Cornelis den Toonder Suzanna Anna van Vooren - Vermeulen 0 IIl3nseniinq.nl zaterdag 21 mei 2011 familieberichten 143 Midden in 't leven nog zoveel te geven Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Anja Zegers-Machielsen echtgenote van onze collega Rinus Wij wensen Rinus, kinderen en verdere familie veel sterkte. Team Financiën Gemeente Temeuzen Met droefheid geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Marina van Zweden-Duinkerke sinds 4 januari 1996 weduwe van Marinus Jacobus van Zweden in de leeftijd van 95 jaar. Riet Nieuwenhuijse-van Zweden Joost Nieuwenhuijse Leo Annemarie en Marcel-Jaap Corine en Kees Martjeen Jan Marien en Coralien Kees en Adrianne Jacco en Annelies Boudewijn en Marieke Matty Christiaanse-van Zweden Kees Christiaanse Dianne en John Gerda en Wim Miranda en Mart Roel en Marleen Anita en André Mark Marion en Jan en achterkleinkinderen. Goes, 20 mei 2011 Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres: Grintweg 79 4401 ND Yerseke Onze moeder en oma is opgebaard op het adres Grintweg 79 te Yerseke, alwaar maandag 23 mei van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 24 mei om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Rehoboth te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is Tuincentrum Nieuwenhuijse dinsdag 24 mei de gehele dag gesloten. IJSf i jMRüürufeliftt Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van Catharina Josephina Andriessen - de Bruijn Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Uit aller naam: Adrie en Josephine Wiersma Zierikzee, mei 2011 Bob Elders Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor uw steun en vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zoon/broer. Rob en Wout Elders Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven die wij ontvangen hebben tijdens het ziek zijn en na bet overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader Cornelis Anton Corbijn willen we u langs deze weg hartelijk bedanken. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Gretba Corbijn-van Rossum en kinderen Gerbrandylaan 31 4333 RG Middelburg Mei 2011 In plaats van kaartjes. Mede namens de familie betuig ik hierbij mijn dank voor uw blijk van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van Maria Helena Maljaars - Melse Het heeft ons erg goed gedaan. J. Maljaars Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2011 Voor uw belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van Abraham Dekker Ome Bram wil ik u hartelijk danken. Margreet Sohilait-Dekker Middelburg, mei 2011 Wij danken een ieder voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Bertus Marinus van der Does M.E. van der Does-Geeve, WilmaEllie en kleinkinderen Vlissingen, 21 mei 2011 Onze dankbaarheid gaat uit naar allen die hebben mee geleefd tijdens het ziek zijn en ook voor uw blijk van deelneming na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Tannetje de Ridder-Besuijen Uw hartverwarmde aanwezigheid gaf troost in het verdriet, ook de vele kaartjes en telefoontjes die we hebben ontvangen. Het heeft ons goed gedaan. Wat ons diep getroffen heeft is, dat moeder bij zo velen een plekje in het hart had! Jaap de Ridder Mattie de Ridder-Schuit Koos Peene de Ridder Bram Peene klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2011 De condoleance berichten die naar de Loudonstraat zijn gestuurd na het overlijden van mijn zoon Bob Elders heb ik helaas niet gelezen. Toch wil ik langs deze weg iedereen vriendelijk bedanken voor het medeleven. De berichtjes die ik wel heb ontvangen, hebben mij heel goed gedaan. Ook iedereen die bij de begrafenis van Bob was, wil ik hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid. Irene Steendam Mijn oprechte dank voor de grote belangstelling en de vele kaarten die ik ontvangen heb na het overlijden van mijn lieve man De mooie afscheidsdienst en de steun van familie en buren hebben mij goed gedaan. W. den Toonder-Verhage Zoutelande, mei 2011 Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de periode van ziekte en na het over lijden van mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze liefdevolle, zorgzame vader en opa Jozias van der Endt willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Uw belangstelling, op welke wijze dan ook, heeft veel voor ons betekend. J.M. van der Endt-van der Maas Jan en Marianne Marjaen Wim Kleinkinderen Yerseke, mei 2011 Wij danken u allen hartelijk voor het meeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jan Marinus Kaat Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Van Lieshout en de medewerkers van Allévo. D.C. Kaat-Damme Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, mei 2011 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling en voor uw aanwezigheid bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en overoma Gré Vreeke-Westdorp betuigen wij u onze hartelijke dank. Wij hebben dit als hartverwarmend ervaren. Kinderen Mei, 2011 en kleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van ons aller tante en oma betuigen wij u onze hartelijke dank. Een bijzonder woord van dank aan Uitvaartverzorging Jacques van Voorenberghe en Vera Quataert voor de goede begeleiding en verzorging van de uitvaart en aan dominee J.P. Ende voor de mooie dienst. Familie Van Vooren IJzendijke, mei 2011 Voor de vele blijken van .belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornelis Mookhoek betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, 21 mei 2011 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor het meeleven tijdens de ziekte en het overlijden van onze Leo Leunis Willemse Het heeft ons goed gedaan. Cathrien Davidse-Louwerse Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, mei 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43