hefmatic Tramper £jr\ Tramper ruim baan voor vakmannen ruim baan voor vakmannen commercieel medewerker m/v projectleider m/v mechanical engineer m/v electrical engineer m/v servicemonteur m/v magazijnmedewerker m/v machinesamensteller m/v leerlingen techniek m/v check onze website solliciteren Technology www.ttbv.nl monteur leerling monteur hefmatic CNC frezers m/v CNC draaiers m/v leerlingen metaalbewerking m/v check de websites solliciteren V|iy Metaalbewerking www.trampermetaal.nl zaterdag 21 mei 2011 II Tramper Technology ontwikkelt en produceert machines voor de voedings middelen- en verpakkingsindustrie. Innovatie staat daarbij hoog in het vaandel. Momenteel bestaat ons bedrijf uit 35 medewerkers, maar de vraag naar onze producten groeit. dus: ruim BAAN voor nieuwe collega's! Jij maakt PR campagnes, schrijft persberichten en begeleidt de ontwikkeling van productbrochures. Je draagt bij aan de organisatie van onze beursdeelname en kunt ook offertes maken. Kortom, een boeiende baan met groeipotentie. Vacature: TT-10001 Jij zetje in voor de correcte oplevering van onze machines aan onze klanten'. Jouw belangrijkste zorg is dat alle projectonderdelen volgens de planning en op de juiste wijze gereed komen. Onze organisatie is daarbij de steun in je rug. Vacature: 1T-10008 Ben jij iemand die bruist van technische ideeën? Weetje die ook te vertalen in een gedegen 3D-ontwerp in Inventor? Wellicht kun jij ons engineersteam dan versterken. Vacature: TT-100Ö4 Jij levert essentiële bijdragen aan de werking van machines. Termen als 'pro grammeren, P(L)C-besturingen, servogestuurde systemen, regelapparatuur, CAN- open en Profibus' laten je hartals engineer sneller kloppen. Vacature: TT-10003 Op locatie bij de klant stelje nieuwe machines op. Daarnaast verricht je preven tief onderhoud en verhelp je storingen aan de door ons geleverde machines. Je bent zelfstandig, accuraat en representatief. Verder beschik je over rijbewijs B. Vacature: TT-10006 Ben jij een 'Pietje Precies'? Dat is namelijk nodig om ons onderdelen magazijn te beheren. Je zorgt dat binnenkomende onderdelen op de juiste plaats komen. Voor de technische afdelingen stelje de onderdelenpakketten samen. Vacature: TT-10009 Je ziet je werk letterlijk vorderen. Met de aangeleverde componenten stelje de complete machines en productielijnen samen. Je hebt oog voor detail en laat niets aan het toeval over. - Vacature: TT-10005 Wij investeren graag in gedreven vakmannen in spé. Dankzij onze prachtige pro ducten en het geavanceerde machinepark bieden wij de mogelijkheid je verder te ontwikkelen op je vakgebied. Vacature: TT-10007 Je wilt vast meer weten over ons bedrijf. Kijk voor de complete informatie over Tramper Technology en de vacatures op: www.ttbv.nl Zit jouw baan erbij? Stuur dan je sollicitatiebrief, met c.v. en vacaturenummer voor 3 juni a.s. naar Tramper Technology bv, t.a.v. de heer P.C. de Goffau, Postbus 2, 4430 AA 's-Gravenpolder. Of mail naar pdg@ttbv.nl. Het probleemloos laten functioneren van heftrucks, autolaadkranen en containersystemen daar gaat het om bij Hefmatic. Dit op basis van de absolute topmerken Linde, Hiab en Multilift Betrouwbaarheid en kwaliteit vórmen het fundament onder onze bedrijfsvoering. Dat geldt ook voor ons personeels beleid. Waarbij Hefmatic mikt op de lange termijn en continuïteit. Dat de nog steeds groeiende ploeg het in Borssele naar de zin heeft blijkt uit het geringe verloop. Goed personeel, daar zijn we zuinig op. - T/TTf'1"' Zoekt voor de afdeling Linde vorkheftrucks een: Linde vorkheftrucks maken gebruik van Diesel, LPG en Electro aandrijving, dit in combinatie met geavanceerde hydraulische systemen. Hefmatic is een Kenteq erkend leerbedrijf. Wij bieden binnen de BBL regelgeving een opleiding om specialist te worden in ons vakgebied. Wij bieden een bij de functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten over één van deze functies en over ons bedrijf, kijk dan op www.hefmatic.nl of bel naar onze technisch directeur Gerard Boone. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de directie van ons bedrijf. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kaaiweg 13a 4454 PN Borssele info@hefmatic.nl Tel: 0113-355000 Fax: 0113-355001 www.hefmatic.nl jft n. Tramper Metaalbewerking produceert machine-onderdelen voor diverse opdrachtgevers en is de hofleverancier van Tramper Technology. De vraag naar onze producten groeit. dus: RUIM BAAN VOOR NIEUWE COLLEGA's! Ben jij die enthousiaste vakman die onderdelen gaat produceren op onze Hermie 5-assigefreesbanken? Dan wachtje een boeiende en afwisselende baan! Vacature: TM-10001 Ben jij de vakman die op deCNC-machines metMazatrol-besturing, hoogwaardige eindproducten aflevert? Dan hebben wij voorjou een uitdagende baan. Vacature: TM-10002 Wiljij wat bereiken in je vak? Wij investeren graag in gedreven vakmannen in spé. Je krijgt bij ons de mogelijkheid je verder te ontwikkelën op je vakgebied. Vacature: TM-10003 Je wilt vast meer weten over ons bedrijf. Kijk voor de complete informatie op: www.trampermetaalnl en www.ttbv.nl Zit jouw baan erbij? Stuur dan je sollicitatiebrief, met c.v. en vacaturenummer voor 3 juni a.s. naar Tramper Metaalbewerking bv, t.a.v. de heer P.C. de Goffau, Postbus 2, 4430 AA 's-Gravenpolder. Of mail naar pdg@ttbv.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 93