Gerarda Dorothea de Schepper Gerda de E3ree i iVteffiorinni Gerda erutëins» Familieberichten mensenlinq.nl maandag 23 mei 2011 familieberichten 121 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed, op 75-jarige leeftijd, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze vader, schoonvader en opa Joost Cornelis van Nieuwenhuijzen A 5 mei 1936 - 119 mei 2011. weduwnaar van onze lieve moeder Elizabeth Adriana Haak Andre van Nieuwenhuijzen en Zuzka Rychla Eva Jacco en Caroline van Nieuwenhuijzen-Giese Correspondentieadres: Wijngaardstraat 47,4461 DB Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 25 mei om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er gelegenheid om afscheid van Jo te nemen. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot samenzijn. Na een moeilijk leven is overleden, onze oudste broer, zwager en oom Joost Cornelis van Nieuwenhuijzen -Jo- Borssele: Borssele: Klein Zundert: Heinkenszand: Middelburg: Heinkenszand: Borssele: 19 mei 2011 Brecht Mosselman-van Nieuwenhuijzen Corrie van Nieuwenhuijzen-van Weele Corrie Korstanje-van Nieuwenhuijzen Rien Korstanje Jan van Nieuwenhuijzen Cobi van Nieuwenhuijzen-de Krijger Dies van Nieuwenhuijzen Yvonne van Nieuwenhuijzen-Wattel Trudy Aler-van Nieuwenhuijzen Johan van Nieuwenhuijzen Els van Nieuwenhuijzen-van Liere Neven en Nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwacht overlijden van Jo van Nieuwenhuijzen Adrie en Truus Traas-de Jongh Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe met het verlies. 19 mei 2011 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, zorgzaamheid, verdraagzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, omi en mijn zus Willemina Weijers weduwe van Jan Rijnberg Geboren, 7-11 -1919 Overleden, 20-5-2011 Rilland: Piet en Euphro Rijnberg-Borger Antwerpen: Alicia en Giorgio Noli-Rijnberg Carolina Rilland: Enit en Denis Nieuwenhuijse-Rijnberg Roy, Milan, Figo Rilland: Gerda Blok-Weijers Correspondentieadres Fam. Rijnberg Kempensdam 10 4411 DG Rilland Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Unit A van Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donder-dag 26 mei om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Zij gaf op haar eigen manier zin aan het leven Diepgeraakt delen wij u mede dat is overleden onze lieve bijzondere zus, schoonzus en tante - Geertje - Biervliet, 11-2-1930 Breda, 19-5-2011 Piet f en Marie f Tien en Ward f Tilly t André en Paula Rie en Piet f Willy en Regina fTrees Roos en Fons fBert Annie en Paul George t en Tilly neven en nichten Brusselstraat 168, Breda correspondentieadres: Calandstraat 214571 BB Axel. Donderdag 26 mei is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer. Trots nemen wij afscheid van onze vader, groot- en overgrootvader. Hij was tot op het laatst een voorbeeld van passie en levenskracht. Andreas Joseph Maria Stommen Ridder in de orde van Oranje-Nassau Weduwnaar van Maria Elisabeth Wolterbeek en van Elisabeth Maria Smits A Bocholtz 7 februari 1916 fMiddelburg 21 mei 2011 Theo en Matty Stommen-Balkenende Bernard en Ineke Laura, Stijn, Tim Jord en Sanne Jasmijn Toine en Nelleke Stommen-de Lange Mirjam en Marco Tom, Sarah Andries en Lenneke Liam, Hannah Peter Stommen Nico van Vel zen t Jeanne van Velzen-Soeting en Jan Huurdeman Martin en Debra Tijn, Vere Hester en Geert Pleun, Ot Johan van Velzen Riet van Velzen-Provoost t Ronald en Carin Iris, Tim Esther, Karin en Freddy Anouk, Joyce Karei en Sharda van Velzen-Chikoeri Vicky en Milton Frits en Maaike van Velzen-de Lange Rachel en Rogier Roos, Minke Merel en Bertus Thijs Neelie la Grand Correspondentieadres: P. Stommen, Glacisstraat 159,4381 SE Vlissingen De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 25 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Hierbij willen wij graag de medewerkers van Zorgstroom bedanken voor hun liefdevolle verzorging en in het bijzonder Margot Pelgrom. Vele mooie herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Plotseling is onze onvergetelijke vriend overleden Jo de Jonge Johan en Jopie Theune Sjors en Joke Polfliet Lia Weezepoel Wij wensen Nel en haar (klein)kinderen heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijden het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan van der Valk betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. C.A. van der Valk-Minnaard Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rilland, mei 2011 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze pa en opa Bas Visser ijn wij u allen zeer dankbaar. Kinderen en kleinkinderen Axel, mei 2011 De afscheidsdienst was mooi. Het was goed, precies zoals wat ik in ogen had Ik weet het, het klinkt misschien gek maar ik was erbij. Hierna kon ik met een goed gevoel gaan. Ik ben nu echt vrjj, verlost van al mijn pijn en verdriet, Ik heb nu nog één wens, voorjullie, ja jullie allemaal! Pak het leven terug op, leef geniet, lach het leven toe, geniet van elk moment. Hou een speciaal plekje in jullie hart Voor alle herinneringen aan mij. Het gaatjullie allen goed, ik zal erop toezien! Bedank voorde steun en liefde diejullie mij altijd gegeven hebben. Ook namens Fons, ma, schoonma, zus, schoonbroer, schoonzussen, neven en nichten, harteljjk dank voor alle liefde, bloemen, aandacht en kaartjes die wij hebben mogen ontvangen. Bedankt vooralle steundie wij van velen gekregen hebben. Zonderjullie allemaal zou het verdriet ondraaglijkzijn geweest. Axel, mei 2011 fS\ In memoriam 13 april 2011 23 mei 2011 Nu 40 dagen geleden, een laatste kus," eén laatste lach, onze laatste woorden: 25 Vèjaar altijd samen Beiden heel verschillend van aard Samen een volmaakt geheel Alle liefde en leed altijd gedeeld Die tijd pakken ze ons nooit meer af! Tot ziens Fons m -w v E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21