301 sport Deceptie dreigt voor Goes na Vlissingen staat voor onmogelijke opdracht Zeelandia Middelburg krijgt deksel op neus Goes moet zondag in de return van de eerste wedstrijd van de nacompetitie flink aan de bak. De tweedeklasser speelt op eigen veld gelijk tegen RKVVO. ION diascanner Slides2PC pzc.nl/webwinkel maandag 23 mei 2011 MALDEN - De voetballers van Vlis singen lijken uitgespeeld in de na- competitie. De eersteklasser ver loor met 4-0 van het Gelderse Juliana'31 en kan een plaats in de hoofdklasse wel vergeten. Door .de flinke nederlaag is de wedstrijd van volgende week waarschijnlijk een formaliteit. „Zonde, dit was absoluut niet no dig geweest", zei Vlissingen-trai- ner Roy Hendriksen na afloop. „Vanaf de eerste minuut waren wij voetballend de betere partij en kregen we ook mogelijkheden. Over heel de wedstrijd gezien kre gen wij ongeveer vijfhonderdpro- centkansen, die voortkwamen uit mooie aanvallen." Vlissingen kwam vlak voor rust op achterstand door een vrije trap. Na rust scooden de Gelderlanders weer uit een standaardsituatie, dit keer een corner. „Hierna raakte on ze batterij een beetje op", analy seerde Hendriksen. „In de slotfase scoorden zij nog twee keer." De trainer, van VC Vlissingen had er een slecht gevoel bij. Zij sco ren vier keer uit vier halve moge lijkheden. Dat is knap. Het rende ment lag hoger dan bij ons. We hadden iets mooiers verdiend, maar dit is de realiteit." Zondag komt Juliana'31 naar Vlis singen. Hendriksen: „Het eerste half uur gaan we met veel risico spelen. We gaan er vol op kleu nen. Al wordt het wel lastig, met zo'n stand. En dan ook nog de schorsingen voor Randy de Dreu en Jonathan Constancia. Dan lever je nog meer kwaliteit in. Maar het balletje kan raar rollen." SV Juliana '31 - VC Vlissingen 4-0 (1-0). 40. Jeff van Veen 1-0, 64. Pieter Tunnesen 2-0, 84. Bas Schaaij 3-0, 90. Tom Spaan 4-0. Gele kaart: Rick van Be- ijnen, Kay Thomassen en Jop van Steen (allen Juliana'31) Randy de Dreu en Jo nathan Constancia (beiden Vlissingen). Aantal toeschouwers: 450. TWEEDE KLASSE ZONDAG Met zijn twee doelpunten is Lunven Vermeer nu gedeeld clubtopscorer, samen met Kyle Doesburg. door Merlijn van Dierendonck MIDDELBURG - De voetballers van Zeelandia Middelburg zijn de na- competitie gestart met een neder laag. Op eigen veld verloor de Wal- cherse equipe met 0-1 van Uno Animo uit Loon op Zand. „Je ziet hoe oneerlijk voetbal soms is", merkte trainer Arjo den Dek ker na afloop op. „Ik kan de jon gens niks verwijten qua voetbal, qua instelling en qua inzet. Maar we vergeten te scoren. Dan maak je een foutje en dan geef je de wed strijd drie minuten voor tijd weg." De oefenmeester van Zeelandia Middelburg had zeker een punt, want zijn ploeg was gistermiddag wel de betere ploeg in de eerste confrontatie met Uno Animo. De thuisploeg speelde onbevan gen en legde bij vlagen goed voet bal op de grasmat. Uno Animo kwam in het eerste bedrijf vrijwel niet in het spel voor. De Brabantse ploeg nam weinig initiatief en moest het hebben van spaarzame uitbraken. Zeelandia Middelburg maakte het spel en speelde aanval lend voetbal, maar in de afronding kon het spitsentrio geen potten breken. De uitgangspositie van Zeelandia Middelburg is zeker niet ideaal, maar toch ziet Den Dekker j mogelijkheden. „Als je ziet wat voor wedstrijd je vandaag speelt, dat geeft vertrouwen naar volgen- I de week toe." HW'24 hield aan de eerste wed strijd gemengde gevoelens over. Op bezoek bij RCD lieten de Hulstenaren niet hun beste spel zien en leden een onnodige 3-2-ne- derlaag. Het duel in Dordrecht maakte wel duidelijk dat de zon dag-derdeklasser in de return op eigen veld zeker niet kansloos is. 7' - J Goes-aanvaller Yves Nyemb schermt de bal af in een duel met een verdediger van RKVVO. Digitaliseren van uw diacollectie Haal uw kwetsbare fotonegatieven en diacollecties onder het stof vandaan en zet ze veilig in digitale vorm op uw computer met de Ion Slides2PC Diascanner. Deze gebruiksvriendelijke en veelzijdige scanner tilt met een druk op de knop uw kostbare herinneringen naar het digi tale tijdperk. Het scannen en versturen van een foto naar uw computer neemt slechts 2 seconden in beslag. Digitaliseer 35mm films en dia 5 MP resolutie 2592x1680 F6.0 High-res optische lens Automatische witbalans en kleurcorrectie Systeemvereisten: PC Windows XP en VISTA Windows 7 en Mac (indien ook Windows geinstaleerd) categorie diversen ^WEBWINKEL Adviesprijs 69,- Lezersprijs 44,95* exclusief verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44