30 uur kunnen kin deren en jongeren van 5 tot en met 15 jaar een hengeltje uitwerpen in de gracht van Zierikzee. Er wordt in twee leeftijdsgroepen ge vist, in de zoete gracht tussen het Jan- newekken en het bruggetje. Daar zit, sinds er na het uitbaggeren van de gracht vis is uitgezet, weer vol op vis. De hengelsportclubs organiseren het visevenement in het kader van de Na tionale Hengeldag. Inschrijven via: 06-15420332 of 414570. Werkt in je voordeel telfort.nl I Telfort winkels door Esme Soesman BURGH-HAAMSTEDE - De junioren en aspiranten van de jeugdbrand weer Bruinisse zijn door naar de landelijke halve finale. De teams behaalden respectievelijk een eer ste en een vierde plaats in de kwa lificatiewedstrijden die zaterdag door de jeugdbrandweer Wester- schouwen in Burgh-Haamstede zijn gehouden. Zesendertig ploegen, bestaande uit zes leden, deden aan de wed strijden mee. Er waren drie banen uitgezet. Bij aannemer Verseput kregen de deelnemende teams te maken met een brand in de be drijfskantine die oversloeg op de werkplaats. In de brandweeroefen- bunker werd het scenario ge schetst van een uit de hand gelo pen verbranding van materiaal van een wietplantage. Bij Big-S vroeg de politie assistentie nadat een joyrider zijn auto tegen de ge vel had geparkeerd, waarna brand uitbrak. De Bruse ploegen hebben zich met hun winst gekwalificeerd voor de halve finale op 25 juni in Zaanstad. De jeugdpost Wester- schouwen had zich al eerder voor de halve finale gekwalificeerd. Zo wel de junioren als de aspiranten doeri mee aan de halve finale op 18 juni in Leerdam. ZIERIKZEE - Een 20-jarige man uit Zierikzee is in de nacht van zater dag op zondag rond 2 uur aan de Scheldestraat in zijn woonplaats aangehouden voor belediging en mishandeling van een ambtenaar in functie. De man was met groep je jongeren aanwezig bij een stapel pallets die in brand waren gesto ken op het parkeerterrein aan de Scheldestraat. De 20-jarige man schold de agenten en brandweer lieden die daar aankwamen uit. Toen hij door één van de agenten bij zijn arm werd gepakt begon de man de agent te schoppen en te slaan. Ook bij zijn aanhouding ver zette hij zich hevig. Jong en oud, gelegenheidsfietsers en echte bikkels deden mee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55