QyaïlB&dn Elizabeth Tannetje de Buck-Maas van der Male Piet Piet van der Male Piet van der Male 2o [familieberichten maandag 23 mei 2011 O m0nseniinq.ni Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Moedig ging je door, steeds weer, tot het laatste moment. Het wilde niet meer. Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander. Al die herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame en lieve pa, opa en oude opa René de Block echtgenoot van Jeanne de Block-Picavet Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Temeuzen: Jeanne de Block-Picavet Axel: Christian en Leen de Hullu-de Block Debby en Sjoerd, Marissa Roald Onze dank gaat uit naar dr. Razavi, het personeel van 'Bachten Dieke' en van de Privazorg voor de goede verzorging en begeleiding. 20 mei 2011 Koninginnelaan 2 kamer 007, 4532 BP Temeuzen U bent in de gelegenheid afscheid te nemen van René in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28 c te Temeuzen op dinsdag 24 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 25 mei om 09.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van hèt crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze allerliefste opa Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was, uren, maanden, jaren Je kleinkinderen en achterkleinkind Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze pa en opa Lodewijk Franciscus de Klerk weduwnaar van Rosa Cornelia van Denderen c 14-4-1927 119-5-2011 Wij zijn trots dat we zo'n goede vader en opa hebben gehad. Temeuzen Lucian en Anne-Riet Thijs Sarah en Janos Sophie HulstPieter en Adrie Kloosterzande Bernadette en Ron Daan Kapellebrug Christine en Jos Colette en Thierry Sjef Liesbeth Leiden Jan en Francis Fabian Lennart Churchilllaan 352, Temeuzen Correspondentieadres: St. Janstraat 12, 4565 EN Kapellebrug. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 27 mei om 14.00 uur in de H. Martinuskerk, te Kloosterzande. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe al wisselen ook dag en naclit. Ik ken de rots waarop ik bouwe: hij feilt niet, die uw heil verwacht. gezang 3903 Dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, is na een werkzaam leven van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Elizabeth Tannetje de Buck-Maas Bets sinds 1981 weduwe van Willem de Buck A" Vrouwenpolder 5 september 1924 t Middelburg 21 mei 2011 Gapinge: Wim en Ank Oostkapelle: André en Corrie Elma en Joris Lize en Gijs Willemien Middelburg: Willy en Izaak Sandra en Martijn Ronald Gapinge: Linda en Jan Jan Maartje Bart Blijham: Ellie en Gerrit William Janita Middelburg, zorgcentrum "Swerf-Rust" Correspondentieadres: E.D. van den Broeckestraat 8 4356 AW Oostkapelle Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 26 mei van 12.00 .tot 12.30uur. De dienst van Woord en Gebed wordt om 13.00 uur gehouden in de Kleine kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante sinds 24 juli 1981 weduwe van Willem de Buck. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. 21 mei 2011 Namens de familie De Buck, neven en nichten. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Tante Bets Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Neven en nichten de Nood en Maas 21 mei 2011 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Freeke Porobië Freeke was een bevlogen docente Engels, van wie niet alleen de leerlingen van de toenmalige Stedelijke Scholen gemeenschap Middelburg heel veel geleerd hebben. We zullen ons Freeke herinneren als een humoristisch mens met een bijzondere visie op kinderen en een warme collega bij wie je altijd terecht kon. Wij wensen haar naaste familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. M.A. Wagensveld-Heeren wnd rector Nehalennia SG Rectificatie De uitvaartdienst van Dolf van Scherpenseel wordt gehouden op dinsdag 24 mei om 11.00 uur in de parochiekerk O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Door de tranen heen sluipt de glimlach van de herinnering Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze betrokken pa en trotse opa Petrus van der Male Piet N ieu w-Vossemeer 9 maart 1939 Goes 19 mei 2011 Riny van der Male-Meul meester Erwin van der Male Mariëlla Schwencke Wesley, Celina Ronald van der Male Ingrid Burgs Diederik Vlissingsestraat 30 4388 HD Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 25 mei 2011 om 13:30 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat620teVlissingen. De begrafenisplechtigheid zal omstreeks 14:30 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Piet is thuis in zijn vertrouwde omgeving, waar wij als familie de laatste dagen met hem doorbrengen. Verdrietig zijn wij na het toch nog plotseling overlijden van onze lieve broer zwager en oom Oost-Souburg J. van der Male J.M. van der Male-Provoost Westkapelle M. van der Male A.J. van der Male-Verhulst Vlissingen W. van der Male B.J. van der Male-Hekkebus neven en nichten Strijdbaar tot het einde overleed onze onvergetelijke zwager en oom Zoals het was zal het nooit meer zijn Terneuzen Janny en Guillaam van Pienbroek Miranda en Erik Romy, Lisa Carin Ramon, Wendy Vlissingen Janny en Rinus Meulmeester Marianne en Martin Simone, Rutger Nicolle en Wilfred Niels, Marith Middelburg Tamara en Jan Meulmeester Tamara en Ferdi Stef Kevin Brendan Als de trom is stil gevallen wie slaat dan nog de maat? De melodie klinkt echter door zoals in ons hart geschreven staat Onze lieve vriend, oom en vakantiemaatje is van ons heengegaan Rinus en Janny Marianne en Martin Simone en Rutger Wilfred en Nicolle Niels en Marith tJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20