361 sport Slechte start voor Game78 De Boskreek heeft de Rapide overtuigen Vrouwen Zaamslag is vriendelijk in derby tegen Luctor Mark Boot is tweemaal de snelste op crosscircuit in Wemeldinge LANDELIJKE COMPETITIE Het mixedteam van De Boskreek pakt met nog één duel te spelen de titel in de vijfde klasse. Volgend sei zoen hoopt de formatie tegen Tiola te kunnen spelen. maandag 23 mei 2011 door Henk van de Voorde CUNGE - In de Zeeuwse districts- mixedtenniscompetirie beleefde Game'78 in eigen huis een valse start tegen titelverdediger De Schel de uit Vlissingen: 1-5. „Ik tennis al lang, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt: slechts twee games in twee partijen", verzuchtte Jam il e Hollestelle-Moerland. De uit Krabbendijke afkomstige Hulsterse verloor samen met Na- tasja Haak met 6-0 6-1 van Marjo lein Meulenberg en Esther Ven- drik. Ook in de mixed, met Desiré de Schepper aan haar zijde, slaag de Janine Hollestelle er alleen in om de eer te redden tegen Marjo lein Meulenberg en Sven Bakker: 1-6 0-6. Deze laatste moest in het mannendubbel wel voorrang verle nen aan Davy de Kesel en Desiré de Schepper: 7-6 (7-5) 6-4. Ga- me'78-captain Marisa van der Meer-Adriaansens kon in haar bei de mixed-partijen, met Tom Huis respectievelijk Marino Bolssens, weliswaar de nodige tegenstand van betekenis bieden, maar winst zat er niet in. Tiola reisde met twee punten op zak terug naar IJzendijke na een 4-2-nederlaag in Burgh-Haamste- de tegen Westerschouwen. In het mannendubbel klopten de Schou- wenaren Wim Dettingmeier jr. (speelsterkte 3) en Jan van der Lin den (5) de beide 5-spelers Nicky Samijn en Ko de Jonge met twee keer 6-2. Ook het vrouwendubbel ging naar de thuisploeg, door een 6-4 6-2-score van Carina Kerkhove/M. de Vlieger tegen Vic ky Mertens/M. Provoost. Nicky Samijn sleepte samen met Mertens respectievelijk Provoost twee punten binnen voor Tiola in de tweede en vierde mixed, ten koste van De Vlieger/Van Burg en Kerkhove/ Van der Linden. Gravelsteps uit Schoondijke speel de in Middelburg verdienstelijk met 3-3 gelijk tegen MLTC. An- noes Willemsen en Anja van Dam me klopten met 6-4 6-2 de combi natie Heil/Verhoef Verder was 3-speler Dylan Blackman goed voor twee zeges in de mixed. Met achtereenvolgens Annoes Willem sen (eveneens 3) en Ilse Vinjé (5-status) moesten de koppels Heil/De Water (6-2 6-4) en Slagboom/De Rijk (drie sets) er aan geloven. In de eerste klasse (afdeling 0003) haalde Axel in Krabbendijke met 5-1 uit tegen De Klappers. Animo versloeg in Terneuzen Scharendij- ke met 4-2, De Boskreek speelde in Breskens met 3-3 gelijk tegen het Vlissingse DOS 2. WEMELDINGE - Motorcrosser Mark Boot uit Burgh-Haamstede was zo als verwacht de sterkste crosser op het circuit aan de Oude Polderweg in Wemeldinge. Boot kreeg bij de senioren in de eerste manche de meeste tegenstand van Kevin Spruijt uit Meliskerke. Zij werden eerste en tweede. In de tweede manche kwam Mark Boot al vroeg ten val. Hij heroverde echter de lei ding. Van der Wekken werd twee de en Van Eekelen derde. Bij de 85CC was Jochem van den Dorpel uit Kapelle in beide man ches te sterk voor de rest. De der tienjarige scholier werd daardoor eerste bij de grote wielen. Stan Brons werd in beide heats tweede. In de 65CC reed Jayden Hoek een sterke eerste manche. Hij werd op meer dan een halve minuut ge volgd door Van de Ketterij. In de tweede mache maakte hij wat fou ten, maar schreef die uiteindelijk ook op zijn naam. door JaapJan Ritsema door Peter Snelders HULST - Het vrouwenteam van Ra pide pakte in de laatste thuiswed strijd van dit seizoen uit door het bezoekende DSHC met 4-1 kans loos te laten. Vlissingen verloor in een ware veldslag met 2-1 van het veel te hard spelende Rapid. Bij de mannen speelde Rapide de minste wedstrijd van dit seizoen en verloor met 0-1 van het laagge klasseerde Udenhout. Vlissingen versloeg Zevenbergen met 3-0, Olympia moest buigen voor het hooggeklasseerde Shot (2-0). Vrouwen. Tweede klasse. Rapi- de-DSHC 4-1 (3-1): Rapide pakte dit duel vanaf de eerste minuut energiek aan. Via goed combina tiespel en een sterk collectief werd DSHC terug op eigen helft ge drukt. Dat resulteerde al in de vier de minuut in de 1-0 van Leonie de Bruijne. Ruim tien minuten later liet Lieke Alberti 2-0 noteren. DSHC kwam terug in de wedstrijd door slordig verdedigen van Rapi de, maar kort daarna luisterde Elianne Totté haar laatste thuis wedstrijd op met de derde treffer. Roeline Zaman bepaalde na rust de eindstand op 4-1. De afscheid nemende speelsters Elianne Totté, Kelly van Haperen en Eva Willaert kregen een publiekswissel. Zij zijn net als trainer/coach Frank van Campenhout volgend seizoen niet meer van de partij. Derde klasse. Rapid-Vlissingen 2-1 (2-0): Coach Rinske de Visser had er geen goed woord voor over. „Het was één fysieke reeks met aanslagen op de ledematen van on ze speelsters. De blessurebehande lingen waren dan ook niet van de lucht. Vandaar ook dat we wat vroeger gestopt zijn. Als het zo moet, mogen ze de punten hou den, de gezondheid van mijn speel sters staat voorop." Mannen. Derde klasse. Rapide- Udenhout 0-1 (0-0): Rapide speel de zonder enige bezieling en was nauwelijks beter dan het bezoeken de Udenhout. Beide teams kregen voor de rust enkele kansjes, maar die bleven onbenut.Alleen Uden hout scoorde uit één van de schaar se kansen die het kreeg. Vierde klasse. Vlissingen-Zeven- bergen 3-0 (1-0): Het hoger geklas seerde Zevenbergen kreeg legio strafcomers, maar de uitstekende doelman Pepijn van der Zanden keerde alles. In de 27e minuut opende Frank de Smidt de score voor de thuisploeg. Na rust maak ten Vincent Snoek (fraaie lob) en Demko Bakker de 2-0 en 3-0. Shot-Olympia 2-0 (1-0): Gezien het spelbeeld hield een strijdend Olympia de schade beperkt. Shot was vrijwel de gehele wedstrijd op de helft van Olympia te vinden. Een goed keepende Jurgen Zoh- landt en een sterke verdediging moesten twee goals incasseren. TERNEUZEN - Vanwege het terugke rende karakter is de nieuwigheid wel af van de Terneuzense korfbal derby Zaamslag-Luctor. Toch ken merkte de laatste uitvoering zich door de instelling van vooral de thuisploeg. Zaamslag toonde zich een zeer sociale gastheer, door geen misbruik te maken van de blessure van Luctor's vierde man. Zaamslag-Luctor 13-6: Wanneer Zaamslag-coach Richard Ollefers overlegt met Luctor-collega Sylvia Trouwborst over de gewenste inge houden speelwijze, kan er niet meer gesproken worden van een vijandelijke derbysfeer. Uit pure nood moest Luctor de nog herstel lende Hans Verlinde als vierde man laten beginnen. Na een kwar tier was dat eigenlijk onverant woord. In plaats van in mannenon- dertal verder te spelen, kwamen beide coaches overeen dat Hans Verlinde ontzien werd. Onder die 'coulanceregeling' trok Zaamslag volgens de lijn der verwachtingen de winst naar zich toe in een par tij die er weinig toe deed. Scores Zaamslag: Marco van Reeuwijk 6, Erwin Verhelst 3, Debby Cerpentier 2, Pjotr Hameiink en Linda Hamelink 1. Scores Luctor: Pieter Kousemaker en Anniek Verschuure 2, Marit de Kok en Eline Jansen 1. Atlas-BKC 14-3: Atlas en BKC speelden een wedstrijd die maar geen wedstrijd wilde worden. At las geloofde het wel en bood slechts op half vermogen weer werk. BKC kon niet beter. Waar At las na rust (6-2) nog acht maal korf trof, was de afwerking aan Breskense kant matig. Scores BKC: Marty de Vilder, Stijn de Bliek en Myrthe Faro 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36