M A Judah Sentine Kodde Gavin Williams Jubileum üvariadai) Dolf van Scherpenseel Magdalena de Weijer-de Vlieger a 2 I familieberichten zaterdag 21 mei 2011 CU friensent1ng.nl In stille verwondering en met dank aan God zijn wij verblijd met de geboorte van een zoon 17 mei 2011 Bram en Elsbeth Deij-van Dijke Stationsstraat 19 4421AK Kapelle gaan trouwen zaterdag 28 mei a.s. in de kerk van Kleverskerke om 14.00 uur. Gelegenheid tot feliciteren tussen 16.30 en 18.00 uur op de "Oranjepolder", Veerseweg 2, Arnemuiden Voor uw felicitatie, die wij bij ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen, zeggen wij u, ook namens onze kinderen, hartelijk dank. Goes, Fam. Chr. van Zweden-v.d. Hart Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer J.M. de Bart gepensioneerd kapitein van de voormalige Provinciale Stoombootdiensten Met waardering denken wij aan de wijze, waarop hij gedurende ruim 38 jaar in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. GEDEPUTEERDE STATEN VAN ZEELAND Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 20 mei 2011 Cornelis Jobse Aagtekerke 3 juni 1928 Vinkeveen 13 mei 2011 Hoewel hij graag nog wat langer bij ons wilde blijven, is mijn man, onze vader en opa, mijn overgrootvader rustig van ons heengegaan. Na enige jaren als hoofdwerktuigkundige bij de Vereenig- de Nederlandsche Scheepvaartmaatschappij werkzaam te zijn geweest, is hij nog vele jaren hoofd technische dienst van het VUmc en hoofd energiebeheer van het VUmc en de Vrije Universiteit geweest. Vinkeveen, Mia Jobse - Tiemeijer Almere, Matthijs en Gonny Sylvia en Bart Bas Evelyn en Raymon Amstelveen, Henk en Tineke Tessa Ilja Timo Baambrugse Zuwe 145 3645 AE Vinkeveen Overeenkomstig zijn uitdrukkelijke wens heeft de crematie plechtigheid in besloten familiekring plaatsgevonden in Crematorium Bouwens te Uithoorn. De sleeptros is gebroken een sleep die te veel woog Dit keer heeft hij verloren Nu was de zee te hoog. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze vriend Jo de Jonge. Lia Weezepoel, Saskia, Luc, Owen*, Jodie, Monque, Kees, Kim, Michael Ook wij zullen je nooit vergeten. I.v.m. overlijden Jo de Jonge is 't Allergaartje dinsdag 24 mei na 12,30 gesloten. De zon gaat onder, maar de warmte blijft Namens mijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en allerliefste opa Adolf Gerhard Marie Amsterdam, 20- 12- 1921 t Kapelle, 19-5-2011 Uit aller naam: G. van Scherpenseel - van Zadelhoff Cederlaan 9, kamer 205, 4421 BZ Kapelle Zorgcentrum "Cederhof" Kapelle. De uitvaartdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op dinsdag 23 mei om 11.00 uur in de parochiekerk O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterker dan de dood is de liefde Roger Vander Stockt fotograaf beeldend kunstenaar innig dierbare echtgenoot van Cornelia (Corry) Geljon Geboren te Dilbeek op 19 april 1937 en overleden te Meise op 9 mei 2011 "De last van zijn ziekte is hem te zwaar geworden" Naar zijn wens hebben de uitvaartdienst en crematie plaatsgehad in alle intimiteit. Dit bericht geldt als enige kennisgeving. Eeuwfeestlaan 15- 1860 Meise (België) tNa vanc vier wat eenzame jaren, is onverwacht ons heengegaan, onze lieve vader en opa Marinus Stoutjesdijk sinds 31 juli 2007 weduwnaar van Johanna Jannetje de Looff in de leeftijd van 82 jaar. Oostwold-Scheemda: Johan en Corrie Middelhamis: Kees en Tonny Eline Yorick Kortgene: SjaakenAnja Lenny Roan Colijnsplaat, 19 mei 2011 Correspondentie-adres: Hoofdstraat 53,4484 CC Kortgene Onze vader en opa ligt thuis opgebaard, aan de West Havenstraat 31 te Colijnsplaat, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid van hem te nemen, zondag 22 mei van 15.00 uur tot 16.30 uur. De begrafenis zal, ingevolge zijn wens, in besloten kring plaatsvinden. Wij lazen het bericht van overlijden van onze (schoon)moeder en oma Elizabeth Sara Verbrugge-de Pooter Al veel langer verloren aan het levennu aan de dood Joop Verbrugge Arda Verbrugge-van de Vrie en kinderen Heinkenszand, mei 2011 Rust nu maar uit. Je bent nu uitje lijden maar ach wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, zus en schoonzus Marga Wamsteker in de leeftijd van 68 jaar. Erik en Froukje Max en Kees Lex en Suzie 19 mei 2011 Correspondentieadres: E. Oostergo, Gemeenschapslaan 18 2960 Brecht, België Er is gelegenheid om afscheid van Marga te nemen op dinsdag 24 mei van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Van ons ging heen een lieve vrouw mevr. Lenie de Weijer - de Vlieger We bewaren veel goede herinneringen aan haar, en zullen haar heel erg gaan missen Vlissingen, Wim en Hannie Anemaet - Bolier Belangrijk in je leven is niet alleen de weg die je gaat maar ook het spoor datje achterlaat Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder -Lenie- sinds 15 januari 2003 weduwe van Albert de Weijer in de leeftijd van 95 jaar. Marijke en Hans Dekker Irene Roel en Patricia Puck Loes 16 mei 2011 M.D. Dekker-de Weijer Tritonlaan 16 1701 BL Heerhugowaard De begrafenisplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42