Leonie Meijer volgt haar hart 59 18 'Je put uit je eigen pijn. Mijn grootste pijn was toen mijn vader wegviel' Fietsen rond de Loosdrechtse Plassen KRAS.NL. I maandag 23 mei 2011 Actrice Halina Reijn in een interview over hoe ze emoties inzet tijdens het acteren. (Uit: Nu.nl) Ze is te zien in Man in the mirror, over Michael Jackson, en optredens met de Toppers, een single en een album zitten eraan te komen. Het artiestenleven lacht Leonie Meijer toe. „Het podium, dat is mijn plek." door Monique Brandt Postbode, serveerster, thuiszorgmede werkster, administratieve kracht: wat deed ze eigenlijk niet in de tijd voor dat ze doorbrak als finalist van The voice of Holland7. Maar dat alles is nu defini tief ingeruild voor haar echte passie: zang. Precies een jaar geleden zag de toekomst er voor Leonie Meijer heel anders uit. De stu dente Italiaans annex muzikante twijfelde over de koers die ze moest varen. Iets doen met Italiaans? Een andere studie voor nog meer zekerheid? Kiezen voor de muziek? Het lot lijkt het kompas de juiste richting op te hebben gezet. Een mailtje aan Angela Groothuizen was daarvan het begin.Die vroeg of Leonie niets voelde voor een nieuw programmaconcept waarin het puur zou draaien om muziek. De rest is geschiedenis: Leonie schopte het na een hectische periode tot de finale. Sinds dien is haar leven 180 graden gedraaid. Ze wéét nu waar haar plek is in het leven: on der de schijnwerper, op dat podium. Toen ze werd gevraagd voor Man in the mirror - de Amerikaanse tributeshow gewijd aan Mi chael Jackson - was er een ander cirkeltje rond. Want Leonie Meijer begon ooit als kleintje met zingen als Michael Jackson, compleet met spacepak en moonwalk. „De producent die de show naar Nederland haal de, stuurde een film uit de Voice waarop ik Man in the mirror zing, naar de Amerikaan se producent. Zo kwamen ze bij mij. Gewel dig toch?" Het afgelopen jaar, dat in het teken stond van The voice of Holland, heeft haar heel ze ker gemaakt van haar zaak. Zingen wil ze, maar op haar eigen manier. „Dat heb ik wel geleerd van die hele mediahype rond het programma, ik moet vooral mezelf blijven. Ik ben niet extravert en dat ga ik ook niet Leonie Meijer is vanaf dit weekeinde te zien in de Man in the mirror. worden. Ik zal niet snel de eerste zijn die naar voren stapt: hé, hier ben ik! Dat is niets voor mij. Ik ga niet op mijn kop staan om dat mensen dat van me willen. Ik heb de fi nale bereikt op mijn eigen manier. Dat hield in dat ik in het begin niet erg opviel. Ik moest ook enorm wennen aan de came ra's. Timide ben ik nu ook weer niet, maar als je daar staat met drie miljoen kijkers, John de Mol in de coulissen en een strenge jury voor je neus, zie dan maar eens ont spannen te blijven! Ik ben meer een diesel: 'Ik ben meer een diesel: laat mij rustig op stoom komen, dan komt het goed' laat mij rustig op stoom komen, dan komt het goed. Mathilde Santing zei: 'Als jij er niet in gelooft, wie doet het dan voor je?' Ik besefte dat ik mijn eigen weg moet volgen en het niet moet laten afhangen van drie miljoen meningen. Ik volg mijn hart." Haar stemcoach Jeroen van der Boom, met wie ze na haar soloschijfje Lost in yesterday de single Los van de grond opnam en met wie ze in de Heineken Music Hall optrad, heeft in dat proces een meer dan belangrijke rol gespeeld, zegt ze. „Ik heb veel aan hem en zijn aanstaande vrouw te danken. Ik zat er in de week voor de finale een beetje door heen. Hij heeft me opgehaald, ik heb bij hen gegeten en op de bank een beetje tv ge keken. Hij schatte goed in waar ik behoefte aan had, zorgde dat ik me focuste op zingen en nam me in bescherming tegen de druk." De zangeres is heet blij met haar contract bij foto Marcel Antonisse/GPD platenmaatschappij Cloud 9 Nine. „Ik schrijf 70 procent van het album dat dit na jaar uitkomt, zelf" Van het veelbesproken wurgcontract voor Voice-kandidaten is in haar geval geen sprake. „Ik heb heel veel ruimte gekregen om na te denken over mijn album, welke kant ga ik op wil, wie mijn manager zou worden. Inhoudelijk is er op eens een nieuwe stijl waarin ik zelf heel veel aandeel heb, ik ga weer Nederlandstalig, het wordt poprock met wat singer/songwriter-invloeden, heel geva rieerd. Er komt door dit alles gewoon een heel nieuw soort creativiteit opzetten." Q Man in the mirror. Tot en met 5 juni, RAI Theater. Info: www.mitm-theshow.nl. De single Schaduw verschijnt komende vrijdag (27 mei). reageren? media@wegener.nl vanaf S' 2-/3-daags fietsarrangement inclusief ontbijt, fietshuur en lunchpakket AANKOMSTDATA LR 51.700 Loosdrecht is de ideale bestemming voor een paar dagen ertussenuit! Wij selecteerden voor u het 4-sterren Golden Tulip Loosdrecht, direct aan de Loosdrechtse Plassen. Vanuit hier fietst u zo de prachtige omgeving in, die gekenmerkt wordt door water, weilanden, kastelen, bossen en karakteris tieke dorpjes langs de Vecht. Bij dit 2-/3-daagse fietsarrangement zijn naast verblijf, ook het ont bijtbuffet en fietsliuur met lunchpakket (op de 2e en 3e dag) inbegrepen. U boekt dit arrangement al vanaf slechts 69 per persoon. En, wanneer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40002 boekt, krijgt u 20 korting bij 2 personen. Loosdrecht en omgeving Loosdrecht bevindt zich direct aan de Loosdrechtse Plassen, een groot watersport- en natuurgebied tus sen Amsterdam en Utrecht. De prachtige omgeving van de Loosdrechtse Plassen bieden div. mogelijk heden voor fiets- en wandeltochten en watersport activiteiten. Per fiets kunt u de div. routes volgen, die u langs de Loosdrechtse Plassen, de rivier de Vecht en dorpjes in de omgeving voeren. Een bezoek aan het Kasteel-Museum Sypesteyn in Nieuw-Loosdrecht, mag zeker niet ontbreken. Dit rijksmonument herbergt één van de meest bijzondere kunstverzamelingen van Nederland en wordt omringd door een prachtig park. Hilversum-staat natuurlijk bekend als hét centrum van de Nederlandse radio en televisie, maar heeft ook een groot winkelaanbod en div. gezellige restaurants en cafés. Loosdrecht is tevens een goede uitvalsbasis voor een uitstapje naar Utrecht of Amsterdam. Golden Tulip Loosdrecht**** Het hotel ligt op een unieke locatie, direct aan de Loosdrechtse Plassen, op ca. 5,3 km van het centrum. Het hotel beschikt o.a. over een lift, restaurant bar, ter ras aan het water, watersportfaciliteiten en sloepverhuur. Uw kamer is voorzien van een telefoon, radio, televisie, kluisje (gratis), draadloos internet (tegen betaling) en een badkamer met douche, toilet en haardroger. Vr., za. en zo. van 27/5 t/m 26/6 en 2/9 t/m 31/10 Vrijwel dagelijks in juli en augustus 2 dagen normaal vanaf ê-69' nü v.a. 59 3 dagen normaal vanaf gLOST nü v.a. 89 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: verblijf In Golden Tulip Loosdrecht"**, ontbijtbuffet en 1 of 2 dagen fietshuur met lunchpakket (op 2e en 3e dag). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annu leringsverzekering. Toeslagen: toeristenbelasting 1,10 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 17,50 per boe king (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR51700 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, klik hierop en ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40002 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), r LR 51.700 en actiecode WEG40002 ris waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18